مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

داوطلب حرفه ای کنکور باید با اطلاع تیپ بندی از تست های کنکور و نیز اهمیت هر درس براساس ضرایب آن در کنکور سراسری برنامه ریزی کند و طبق ان درس بخواند در غیر این صورت مطالعه ی وی مفید و موثر نخواهد بود. سوی دیگر ماجرا هم اوضاع نسبتاً ثابتی وجود دارد؛ برخی مدیران مدارس با آموزشگاههای کنکور و انتشاراتىهای خاص در زمینه کتابهای کمک درسی قرارداد میبندند یا از معلمهای برند و سرشناس کنکور برای تبلیغات مدرسهشان استفاده میکنند. مدتی است که رقابت مدارس و آموزشگاههای کنکور برای داوطلبان ورود به دانشگاهها در سال ١٤٠٠ آغاز شده است. در جدول زیر گلچینی از بهترین کتب کمک آموزشی موجود فراهم گردیده است تا داوطلبان با مطالعه این منابع، شانس خود را برای کسب رتبه های برتر کنکور انسانی افزایش دهند. دیجی کنکور دارای تعداد زیادی دانش آموز رتبه برتر در سالهای قبل مشاور کنکور بیگی است. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه زبان انگلیسی دسترسی داشته باشید.

همچنین باید در مصاحبه نیز شرکت کنید و نمره لازم را کسب کنید. اگر تصمیم دارید نظام قدیم خود را به نظام جدید عوض کنید و یا حتی بالعکس توصیه می شود حتما مطلب زیر را بخوانید تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید. مادر آرتا درباره هزینه مدرسه دخترش معتقد است: قیمتها بالا است اما به قول خانم مدیر دیگر نگران درس و کنکور آنها نیستم، خود مدرسه برنامهریزی میکند و خود مدرسه انجام میدهد و از همه مهمتر تست هم هر دو هفته یکبار گرفته میشود. و سوم و مهم تر از همه اینکه چجوری شروع کنید؟ اگر به کلاس کنکور می روید ، جزوه ی مناسبی دارید یا دی وی دی های آموزشی تهیه کرده اید می توانید در مرحله ی اول از کتاب ریاضیات تجربی آبی قلم چی استفاده کنید. ۳- در راستای فرهنگ سازی و آموزش عمومی در راستای عدالت آموزشی در کنکور هنر، این مشاوره های تخصصی کنکور هنر با رتبه 7 کشوری بصورت وبینارهای آنلاین و کاملاً رایگان برگزار می گردند. در صورت عدم فارغ التحصیلی تا زمان ثبت نام کنکور آیا امکان ثبت نام مجدد خواهیم داشت؟ درست همان روزی که نام برگزیدگان کنکور ٩٩ دانشگاهها از سوی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد برخی از مدارس و آموزشگاهها اسامی داوطلبان برتر را بر در و دیوار شهر، خیابانها و معابر عمومی، تبلیغ کردند.

مشاور کنکور بندرعباس

همانطور که می دانید ثبت نام کنکور سراسری در بهمن ماه انجام می شود، داوطلبان تا زمان ثبت نام کنکور فرصت دارند اقدام به تهیه تمامی مدارک لازم جهت ثبت نام در این آزمون نمایند تا هنگام تکمیل فرم ثبت نام با مشکلی مواجه نشوند. برخی از خانوادهها هم به این تبلیغات توجه میکنند و فرزندانشان را در این مدارس ثبتنام میکنند اما خانوادهها نمیدانند که این معلم سرشناس فقط دو ماه یکبار به این مدارس سر میزند اکثر معلمان کنکور بنام یک دستیار دارند که این دستیارانشان با مدیر مدرسه همکاری میکنند و مدیران این موضوع را به خانوادهها نمیگویند. او درباره هزینههای دریافتی معلمان سرشناس از مدرسه میگوید: هنگام ثبتنام مدیر مدرسه کلی از همین معلمهای بنام برای خانواده حرف میزند و رقم بالایی هم از خانوادهها میگیرد اما معمولاً اگر معلم رسمی آموزشوپرورش باشد هر جلسه ٢٠٠ تا ٣٠٠ هزارتومان میگیرد. این معلم کنکور درباره قرارداد آموزشگاهها با مدارس میگوید: برخی از آموزشگاهها به مدرسه میگویند که دانشآموز به ما بدهید ما به شما پورسانت میدهیم مدارسی که وضعیت مالی خوبی ندارند خانوادهها را صدا میزنند و میگویند که دختر شما باید در این درسها تقویت شود و بهتر است به این آموزشگاهها برود.

دلیلی که مدیر میآورد این است که دانشآموز در کنکور موفقتر عمل خواهد کرد. آرتا دانشآموز کلاس دوازدهمی در رشته ریاضی فیزیک است. بعضی از معلمهای رسمی آموزشوپرورش ماهی ١٠ تا ١٥ میلیون درآمد از کلاس کنکور دارند و همین میزان هم به مدرسه میرسد. تقریباً ٤٠ میلیون تومان شهریه امسال دخترم شده است. حدود٢٢ میلیون تومان هزینه معلم خصوصی دخترانم شد. هزینه تحصیل برای برخی از داوطلبان و یا دانش آموزان ممکن است بسیار سنگین باشد و واقعیت این است انتظار موفقیت از یک دانش آموزی که در روستاهای دورافتاده مشغول به تحصیل میباشد با دانش آموزی که در بهترین منطقه تهران در حال تحصیل میباشد، یکسان نخواهد بود. در نظام آموزشی، سبک درس دادن درسپایه با کنکور بسیار متفاوت است. با توجه به این که در حال حاضر چیزی بیشتر از یک چهارم نیروی صنعتی کشور مشغول در صنایع مربوط به نساجی هستند و بازار کار این رشته در داخل کشور نیز بسیار خوب است،. البته قابل ذکر است به دلیل اینکه بیشتر کارخانه جات مربوط به صنایع نساجی خارج از تهران است شما باید توانایی زندگی در شهرستان ها را نیز در خود ببینید. بچهها هر روز ساعت ٧ صبح تا 30/7 کلاس درس خودشان را با یک آزمون که مربوط به درس روز گذشته است شروع میکنند و از ساعت ٤ بعدازظهر تا ٨ شب هم کلاسهای کنکور برگزار میشود.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

پاربرگ سایت

تماس با ما