مشاوره کنکور نکات برنامه ریزی

برای ثبت نام در رشتههای بدون آزمون صرفاً براساس سوابق تحصیلی داوطلبان باید ضمن آشنایی با عناوین رشتهها و همچنین دانشگاههای ارائه دهنده از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشتههای صرفاً با سوابق تحصیلی ۱۳۹۹ با زمان، سایت و نحوه ثبت نام رشتههای بدون کنکور ۹۹ نیز آشنا شوند. هر ساله فهرست سهمیه های کنکور توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور و در قالب دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سراسری منتشر می گردد که مطالعه آن به کلیه واجدان شرایط و مشمولین این امتیازات توصیه می شود. در این اطلاعیه و همچنین در دفترچه ثبت نام شرایط عمومی و اختصاصی لازم برای ورود به دورههای بدون آزمون دانشگاههای سراسر کشور درج گردیده است. بررسی دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری ۹۹ این امکان را در اختیار داوطلبان قرار می دهد تا پس از محاسبه درصد دروس امتحانی، با استفاده از نرم افزارهای تخمین رتبه، رتبه و شانس قبولی خود را تخمین زده و قبل از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری به بررسی شانس قبولی خود بپردازند. اگر کنکوری هستید، لازم است در کنار دروس سال، درس های سنوات قبل نیز گنجانده شود. می تونید از رتبه های برتر سال قبل انگیزه بگیرید اما مقایسه نه.

2-بازهم تذکر بازهم اخطار به داوطلبانی که در طول سال درس خوانده اند ،مبحث جدید نخوانید حتی اگر تراز کنونی شما در آزمون ها 4000هم باشد نباید مبحث جدید بخوانید .چرا که بطور حتما شما با حدود این تراز یعنی 60% از کل بودجه بندی های کنکور را ولووو ضعیف بوده ای، خواندی لذا اکنون منطقی تر و حرفه ایتر آن است که شما همین 60% بودج بندی خوانده شده را خوب مسلط شوید و مطمئن باشید تسلط بر 60% مباحث کنکور باعث موفقیت بی نظیری در بهترین رشته و دانشگاه خواهد شد.از طرفی دیگر مطالعه مبحث جدید انرژی زیادی از شما می گیرد و نه تنها باعث میشود به تسلط در این مبحث در این زمان باقیمانده نرسید بلکه زمان برای مرور و جمعبندی مباحث قبلا خوانده شده را نیز نخواهید داشت. داوطلبانی که علاقه مند به انتخاب رشتههای بدون آزمون در دانشگاه یزد هستند میتوانند نسبت به انتخاب این رشتهها اقدام نمایند.

مشاور کنکور مهدی باباخانی

سازمان سنجش آموزش کشور هرسال طی اطلاعیهای شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام رشتههای بدون آزمون صرفاً سوابق تحصیلی را منتشر مینماید. ایشان حتی در مشاوره های تلفنی خود در یزد، برای داوطلبان شهر یزد و هم چنین سایر شهر های اطراف یزد، با حساسیتی مثال زدنی کار مشاوره را انجام می دهند که شاگردان می توانند آسوده خاطر باشند که تمام کارهای ممکن و لازم از رف مهندس حسین پور برای آنها انجام خواهد شد. آمار زیر در مورد درصدهای لازم برای پزشکی، مربوط به درصدهایی است که توسط رتبههای برتر یعنی رتبههای زیر 1000 کشوری کسب شده است و برای رسیدن به دانشگاههای معتبر باید درصدهای شما هم در حدود همین میانگین باشد. سلام من ترم سوم انتخاب واحد کردم ولی بعد انصراف دادم و اموزش درس های ترم سوم رو برام حذف کرد مجددا کنکور دادم روزانه همون دانشگاه ولی رشته دیگری قبول شدم برای دریافت مدارک هزینه ای باید بپردازم یا نه؟ در برخی موارد ممکن است یک کنکوری به علت سطح ضعیف آموزشی گذشته، کار خود را با یک مشاور کنکور معمولی یزد ادامه ندهد اما آنچه باعث خوشحالی است این است که این مشاور کنکور یزد (به این سایت بروید) نه تنها برنامه ریزی خود را متناسب با نقاط قوت شما طرح ریزی می کند بلکه با در نظر گرفتن نقاط ضعف علمی و روحی شما سعی می کند آنها را مرتفع سازد.

این امر مستلزم این است که در دوران مدرسه یک رشته مناسب انتخاب کرده و سپس بتوانند در بهترین رشته در دانشگاه، به تحصیلات ادامه دهند. انجام حرفه بهترین مشاوران کنکور ایران بمستلزم تسلط بر دو نوع دانش بسیار متفاوت است. انضباط کاری استاد حسین پور همواره زبانزد دانش آموزان کنکوری یزد است و ایشان همواره اهمیت نظم را در مشاوره تلفنی در مشاوره تحصیلی تلفنی یزد خود به شاگردان گوشزد می کنند. 1- در اولین قدم آنها باید فراموش کنند که تا به اینجا کاری انجام نداده اند و باید ببینید که در حال حاضر بهترین کار چه خواهد بود. بر طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور که در تاریخ ۱۸ فروردین سال ۹۹ منتشر گردید زمان ثبت نام رشتههای بدون کنکور سوابق تحصیلی امسال با زمان انتخاب رشته کنکور سراسری همزمان خواهد بود. بررسی گزارش های روزانه شاگردان استاد حسین پور طبق اصول و نظم کاری خود توسط خود ایشان انجام می شود.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما