10 نکته برای شروع نیم سال دوم کنکور

اگر این اتفاق بیفتد دانش آموز می تواند با کیفیت مطالعه کند. در صورتی که داوطلبی دارای شرایط سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نبوده و ثبت نام کند ثبت نام وی مردود و مبلغ ثبت نام وی استرداد داده نخواهد شد. آن دسته از داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم فنی حرفه ای و یا کاردانش ( سه ساله ) هستند تنها در صورتی می توانند متقاضی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور باشند که دارای مدرک کاردانی پیوسته و یا ناپیوسته ( فوق دیپلم ) و یا پیش دانشگاهی یکی از رشته های نظری باشند. برای ورودی بهمن ماه ممکن است ثبت نام بصورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش و یا بصورت حضوری در واحد دانشگاه پیام نور یزد انجام شود. پیش دانشگاهی و یا دیپلم نظام جدید است. از دیگر شرایطی که داوطلبان باید به آن دقت داشته باشند این است که معیار و ملاک سنجش و پذیرش بدون آزمون در دانشگاه پیام نور واحد یزد معدل دیپلم داوطلبان است. رشته های بدون آزمون دانشگاه های سراسری از جمله دانشگاه های پیام نور مهر و بهمن سال ۱۴۰۰ در گروه های اصلی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان ارائه می شود و داوطلبان می توانند با بررسی لیست رشته های ارائه شده هر دانشگاه در صورت یافتن رشته مورد نظر خود، در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای تکمیل فرآیند انتخاب رشته خود اقدام کنند.

مشاور کنکور ریاضی

تمامی رشته های گروه های ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان در دانشگاه یزد ارائه نمی شود و با توجه به امکانات و سوابق دانشگاه برخی از رشته های هر گروه در این واحد ارائه می شود. همانطور که در فایل صوتی آموزش برنامه ریزی کنکور ذکر کردیم ، در صورتی که می خواهید یک مشاور تحصیلی خوب انتخاب کنید حتمأ در این موضوع دقت کنید که مشاور تحصیلی شما در کرمان، یزد، بوشهر وشیراز به تمامی دانش آموزانش برنامه ی یکسانی ندهد. 2- ✔️دانشگاه پیام نور یزد در چه مقاطعی بدون آزمون دانشجو می پذیرد ؟ 1- ✔️ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور یزد چه زمانی انجام می شود ؟ دانشگاه پیام نور یزد نیز یکی از جمله دانشگاه هایی است که در رشته های ارائه شده مقطع کارشناسی بصورت بدون آزمون پذیرش دارد. ✔️ همانطور که در این مقاله اشاره شده است ، دانشگاه پیام نور یزد در مقطع کارشناسی پیوسته بدون آزمون دانشجو می پذیرد .

مشاور کنکور رایگان انسانی

چرا به مشاور تحصیلی کنکور نیاز داریم؟ - خبرآنلاین همانطور که پیش از این نیز اشاره شده است، دانشگاه های پیام نور از جمله واحد یزد تنها در رشته های بدون کنکور مقطع کارشناسی پیوسته یا همان لیسانس دانشجو می پذیرند و مقطع کاردانی پیوسته یا ناپیوسته و کارشناسی ناپیوسته ( کاردانی به کارشناسی ) در این دانشگاه تعریف نشده است. با اجرایی شدن قوانین تصویب شده در راستای حذف کنکور سراسری، بیش از 85% از رشته محل های ارائه شده در دانشگاه های پیام نور بصورت بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرند. علاوه بر نکاتی که گفته شد، باید در هنگام مطالعه با توجه به شرایط هر فرد روش متناسب استفاده شود تا بتوان بازدهی بهتری دریافت کرد. سعی کنید با مشاور تحصیلی ای کار کنید که حداقل در بازه های زمانی کوتاه با شما در تماس باشد و شما را فراموش نکند. در واقع باید شما به عنوان یک دانش آموز در بازه های زمانی کوتاه مدت با مشاور خود در تماس باشید تا در صورت لزوم مشاور تحصیلی شما بتواند تغییرات لازم را در برنامه ی درسی شما ایجاد کند. با توجه به عدم انتشار اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور یزد بهمن ۱۴۰۰ هنوز تاریخ دقیق ثبت نام این دوره اعلام نشده است اما با استناد به رویه سال های گذشته پیش بینی می شود ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور یزد 1400 در بازه زمانی آذر یا اوایل دی ماه اغاز شود.

مشاور کنکور گرگان

رئیس کلانتری ولنجک با اشاره به حضور دختر ۲۳ ساله از حدود یک سال قبل در رشته دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی گفته بود: این دانشجوی قلابی به دیگر دانشجویان گفته بود که با پرداخت چندین میلیارد و بدون شرکت در کنکور در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ثبتنام کرده است که همین موضوع باعث میشود دانشجویان اعتراض خود را نسبت به این خبر به حراست اعلام کرده و درنهایت فرد خاطی دستگیر شود. همچنین لازم به ذکر است به محض اعلام زمان دقیق یا تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور یزد ۱۴۰۰، در کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام دانشگاه های بدون آزمون هیوا اطلاع رسانی خواهد شد. متقاضیان شرکت در پذیرش بدون آزمون دانشگاه پیام نور یزد مهر و بهمن سال 1400 باید با بررسی لیست رشته های ارائه شده این دانشگاه در صورت یافتن رشته تحصیلی مورد نظر در مهلت مقرر شده از سوی سازمان سنجش برای انجام فرآیند ثبت نام و تکمیل فرم انتخاب رشته خود اقدام کنند.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما