AFBI با ایجاد موجودیت های جدید باج افزار را ردیابی می کند | دیجیاتو


اداره تحقیقات فدرال آمریکا (اف بی آی) واحد جدیدی را برای ردیابی جنایات در سراسر جهان ایجاد کرده است. رمزارزها و از مزایای آن مطلع شوید باج افزار راه اندازی. این واحد برای مقابله با مجرمان در کنار صنعت به سرعت در حال توسعه راه اندازی شده است.

معاون دادستان کل ایالات متحده، لیزا موناکو، گروه قلدری سایبری را در کنفرانس مونیخ در مورد امنیت سایبری اعلام کرد.VAXU) ارسال شده. او گفت که چنین واحدی به دلیل ظهور ارزهای رمزپایه و باج افزار ضروری است. AFBI اکنون به پایان رسیده است. 100 نمونه باج افزار نظارت کنید.

شرکت تحقیقاتی Chainalysis می گوید در سال 2021 کلاهبرداران بیشتری خواهند داشت رمز عبور 7.7 میلیارد دلاری نداند. این رقم نسبت به سال گذشته 80 درصد افزایش داشته است. واحد VAXU با کمک تیمی از کارشناسان ارزهای دیجیتال برای کمک به تحقیقات FBI و آموزش کارکنان این شرکت راه اندازی شد.

واحد جدید AFBI بخشی از NCET خواهد بود

همچنین بخشی از تیم عملیات ارزهای دیجیتال وزارت دادگستری ایالات متحده است.NCET) در اواخر سال 2021 برای بررسی استفاده از دارایی های دیجیتال توسط مجرمان تاسیس شد. این واحد به طور خاص بر صرافی ها و فناوری هایی تمرکز دارد که امکان استفاده از ارزهای دیجیتال در فعالیت های مجرمانه را فراهم می کند.

“باج افزار و اخاذی دیجیتالمانند سایر اشکال ارزهای دیجیتال، آنها تنها در صورتی می توانند موفق باشند که به مجرمان پول بدهند، بنابراین ما باید به مدل کسب و کار آنها پایبند باشیم. این ارزها ممکن است مجازی باشند، اما پیامی که به شرکت شما می رسد واقعی است. “اگر این پیام را به ما گزارش دهید، ما می توانیم پول را ردیابی کنیم و نه تنها به شما کمک کنیم، بلکه از جنایت بیشتر جلوگیری کنیم.”

موناکو همچنین اعلام کرده است که یون یانگ چوی به عنوان مدیر NCET انتخاب شده است. چوی گفت: «NCET مطمئن است که به محض توسعه فناوری مرتبط با دارایی های دیجیتال، وزارت دادگستری تلاش های خود را برای مبارزه با استفاده غیرقانونی از این فناوری ها افزایش خواهد داد.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت

تماس با ما