مشاوره رایگان کنکور در 10 بخش (تجربی، ریاضی، انسانی) |دورخیز

این پیشزمینهها میتوانند هم آکادمیک باشند و یا با گذراندن کلاسهای خصوصی انجام گیرد. برخی از مراکز مشاوره با کمک خدمات تلفنی میتوانند تجربهی متفاوتی را برای شما رقم بزنند. 1️⃣5️⃣ در این بخش اطلاعات شخصی و شناسنامه ای را باید پر کنید از جمله نام و نام خانوادگی و کد ملی و سایر موارد. هرچند هنوز هم در کشور ما و نظام آموزشی آن، توجه زیادی به امر مشاورهی تحصیلی نمیشود و در مدارس بزرگ و کوچک تنها یک مشاور برای تمام دانشآموزان در نظر گرفته میشود، بااینحال وجود مشاور در کنار دانشآموزانی که نزدیک کنکور هستند بسیار حیاتی و مهم است و حتماً باید داوطلبین مسیر کنکور را در کنار یک مشاور خوب، آگاه و باتجربه طی کنند. خانواده سرعت دانشآموز را در رسیدن به اهداف تحصیلی تنظیم میکند. اگه در جستجوی بهترین مشاور هستید و به یک برنامه درسی خوب برای کنکور همراه با مشاوره کنکور (قصد دارم به fall24.ir) بلند مدت نیاز دارید، حتما مطالب این صفحه را به عنوان یکی از معتبرترین سایت های کنکوری ایران مطالعه کنید تا وقت و هزینه خود را با انتخاب یک مشاور نامعتبر هدر ندهید.

تاملند آموزش های خود را برای کدام رشته های تحصیلی ارائه می نماید؟ بسیاری از دانشجویان شماره های بسیاری از موسسه حرف آخر دارند ، اما نمی دانند کدام شماره متعلق به نماینده شهرشان است. به همین دلیل توجه به رتبه کسب شده در هر یک از زیرگروه ها، لازم و ضروری به نظر خواهد رسید. داشتن یک برنامه جامع ضروری است و بهترین برنامه ریزی نیز برنامه آزمون های آزمایشی است. این سهمیه تا آزمون سراسری سال 1400 قابل اجرا می باشد. کلاس های کنکوری آنلاین یکی از منابع قابل استفاده برای دانش آموزان کنکوری هستند که به آنها در راه رسیدن به هدفشان کمک زیادی می کنند، اما این کلاس های آموزشی تفاوت هایی با یکدیگر دارند و این موضوع انتخاب را برای دانش آموزان اندکی سخت می کند، تاملند یا کلاسینو سوال رایجی هست که به صورت تضمینی و تخصصی تحلیل و بررسی می شود. البته ممکن است احتمال قبولی در دانشگاههای پردیس و یا کسب رتبه لازم برای داروسازی تعهدی وزارت بهداشت را داشته باشند. در این مرحلهی حساس دانشآموزان ممکن است با مشکلات زیادی مانند از دست دادن روحیه و انگیزه، از دست دادن امید، خستگی روحی و روانی، افت تحصیلی، مشکلات شخصی، استرس و اضطراب امتحانات و یا مشکلات خانوادگی و غیره درگیر شوند که یک مشاور کنکور باید در رفع و حل این مشکلات در کنار داوطلب باشد و او را یاری دهد.

کسی که رتبه ی 1000 آورده گام هایش 100 یا 200 نفری است.

ولی در مشاوره درسی تلفنی این محدودیت برداشته شده و دانش آموز کنکوری خیلی راحت میتواند تمام مشکلات درسی و روحی خودش را بطور خصوصی با مشاور درمیان بگذارد. پس شما هم خیلی نگران نباشید. روش های مطالعه اصولی و با کیفیت را بلد هستند و به شما یاد میدهند که چگونه شما هم یکی از رتبه برتر های آینده باشید. دقت کنید، در این روش دیگر نیازی نیست از خانه تا دفتر مشاور را طی کنید و در این مسیر هزینه تاکسی یا اتوبوس یا اگر ماشین شخصی دارید، هزینه بنزین پرداخت کنید. همانطور که میدانید تقریبا تمام کلاسهای آموزشی در هر زمینهای به سمت مجازی شدن سوق پیدا کرده، به همین دلیل دیگر کمتر کسی به دنبال مشاوره حضوری و یا شرکت در کلاسهای انگیزشی میرود. واقعا کسی شخصی فردی نفری, اینجا پیدا نمیشه اطلاعی داشته باشه ! کسی که رتبه ی 1000 آورده گام هایش 100 یا 200 نفری است. زمانی که خیابانها آلوده به کووید 19 هست، بهترین راه انجام کارها از راه دور است. مانند تاریخ ادبیات یا لغات ادبیات یا زبان انگلیسی میتواند در تایم های زمانی کوتاه انجام شود ، مثلأ شما میتوانید زمانیکه تلویزیون تماشا میکنید از این مدل کارها در کنار تماشای تلویزیون انجام دهید.

شما برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی تنها کاری که میکنید فشار دادن دکمههای تلفن است، همین! البته بگم که دانشجو اگه خوب باشه چرا که نه در حد استفاده از تجربه ها خیلیم عالی ولی من گاهی میبینم یه عده رو به قول شما که نمیشه سکوت کرد .برای مثال تو تلگرام از یه دانشجو میپرسم که شما چجوری برنانه ریزی میکردی میگه نمیدونم من مشاور داشتم بعد فردا میام میبینم اگهی مشاوره کنکوری داده خب دیگه انتظار داری چی فکر کنم بازم میگم منکر این قضیه نیستم اما یکم با چشم و گوش باز انتخاب کنین چون این از دست دادن هزینه بیشتر عذاب وجدان میده و حتی یه مشاور بد میتونه کل دروس رو خراب کنه . بعد با طراحی برنامه درسی منحصر به فرد شما تمام نکات ریز و درشت درس خواندن کنکوری را به شما آموزش میدهد تا در آزمون کنکور سراسری از سایر رقبای خود جلو بزنید. این امر کمک می کند تا فرد سوال خود را بدون هیچ گونه ابهامی، با شفافیت بپرسد و پاسخ صحیح و درست را دریافت کند. مشورت با افراد باتجربه و آگاه در هر زمینهای میتواند در موفقیت فرد و گرفتن نتیجهی مطلوب به او کمک فراوانی کند. روز به روز به تعداد منابع آموزشی کنکور اضافه میشود که قطعاً تمامی آنها برای دانش آموزان مفید نخواهند بود؛ بنابراین باید منبعی به دانش آموز معرفی شود که متناسب با سطح وی بوده و او را برای کنکور آماده خواهد کرد.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما