Xiaomi Family 12 Global – Zomit


خانواده جدید شیائومی از شیائومی 12، شیائومی 12 پرو و شیائومی 12 ایکس ساختن. این شرکت با تکیه بر موفقیت های نسل قبل، مرزها را تغییر داد و تعادل خوبی بین قیمت و امکانات ایجاد کرد.

در حالی که قیمت ها مطمئناً در بازارهای مختلف دارای نوسان خواهند بود، شیائومی قیمت خرده فروشی سه گوشی هوشمند پرچمدار جدید خود را اعلام کرده است. در زیر به هر یک از خواص و مقادیر اشاره می کنیم.

شیائومی 12 پرو

شیائومی 12 پرو یکی از قدرتمندترین دستگاه های سازنده است و ویژگی های جذابی را ارائه می دهد، اما مشکلاتی نیز دارد. به عنوان مثال، شارژ سریع و کیفیت تصویر خوب مورد ستایش قرار می گیرد، اما شیائومی باید بر روی بهبود ویژگی های MIUI تمرکز کند. و همچنین تمرکز بر ناهماهنگی های جزئی بین دوربین های مختلف. علاوه بر این، به نظر می رسد نسل اول اسنپدراگون 8 تا زمانی که گوشی بیش از حد داغ شود و تحت شرایط خاصی از کار بیفتد، کمی روی دستگاه داغ است.

شیائومی 12

نکات برجسته شیائومی 12

سیستم دوربین شیائومی 12 نسبت به سایر خانواده ها ضعیف تر است. همچنین برای پشتیبانی از سیستم بلندگوی دوگانه استانداردتر، چهار بلندگو را حذف می کند. همچنین دیگر خبری از شارژ سریع 120 واتی نیست زیرا با یک گزینه کندتر 67 واتی جایگزین شده است. این گوشی کمی کوچکتر است و از صفحه نمایش 6.28 اینچی FHD + استفاده می کند، اما همچنان گزینه نرخ به روز رسانی 120 هرتزی را ارائه می دهد.

شیائومی 12 همچنین دارای ترکیبی از رم و حافظه کم است. شما می توانید این گوشی هوشمند را با 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی خریداری کنید. همچنین نسخه های 256 گیگابایتی 8 + 25 و 256 گیگابایتی 12 + 25 وجود دارد که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

شیائومی 12 ایکس

نکات برجسته شیائومی 12

در نهایت، ما شیائومی 12X را داریم، مقرون به صرفه ترین گوشی جدید سازنده. به جای اسنپدراگون 8 از نسل اول اسنپدراگون 870 استفاده می کند. همچنین برای حفظ امکانات اقتصادی آن نیازی به 12 گیگابایت رم نیست. این گوشی هوشمند دارای صفحه نمایش 6.28 اینچی +FHD است و متاسفانه از شارژ بی سیم پشتیبانی نمی کند.

قیمت و در دسترس بودن Xiaomi Family 12

سری 12 شیائومی در اروپا، آسیای جنوب شرقی، آفریقا، خاورمیانه و آمریکای لاتین در دسترس خواهد بود و ممکن است در مناطق دیگر گسترش یابد.

خانواده شیائومی 12 با گزینه های رنگی مختلف

مقالات مرتبط:

قیمت شیائومی 12 پرو، بهترین مدل این خانواده (در حال حاضر) از 1000 دلار برای نسخه با 8 گیگابایت رم و 255 گیگابایت حافظه شروع می شود. اگر مدل پایه 128.8 گیگابایتی شیائومی را می خواهید، با قیمت 750 دلار به فروش می رسد. از سوی دیگر، Xiaomi 12X 128.8GB نسخه 650 دلار قیمت دارد.

برای هر سه مدل می توانید رنگ خاکستری، بنفش و آبی را انتخاب کنید. با هر خرید از اعضای شیائومی 12، به مدت 3 ماه یک یوتیوب ویژه خواهید داشت تا بتوانید ویدیوها را بدون تبلیغات تماشا کنید. YouTube Music Premium نیز در اشتراک گنجانده شده است.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

پاربرگ سایت

تماس با ما