8 گام هوشمندانه وقتی 1000 دلار در بانک داریدپس انداز 1000 دلار در حساب جاری شما یک رویداد بزرگ است. اما بعید است که نگه داشتن پول در چک منطقی باشد، زیرا اکثر حساب های چک سود کمی می پردازند یا بدون بهره.

وقتی سعی می‌کنید 1000 دلار به دست آورید، می‌خواهید پولتان را به کارتان بیاورید. در اینجا هشت حرکت پولی آورده شده است که می توانید انجام دهید تا بیشترین بهره را از پول خود ببرید و به سمت آینده مالی روشن تر حرکت کنید.

با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات درآمد غیرفعالی کسب کنید

تصور کنید هر چند ماه یک بار چکی را از طریق پست دریافت می کنید که فقط مقدار کمی پول در یک حساب دارد. عالی به نظر می رسد، اینطور نیست؟

با Fundrise، سرمایه گذاری از حداقل 10 دلار می تواند از طریق توزیع فصلی شروع به کسب درآمد غیرفعال کند. شما قادر خواهید بود در برخی از داغ ترین معاملات املاک و مستغلات بدون دردسرهای ناشی از داشتن خانه سرمایه گذاری کنید.

کمتر از یک دقیقه طول می کشد تا یک حساب کاربری با ایمیل و رمز عبور خود راه اندازی کنید، و تا زمانی که متوجه نشدید که برای شما مناسب است، نیازی به سرمایه گذاری یک سکه ندارید. مطمئن شوید که با کلیک بر روی پیوند در ایمیلی که برای شما ارسال کرده اند، حساب خود را تأیید کنید.

سرمایه گذاری ریسک دارد. Fundrise حداقل از سه ماهه دوم 2016 توزیع های سه ماهه را پرداخت کرده است، اما پرداخت های شما تضمین نشده است.

برای این سرویس، سالانه 0.85 درصد کارمزد مدیریت دارایی و 0.15 درصد هزینه مشاوره سرمایه گذاری سالانه پرداخت خواهید کرد.

برای Fundrise اینجا ثبت نام کنید

بیمه ماشین خود را کنار بگذارید

خبر بدی داریم در نهایت می توانید هر سال 500 دلار برای بیمه ماشین درجه دوم گران قیمت خرج کنید. و احتمالاً باید بیمه نامه موجود خود را لغو کنید. اکنونچون چیز بهتری وجود دارد.

این ابزار جدید از FinanceBuzz می تواند به شما بگوید که آیا برای بیمه خودرو خود بیش از حد پرداخت می کنید تنها با چند کلیک. به طور متوسط، ما سالانه حدود 500 دلار پس انداز برای رانندگان پیدا می کنیم. و هنگامی که آن را امتحان کنید، دیگر نیازی به جستجوی بیمه مقرون به صرفه نخواهید بود زیرا ما شما را با کمترین نرخ هایی می یابیم که سایر شرکت ها نمی توانند با آن مطابقت کنند.

اوه، و همچنین رایگان است. و بیا – شما نمی توانید به ما بگویید که نمی خواهید تا 500 دلار پس انداز کنید. برای اینکه بفهمید تا 500 دلار یا بیشتر در سال ضرر می کنید، فقط کد منطقه خود را در اینجا وارد کنید، به چند سوال پاسخ دهید و ببینید که آیا بیش از حد به شما پرداخت می شود یا خیر. کمتر از 2 دقیقه طول می کشد.

ببینید آیا شما بیش از حد پرداخت می کنید

هنگام خرید آنلاین از پرداخت اضافی خودداری کنید

خرید اینترنتی مزایای خود را دارد. این آسان است، اما ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا بهترین معامله را پیدا کنید. به جای جستجوی کدهای کوپن (که همیشه کار نمی کند!) و باز کردن تعداد زیادی برگه مرورگر برای مقایسه قیمت ها، می توانید از Capital One خرید کنید.

Capital One Shopping پس انداز پول را آسان می کند. فقط یک افزونه مرورگر اینترنت اضافه کنید و وقتی آن را بررسی کردید، از اینترنت برای دریافت کدهای کوپن کلاهبرداری می کند تا به شما در صرفه جویی در هزینه کمک کند. و قبل از اینکه فروشگاه‌های مورد علاقه خود را مانند Amazon، Target، Home Depot و Best Buy بررسی کنید، Capital One Shopping با یک پاپ آپ دوستانه به شما هشدار می‌دهد که اگر کالایی که می‌خرید در سایر مکان‌ها ارزان باشد.

استفاده از Capital One Shopping رایگان است و به شما تبلیغات نشان نمی دهد. امروز آن را وارد کنید و از پرداخت اضافی خودداری کنید!2

همین حالا از Capital One خرید کنید

ببینید چقدر پول می توانید از این حساب پس بگیرید.

ما واقعاً نمی خواهیم این را به شما بگوییم. اما اگر از Aspiration Debit Card استفاده نکنید، با هر خریدی که انجام می دهید پول نقد اضافی را از دست خواهید داد. نگران نباشید… تعمیر آن آسان است.

یک کارت نقدی از شرکتی به نام Aspiration داشته باشید و هر بار که کارت خود را بکشید تا 10٪ پول نقد به شما پس می دهند. مثل زمانی که می شنوید

خرید لباس؟ بله… بازپرداخت.
برو داروخانه؟ برگشت پول مامان
خرید مواد غذایی برای هفته؟ بله، پرداخت کنید!

خیلی ساده است. چه کسی پول اضافی نمی خواهد؟ برای اینکه ببینید چقدر می توانید درآمد کسب کنید، کافی است آدرس ایمیل خود را وارد کرده و حساب بانکی خود را پیوند دهید.4. به هر حال، Aspiration است رایگانپول شما در سطح نظامی امن است و سپرده های شما تامین کننده سوخت های فسیلی نیست.

ببینید چقدر می توانید درآمد کسب کنید

سرمایه گذاری در نوشیدنی هایی با بازده سالانه 10.6٪

شراب، برای اطمینان. شراب در 15 سال گذشته گردش مالی سالانه 10.6 درصدی داشته است. برای دارایی های جایگزین عالی است، به خصوص اگر در حال تنوع هستید.

Vinovest سرمایه گذاری در شراب را ساده می کند حتی اگر متخصص شراب نباشید. آنها دانش استاد ساملی را با الگوریتم های هوش مصنوعی مبتنی بر هوش مصنوعی ترکیب می کنند تا شراب های بالقوه را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند. آنها اساساً ایده خوبی از اینکه شراب می تواند در طول زمان با داده های پشتیبان گیری از آن به خوبی انجام دهد، دارند.

برای ایمن نگه داشتن شراب خود، Vinovest با یک معادل FDIC برای هر شراب تضمین شده است که از هر بطری در برابر شکستن و از بین رفتن محافظت می کند. امکانات ذخیره سازی مدرن و پیشرفته آنها با کنترل آب و هوا به ایمن نگه داشتن شراب شما کمک می کند. و اگر می خواهید بطری را که سرمایه گذاری کرده اید بنوشید، می توانید. شما همیشه می توانید بیشتر بخرید، بفروشید تا به سود بالقوه برسید یا هر زمان که بخواهید از آنها لذت ببرید.

سبد شراب خود را بسازید.

اقساط بدون بهره تا آوریل 2023

تصور کنید که 15 چرخه صورتحساب با سود 0% در انتقال موجودی یا یک خرید بزرگ دریافت کنید. می‌توانید با کارت اعتباری پیشرو در صنعت – کارت اعتباری سفارشی پاداش نقدی Bank of America® تصویر مالی خود را به طرز چشمگیری تغییر دهید.

اگر می خواهید برای جلوگیری از بدهی کارت اعتباری با نرخ بهره بالا خلاص شوید، این یکی از بهترین کارت های تلفیق بدهی موجود است. بدهی خود را با بهره بالا به این کارت با دستورالعمل‌های 0% آوریل برای 15 چرخه صورت‌حساب (در نقل و انتقالات موجود در 60 روز اول) به این کارت منتقل کنید. در انتقال موجودی (هزینه انتقال 10 دلار یا 3٪، هر کدام بیشتر باشد). پرداخت شما می تواند به طور مستقیم به پرداخت موجودی شما بدون هزینه اضافی قابل دسترسی باشد. این می تواند صدها دلار شما را نجات دهد!

فقط با انتقال تعادل متوقف نمی شود. دارندگان کارت همچنین ارجاعات APR سخاوتمندانه دریافت می کنند. 0٪ برای 15 چرخه صورتحساب در هنگام خرید. پس از دوره مقدماتی خرید و نقل و انتقالات موجودی، APR 13.99٪ تا 23.99٪ (متغیر) است.

علاوه بر این، دارندگان کارت جدید می توانند فورا جوایز نقدی دریافت کنند – پس از خرج کردن 1000 دلار در 90 روز اول افتتاح حساب، 200 دلار پاداش آنلاین دریافت کنید.. از کارت خود فقط در صورت نیاز در پمپ بنزین یا خواربار فروشی استفاده کنید و به راحتی می توانید نیازهای خرج خود را برآورده کنید.

علاوه بر این که این کارت ارائه می دهد 3% بازپرداخت نقدی در نوع انتخاب شما؛ 2% بازپرداخت نقدی در فروشگاه های مواد غذایی و کلوپ های عمده فروشی (بیش از 2500 دلار اول هر سه ماهه در دسته های ترکیبی 2% و 3% خرج می شود). و 1% بازپرداخت نقدی بابت سایر خریدها.شما همچنین یکی از بهترین کارت های برگشتی موجود در بازار را دریافت می کنید – نحوه خرج کردن خود را سفارشی کنید!

بهترین قسمت؟ دارند سالانه رایگان.

برای اعمال، اینجا کلیک کنید

پاداش: ایجاد ثروت بهتر از 1٪

1% لیاقت تمام دارایی ها را ندارد. پس چرا ما همچنان اجازه می دهیم این اتفاق بیفتد؟

Deserve یک خبرنامه ایمیلی است که به شما می آموزد چگونه هوشمندانه سرمایه گذاری کنید، درآمد بیشتری کسب کنید و زندگی دلخواه خود را داشته باشید. این برای 99٪ شورشیان رادیکال است که مانند جهنم می جنگند تا حفظ شوند. استفاده آسان، در کمتر از 5 دقیقه در روز، آخرین منابع مالی، اطلاعات و روندهای پولی را دریافت خواهید کرد که می تواند سال ها بر کیف پول شما تأثیر بگذارد.

به Worthy Today (رایگان) بپیوندیدSam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما