سالیوان: شما همیشه شانس گلزنی با رونالدو را دارید


کد خبر: 1782790/42

زمان: 01:47
1400/07/08

هدیه: 3،784

دخیا امشب بهترین در جهان بود.

ون گونار سالیوان معتقد است که کریستیانو رونالدو همیشه شانس گلزنی در تیم را دارد.

به گزارش “ورش سه” ، منچستریونایتد امشب در خانه مقابل ویارئال عملکرد خوبی نداشت و داوید دخیا چندین بار دروازه های این تیم را به ویژه در نیمه اول نجات داد اما در نهایت با گل دقیقه آخر رونالدو به پیروزی رسید. به در پایان مسابقه ، اوله گونار سولشر مدعی شد که حضور رونالدو در منچستریونایتد همه جنبه های باشگاه را تحت تأثیر قرار داد.

“وقتی کریستیانو رونالدو را در زمین دارید ، همیشه فرصتی برای گلزنی دارید. او قبل از گل زدن واقعا خوب عمل می کند و این بر همه ستون های باشگاه ، از جمله هواداران و بازیکنان و کل تیم تاثیر می گذارد. جسی لینگارد احتمالا” زیاد بازی نمی کند ، او راضی نیست ، اما هر بار که به زمین می آید چشمگیر به نظر می رسد و باید به طور متناوب انجام شود.

صحنه های لحظه آخری در اولدترافورد اتفاق می افتد و قبلاً بارها اتفاق افتاده است. ما باید احتیاط را کنار می گذاشتیم و البته در نهایت خوش شانس بودیم. ویارئال تیم بزرگی است و شکست دادن آنها همیشه سخت است.

ما در خانه بودیم و می خواستیم برنده شویم ، اما آنها خیلی خوب بازی می کنند. پسران جوان در بازی قبلی در سوئیس آنقدر شکست خوردند که پیروزی مقابل بازیکنان منچستریونایتد اهمیت بیشتری پیدا می کند. من شخصاً دو برد و شکست کشو را ترجیح می دهم.

خوشبختانه امشب بهترین دروازه بان جهان را داشتیم. داوید دخیا بعد از فینال لیگ اروپا تابستان سختی را پشت سر گذاشت و در یورو قرار نگرفت ، اما با اراده بالا به اردوی یونایتد پیوست و من از رفتار او لذت بردم. “ما دو دروازه بان خوب دیگر داریم ، تام هیتون و دین هندرسون ، اما امروز داوید دخیا شایسته عنوان بهترین بازیکن زمین بود.”

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

پاربرگ سایت

تماس با ما