مشاوره رایگان تلفنی کنکور انسانی – مشاور شما

بهترین مشاور تحصیلی و کنکور کیست؟ بسیاری از داوطلبان کنکور و گاها اولیای دانش آموزانی که در جستجوی بهترین مشاور کنکور تجربی، انسانی، ریاضی، زبان یا سایر رشته ها هستند و به تیم مشاوره ما مراجعه می کنند، از ما می خواهند که به عنوان مثال ده مشاور برتر کنکور در گروه مشاوران ۱۰۰ را به ایشان معرفی نماییم. از اینکه ،کلاس به درازا کشیده شده و شما زمان بیشتری را در کلاس باقی مانده اید ا،ز شما عذر می خواهم و یا هیچگاه به دانش آموزان خود نمی گویند عذرخواهی میکنم که ،این مبحث مربوط به مشتق گیری بسیار دشوار است .عذرخواهی کردن از بابت اتفاقاتی که در حیطه اختیارات دبیران می باشد ،نشانه اعتماد به نفس پایین و نشانه ضعف یک دبیر است. فرض ما بر این است که شما هدفگذاری خوبی کردهاید، ظرفیتها و تواناییهای خود را ارزیابی کرده و برنامهریزی مناسبی انجام دادهاید. برای این کار باید مراحل قبلی را به خوبی طی کرده و به ارزیابی درستی از خود برسید و هدف بعدی خود را تعیین کنید. باید اهدافی تعیین کنید که بتوانید به آنها برسید و دلسرد نشوید.

مشاور کنکور گچساران

سعی کنید به شناخت مناسبی از این دروس و رشتهها برسید. باید این نقاط ضعف را بشناسید و اصلاح کنید. سعی کنید رشتهی تحصیل مورد نظرتان را پیدا کنید. پس سعی کنید وقتتان را متمرکز درسخواندن کنید و در فرصت مناسب با دغدغه و نگرانی کمتری از رشته های مختلف کنکور انسانی آگاه شوید. تمامی روش های نوشته شده در این پکیج طبق آزمون و خطاهای مختلف تولید شدن ! سلام من ۲۸ سالمه و لیسانس علوم تربیتی دارم .. قصد دارم کنکور تجربی بدم برای رشته ی پرستاری .سوالم این هست که چون انسانی خوندم میتونم کنکور تجربی شرکت کنم! سلام برای شرکت در کنکور سراسری تجربی با توجه به سن شما مشکلی نیست و میتونید به راحتی شرکت کنید البته بعضی از رشته ها مانند تربیت معلم و… با توجه به اینکه بنده امسال فرصتی برای درس خوندن ندارم و باید برای کنکور ۹۸ برنامه ریزی کنم.ممکنه دوباره این قانون برای سال بعد اعمال بشه؟ اما از این جا به بعد به گام هایی در مشاوره کنکور (پست کامل www.fall24.ir) انسانی اشاره خواهیم کرد که دقیقاً به سال کنکور مربوط میشود.

مشاوره ی کنکور ارشد

برای هدفگذاری، هدفهای کوتاه و بلندمدت تعیین کنید و با هر گام که جلو میروید اهداف بزرگتری را تعیین کنید. روش SQ3R که بهترین و اصولی ترین روش مطالعه شناخته شده در حال حاضره، شامل ۵ مرحله ست که فراگیری و اجرای اون، قدرت یادگیری دانش آموزان کنکوری رو افزایش داده و یکی از روش های ضروری برای موفقیت داوطلبان کنکور به شمار میره. مقاله راه های کاهش استرس امتحان رو بخونید تا با تاثیر ویژگی های شخصیتی کمال گرایی و اهمال کاری بر استرس امتحان و راهکار های کاهش استرس امتحان بیشتر و بهتر آشنا بشید. بهترین مشاوره کنکور انسانی مشاوره ایه که در اون مشاور در هر زمان از سال کنکور و در هر سطحی که شما قرار دارین،مسیر ارتقا و پیشرفت رو واستون هموار کنه و در این مسیر پر فراز و نشیب شما رو همراهی کنه تا در نهایت به اون موفقیتی که در نظرتون هست،برسید. بهمن ۹۷هم فارغ شدم ما ۶سال تعهد خدمت داریم اما طرح اجباری نداریم من کنکور ۹۸شرکت کردم ایا این تخلف محسوب میشه؟

مشاور غیرحضوری کنکور

سلام من دانش اموز یازدهم نظام جدید هستم رشته تجربی سال سوم نظام قدیم . با عرض سلام. من علیرضام رشته ریاضی پایه دهم من نوبت اول درس ریاضی رو مستمر ۱۱ شدم .و نوبت اول و ۴ شدم .نوبت دوم چند بگیرم قبول خرداد بشم؟ سلام یه سوال برام پیش اومده ممنونم اگر جواب بدین آیا واسه قبولی پزشکی حتما به مشاوره ی تحصیلی کنکور نیازه؟ شما باید بر اساس موقعیتی که در آن قرار دارید و مدت زمانی که تا کنکور انسانی باقی مانده است هدفگذاری کنید. بسیاری از دانش آموزان زمانی که به آن ها مشاوره داده می شود تازه به مشکلات مطالعاتی خودشون از جمله نحوه ی تست زدن و دوره و مرور پی می ببرند. یک مشاور در صورتی که به این موضوعات تسلط کافی نداشته باشد ، در صورتی که دانش آموز در موضوعات مختلف برنامه ریزی مشکلی پیدا کند ، راهکار های آکادمیک و مناسبی به این دانش آموز داده نمیشود.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما