یعنی درصدهای کنکورمهم هستش واسه ۱۴۰۱هم،درسته؟

حجم درسنامه های این کتاب کمتر است و بنابراین، دانش آموزانی که مفهوم درس را به خوبی آموخته اند، می توانند از این کتاب به عنوان منبع تست زنی پیشرفته استفاده کنند. پس مشاور تحصیلی خوب کسی ست که با توجه به وضعیت دانش آموز بتواند کتاب تست مناسب برای دروس مختلف را تعیین کند. پس بهتر است این ابزار را با مشورت افراد آگاه و باتجربه انتخاب کنید. اینطوری هر بار که موضوعی رو استخراج میکنیم حافظه میگه اوه پس اینو کارش دارن سفت نگهش دارین. تا شما هم یک دید همه جانبه نسبت به این موضوع داشته باشید و بدانید که چگونه باید شروع کنید. با عرض سلام من امسال کنکور دارم من یه مشکلی که داشتم این بود که خیلی تشریحی میخوندم تا اینکه شما گفتید حتی کامل هم نخوندید برید و تست حل کنید من الان تست که میزنم خیلی هاشونو بلد نیستم و بعد اینک ۱یا ۲دقیقه روش فکر میکنم دیگه مطئن میشم باید جوابو ببینم شما گفتید سریع به پاسخ نرید و اول یک خط از پاسخ نامه ر ببینید و یا به در س نامه مراجعه کنید من ولی بعد فکر کردن روی تست سریع میرم رو پاسخ نامه وحس میکنم مفهومی یاد نمیگرم و همه چیزو حفظ میکنم به نظرتون باید چیکار کنم؟

مشاور ثبت نام کنکور

اما از آنجایی که به این کار علاقه مند بود و دوست داشتم با دانش آموزان کنکوری در ارتباط باشم، این کار را ادامه دادم. من تجربیات خوبی از کنکورم داشتم اما آن تجربیات لزوما برای همه مناسب نبود. در ادامه وحید باقری، مدیر وب سایت گروه مشاوره ای رابین از تجربیات خود در این زمینه میگوید و به سوالاتی از قبیل: درآمد مشاور کنکور چه قدر است؟ شما نیز می توانید شرایط و انتظارات خود را با مشاور در میان بگذارید. مشاورتحصیلی مدرسه فرد آگاهی است که اطلاعات کافی در زمینه شیوه های یادگیری و مطالعه در دروس متفاوت را دارد، علاوه براین او کسی است که مسائل و دغدغه های دانش آموزان و مشکلات ارتباطی و رفتاری آن ها و نحوی برخورد با آن را نیز می داند، البته مشاور مدرسه لزوما در مدرسه مستقر نیست، بلکه مشاور تحصیلی مدرسه به فردی گفته می شود که از مسائل موجود در مدرسه از جمله چالش های مربوط به تعاملات دانش آموزان با هم یا کادر آموزشی و تاثیر آن در افت یا پیشرفت تحصیلی دانش آموزان آگاهی دارد. با توجه به تفاوت درس ریاضی برای رشته های ریاضی و تجربی ما نیز منابع ریاضی کنکور را برای هر 2 رشته به صورت مجزا بررسی می کنیم.

فراموش نکنید که یک آموزشگاه باید دارای معیار های برتر در زمینه فعالیت و رشته شما باشد به عنوان مثال اگر شما در رشته علوم انسانی به تحصیل مشغول هستید و برخی از آموزشگاه ها در رشته تجربی دارای زمینه های برتر هستند و شما به دلیل معروف بودن آن را به عنوان بهترین آموزشگاه کنکور در شیراز انتخاب می کنید اما آن آموزشگاه برنامه ریزی خاصی برای رشته انسانی ندارد. همچنین او با تسلط به مفاهیم انگیزشی در روان شناسی میتواند هنگام شکستها و ناامیدیها در کنارتان باشد و به شما کمک کند تا بتوانید از سختیها عبور نمایید. نهتنها باید روی یک کار تمرکز کنید، باید بتوانید تنوع را در این مقطع به صفر برسانید. ما در جلسات مشاوره قبل ازدواج در همدان ب شما روشهایی لازم و مهم را یاد خواهیم داد ک بتوانید میزان درستی حرفهای طرف مقابلتان را تشخیص دهید. به عنوان مثال شما ممکن است به شبکه اجتماعی اینستاگرام و چک کردن پستهای دوستان یا اطرافیانتان عادت کرده باشید. زیست فقط دهم بگیرم یا جامع؟ آموزش جامع ربیعیان (این پکیج شامل آموزش مباحث سال دهم و یازدهم و دوازدهم است).

مشاوره کنکور واتساپ

چرا داوطلبان به یک مشاور رتبه برتر کنکور نیاز دارند؟ رتبه برترهای مشاور گروپ سرانجام در سال 1398، بعد از کسب تجربه و اطلاعات ارزشمند تصمیم گرفتم این اطلاعات را با دیگران به اشتراک بگذارم. اشتباهی که اکثر داوطلبان انجام می دهند که اکثرا هم ناشی از استرس است ، تمام وقت خود را بر روی مطالبی می گذارند که حتی در طول سال یکبار هم آن ها را نخوانده اند. من وحید باقری هستم، رتبه 751 کنکور سراسری سال 1395 و مدیر وب سایت گروه مشاوره ای رابین. آیا برای مشاور کنکور شدن حتما باید رتبه خوبی داشت؟ جهت استفاده از خدمات مشاوره و بهترین برنامه ریزی کنکور و مشاوره تلفنی با رتبه های تک رقمی کنکور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره کنکور ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. مشاور کنکور انسانی با توجه به اهمیت و ضرایب هر درس برای هر روز دانش آموز برنامه ریزی می کند به طوری که دانش آموز بتواند علاوه بر رسیدن به برنامه مدرسه خود، بتواند درس ها را به صورت کنکوری تست زنی کند و به بودجه آزمون آزمایشی برسد. اما چیزی که حائز اهمیت است این است که مراکز مشاورهای هستند که همهی این خدمات را به صورت یک جا در اختیار شما قرار میدهند. مشاوران ازدواج در همدان با تجربیات فراوان و هزاران جلسه در خدمت شما هستند!

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما