هفت ایده رمانتیک قانون جذب

به زودی متوجه خواهید شد که کمتر به دنیای بیرون وابسته خواهید شد و با تمرکز بر افکار و احساسات درونی خود، بیشتر با خودتان ارتباط برقرار خواهید کرد. به سمت جنوب بروید، به خط استوا نزدیکتر شوید و مناطق گرمتر مدیترانه ای مانند یونان و سیسیل را خواهید دید که به سختی سرزمین اصلی ایتالیا را چرا می کنند. او دچار زخم وحشتناکی از ناحیه سر شد، بنابراین بخشی از جمجمه او با یک صفحه فلزی به شکل عجیب جایگزین شد. اگر یک بشقاب نالسنیکی را ببینید، می شناسید؟ این اقدام فقط یک عمل را تحت تأثیر قرار نمی دهد – این برای همه اقدامات هوایی است و امیدواریم به تضمین یک استراتژی ایمنی دقیق تر کمک کند. بدون شک این بزرگترین استراتژی ایمنی سیرک است که شما، مخاطبان چشمان ستاره، هرگز نخواهید دید. اجراکنندگان و خدمه بر یک استراتژی تکیه می کنند تا مطمئن شوند که عملکرد می تواند ادامه یابد یا با خیال راحت به پایان برسد. دلیل اینکه من نتوانستم هیچ فروشی انجام دهم این است که یک ارتعاش انرژی از ناامیدی داشتم. هر چه انرژی بیشتری برای پرتاب بومرنگ صرف کنید، انرژی بیشتری را در هنگام بازگشت به شما باز خواهد گرداند.

ثروتمند شدن نتیجه احساس ثروتمندی است.

این باور ریشه در قانون جذب دارد که افکار نوعی انرژی قدرتمند هستند. در حالی که نمی‌توانیم وانمود کنیم که آن‌ها بسیار بحث‌انگیز نیستند، اما نمی‌توان از این واقعیت عبور کرد که آن‌ها همچنین یک جاذبه بسیار محبوب در حلقه سیرک هستند. در حالی که هیچ یک از هنرمندان فوت نکردند، جراحات شدیدی وجود داشت. او از صنف درخواست تحقیق کرد و آنها فقط افراد معمولی، اظهارات معمول، فعالیت های معمول را گزارش کردند که هیچ کدام به شجیدان نرسید. مرز با کانادا یکی از صلح آمیزترین مرزهای جهان است. مرز ایالات متحده و مکزیک قبلاً نوعی دیوار دارد؟ شما یک هدف را برای آواتار خود و یکی برای همسرتان در نظر می گیرید، بنابراین قصد واقعی یکپارچه، تعارض است. احساس قدردانی، زمانی که روی چیزی که برایش سپاسگزار هستید تمرکز می‌کنید، واقعاً آن را احساس می‌کنید، آن را بیشتر برای شما به ارمغان می‌آورد. ثروتمند شدن نتیجه احساس ثروتمندی است. بنابراین ما کمی در مورد مکانیسم‌ها یا اقدامات ایمن صحبت کردیم که منجر به تصادف «ایمن‌تر» می‌شود، اما تقریباً هر عمل یک یا 50 مورد دارد. از کلیدهای قطع کننده اضطراری گرفته تا توجه انسان به اجراکنندگان و مهارها. و تقلبی که نوازندگان را بالا نگه می‌دارد، بررسی‌های مضاعف زیادی وجود دارد تا مطمئن شوید هر چیزی که اشتباه پیش می‌رود همچنان درست به پایان می‌رسد.

بنابراین، در حالی که ممکن است در حین تماشای یک دلقک غافل شوید، اما بدانید که برخی از قوانین و استانداردهای ایمنی جدی شما را در زیر سقف بزرگ ایمن نگه می‌دارند. علیرغم نظرات شکست آن، ممکن است فقط در کاهش مصرف مشروبات الکلی در طول دهه 1920 موفق بوده باشد و تا سال 1940 سطوح بسیار پایین تر از قبل از ممنوعیت باقی مانده باشد. اما آیا می توانید جزئیات را به ما بگویید؟ در طی چندین سال گذشته، در واقع آگاهی از آنچه مردم می توانند انجام دهند تا زندگی خود را ساده تر و شادتر کنند و همچنین در مدیریت کلی موفق تر انجام دهند، افزایش یافته است.

بلافاصله پس از دیدن آن ویدیو، متوجه شدم که اگر می‌خواهیم قانون جذب را به شیوه‌ای سالم در زندگی‌مان بگنجانیم، باید به دنبال چه پرچم‌هایی باشیم. اما قانون جذب سوالات سختی دارد که یافتن پاسخ آنها دشوار است. و چگونه تمام این برنامه های پشتیبان برای اجراکنندگان و خدمه رسمیت می یابد؟ تماشای یک خدمه که به درستی دکل و نیازهای یک مجری را پیش بینی می کند، نگاهی شگفت انگیز به زندگی واقعی سیرک به نظر می رسد. اسپایدی. اولین نسخه از آفتاب پرست هیچ قدرت فوق العاده واقعی نداشت، اما او از آرایش برای مبدل کردن خود استفاده می کرد. شما نمی توانید واقعاً خواسته های خود را درک کنید یا بهترین مراقبت از خود را انجام دهید بدون اینکه ابتدا بفهمید چه می خواهید. تنها چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که آگاهی بی شکل قانون جذب را از طریق تمرکز مداوم خود بر تمام خواسته های شما (ارتعاشات مثبت) فعال می کند، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که آرام باشید و اجازه دهید تجلی آشکار شود. لوئیز هی واقعاً یکی از پیشگامان قانون جذب به عنوان نویسنده است و انتشارات خود را ایجاد کرده است.

با پیش بینی این احتمالات منفی، از آنها آگاه می شوید.

بگو: تو مال فراوان می خواهی، آیا راهی هست که در آینده اخیرش آن را آشکار کند؟ نامه را تا کنید، آن را در یک پاکت قرار دهید و تاریخ مناسب آینده را در جلو بنویسید. آیا می دانید از کل 5500 مایلی مرز بین ایالات متحده و کانادا چه چیزی برداشته شد؟ جامعه انسانی ایالات متحده. کانادا نیز تحت نظارت است. چگونه بخش‌هایی از کانادا می‌تواند گرانش را از دست داده باشد؟ اجازه دسترسی مستقیم به ضمیر ناخودآگاه که در آن می توان از پیشنهاد برای به حداکثر رساندن تأثیر استفاده کرد. در واقع برای هر اتفاقی که می افتد دلیلی وجود دارد، و زمانی که شما چنین روزی دارید دلیل آن معمولاً ضمیر ناخودآگاه شماست. و با این حال ناخودآگاه شما توسط باورها و شرطی‌سازی‌های گذشته، و اغلب با باورهای محدودکننده گذشته و شرطی‌سازی منفی، کنترل و برنامه‌ریزی می‌شود. با پیش بینی این احتمالات منفی، از آنها آگاه می شوید. افکار منفی زمانی به وجود می آیند که ما بیش از حد فکر می کنیم.

به افکار منفی فضایی بدهید. تمام قدرتی را که فکر می‌کنید روی آن هدایت کنید و آن را از کائنات بخواهید. این مفهوم قدرت ذهن برای بسیاری از کارآفرینان جذاب است، اما یک جنبه تاریک در آن وجود دارد، یکی که کارلا، یک مربی کسب و کار، با آن مواجه شد. چه با عشقی مثل «حلقه آتش» معروف او مبارزه کنید، چه بلوز داشته باشید مثل اینکه در زندان هستید، ما مطمئن هستیم که می‌توانیم کارکرد درونی شخصیت شما را با یکی از آهنگ‌های افسانه‌ای او مطابقت دهیم. زندگی شما به سمت بهتر شدن تغییر خواهد کرد و در نهایت خواهید فهمید که در تمام این مدت، شما تنها کسی بوده اید که جلوی پیشرفت خود را گرفته اید. نکته: امیدوارم به مردم کمک کند بهتر ببینند. ما به شما توصیه می کنیم این ارائه کوتاه توسط کاترین هرست را در مورد کشف نقطه قصد او تماشا کنید – روشی که به شما کمک می کند 5000 برابر سریعتر از آنچه فکر می کنید قبلاً انجام می دهید ظاهر شوید. به هر حال، ورزش عضلات شما را تمرین می دهد و تمرینات متقابل به دفاع در برابر آسیب های ناشی از استفاده بیش از حد کمک می کند. آتش سوزی هارتفورد باعث ایجاد مقررات ایمنی ملی برای سیرک، کارناوال و سرگرمی های منصفانه از طریق انجمن استاندارد آمریکا شد.

Law Of Attraction

Association Europeenne pour la Recherche، L'Innovation et la Securite du Cirque. در حالی که ما تمایل داریم روی مرز جنوبی تمرکز کنیم، ایالات متحده و در حالی که (بیشتر) اقدامات مانند یک ماشین روغن کاری شده انجام می شود، روشی وجود دارد که به جنون آموزش دادن به حیوانات وحشی برای تسلیم منجر می شود. به یاد داشته باشید که ذهن مانند یک چتر نجات است – فقط زمانی به درستی کار می کند که کاملاً باز باشد! وقتی متوجه شدید که ذهن شما چقدر قدرتمند است، زندگی واقعاً سرگرم کننده می شود. راز می تواند زندگی شما را خراب کند. من در واقع معتقدم که این کتاب برعکس راز است زیرا از شما می‌خواهد از نفس خود فراتر بروید، جایی که راز در واقع از شما می‌خواهد که با کنترل افکارتان درگیر آن شوید. یکی دیگر از ویژگی های مشترک آنها این است که آنها و امثال آنها، وقتی که "قانون جذب" را جستجو می کنید، همه به گوگل پول می دهند تا آنها را لیست کند. از خود بپرسید: چه کسانی جذب افرادی می شوند که چنین تبلیغاتی را اجرا می کنند یا تبلیغاتی را به عنوان "راز" تبلیغ می کنند؟ سوال: من این معلم طبل را داشتم که در مسیر من خیلی کنسل کرد و اجازه داد در گرما برای او منتظر بمانم، اغلب بسیار طولانی.

اگر به دنبال این هستید که خودتان هستید و هدف خود را پیدا می کنید، این راه بسیار ساده تر برای دسترسی به سطح بالاتری از خودتان است. این چیزی نیست که در دسترس یا در دسترس نیست که سطح موفقیت و شادی شما را تعیین می کند. این چیزی است که شما خود را متقاعد می کنید که درست است. نحوه گسترش نگرش های خوب نسبت به دیگران و جلب مهربانی، سخاوت و موفقیت را می توان تا حدی با اشاره به نورون های آینه ای توضیح داد – نورون هایی که رفتاری را که مشاهده می کنیم "آینه" می کنند. هنگامی که این مفهوم در فرهنگ غربی گسترش یافت، اصطلاح کارما معرفی شد. این کشور از واحد پولی کرون استفاده می کند، یک صلیب آبی روی پرچم آن ظاهر می شود و نیمه غربی شبه جزیره اسکاندیناوی را تشکیل می دهد. او از تخصص خود در فریب برای مبارزه با Spidey استفاده می کند. او متخصص مواد منفجره است و از آنها برای مبارزه با نیروهای خیر استفاده می کند.

او از زره سوسک خود برای محافظت از خود در جنگ استفاده می کند. او اغلب از چترهای تسلیحاتی علیه صلیبی Caped استفاده می کند. گشت مرزی ایالات متحده تا 100 مایلی از مرز صلاحیت دارد. اندازه آن تقریباً 1954 مایل است. در واقع، شما باید مایل های زیادی را در این سفر طی کنید، سفر دیجیتالی خود از طریق ماما اروپا. منطقه سن دیگو این شامل 46 مایل حصار اولیه است. این شامل تقریباً 90 میلیون خودرو و 4.3 میلیون کامیون است. شبه جزیره اسکاندیناوی بخشی از شمال اروپا است که شامل نروژ، سوئد، فنلاند و بخش کوچکی از روسیه است.

کسی که بهترین هدیه ای را که دوست داشتید به شما بدهد.

البته مستحکم ترین بخش ایالات متحده آمریکا و مکزیک. هر سال، تقریباً 300 میلیون نفر از مرز جنوبی ایالات متحده عبور می کنند. تقریباً 1/3 از مرز فعلی ایالات متحده و مکزیک در حال حاضر یک نوع دیوار دارد. آنها می توانند مدرک شهروندی را در آن فاصله از مرز درخواست کنند. اما می توان ادعا کرد که علم هنوز پدیده های متعددی را که در جهان دیده می شود اثبات نکرده است. از سوی دیگر، کسانی که انتظار دارند اتفاقات خوب رخ دهد – اغلب اوقات – گزارش می دهند که در واقع، اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است. کسی که بهترین هدیه ای را که دوست داشتید به شما بدهد. نیاز ریشه‌دار به داشتن ساختار بی‌نقص «فیلم دیزنی» را در داستان رابطه خود از بین ببرید.

از زمان اجرای نفتا، عبور خودروهای تجاری از مرز افزایش یافته است. یا آیا می دانید طولانی ترین مرز جهان بدون کنترل نظامی کجا پیدا می شود؟ در حقیقت، این طولانی ترین مرز در جهان بدون دفاع نظامی است. در طول جنگ جهانی دوم، کارگران مکزیکی در واقع تشویق شدند تا از مرز به ایالات متحده عبور کنندآیا مطمئن ترین و مستحکم ترین بخش ایالات متحده را می شناسید شما می دانید اگر پذیرفته شوید چه احساسی خواهید داشت! برای غنای دنیای خود سپاسگزار باشید. شلوغ ترین مرز جهان، مرز آمریکا و مکزیک است. مرز مکزیک؟ اگر کسی مخفیانه از مرز عبور کند، مأموران گشت مرزی تا کجا صلاحیت دارند؟ شاید مجبور شوید از مرز عبور کنید تا بفهمید! اکنون زمان آن است که نقشه خود را علامت گذاری کنید تا متوجه شوید. گذراندن وقت با خانواده و دوستان و درگیر شدن در سرگرمی ها برای مشغول نگه داشتن ذهن و شادی مفید است. همیشه عواقبی وجود دارد، درست مانند هر کالای با ارزشی که باید برای دستیابی به آن بهایی پرداخت.

شما فکر می کنید فکر کنید و ثروتمند شوید بیهوده محبوب شده است، مستندات کافی در مورد مواردی وجود دارد که مردم از اصول آن استفاده می کردند و کار می کرد به اوورل بلبل گوش دهید که به درستی توضیح می دهد. از زمانی که به این درک رسیدم، اکتشافاتم را با مردم سراسر جهان به اشتراک گذاشته ام. وقتی مردم به شما می گویند که می توانید از طریق فرآیندی که به نظر ساده می رسد می توانید به وحشیانه ترین رویاهای خود برسید، شکاک بودن کاملاً طبیعی است. هنگام اجرای چندین نمایش در هفته، اجراکنندگان و خدمه این گزینه را ندارند که فقط طرح "عادی" را یاد بگیرند: آنها باید برای عوارض آماده باشند. مرد عنکبوتی هر کاری که می تواند انجام می دهد تا اثرات آزمایش را معکوس کند تا مارمولک بتواند به عنوان یک انسان معمولی زندگی کند.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما