شرایط استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۲ حداقل معدل ثبت نام

آموزش پرورش

البته در این سایت خدمات مختلف دیگری همچون امکان دسترسی به سامانه ثبت نام کتب درسی، سامانه پاسخگویی به شکایات به نشانی shekayat.medu.ir، سامانه تایید مدارک تحصیلی به نشانی emt.medu.ir نیز فراهم شده است. کلیه کاربران مراجعه کننده به این سایت می توانند از خدمات ارائه شده در سایت وزارت آموزش و پرورش medu.ir استفاده کنند.

آموزش پرورش

لازم است بدانید تعیین شرط معدل از در سال های گذشته در نظر گرفته می شود اما با بررسی های انجام شده، این روند از سال 99 لغو شده و برای نام نویسی داوطلبان با معدل مختلف مشکلی به وجود نخواهد آمد. شاد از جمله برنامه هایی است که به همت وزارت آموزش و پرورش برای دسترسی کلیه دانش آموزان به آموزش های مجازی راه اندازی شده است. در سایت وزارت آموزش و پرورش medu.ir، امکان دسترسی به نسخه تحت وب شاد وجود دارد.

آخرین تغییرات شرایط استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۲

سرپرست وزارت آموزش و پرورش از استخدام ۵۶ هزار معلم در سال جاری از طریق برگزاری ۲ آزمون خبر داد. همچنین تمامی مهد کودک‌ها باید برای فعالیت خود از وزارت آموزش و پرورش مجوز بگیرند.

آموزش پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران، دارای جداسازی جنسیتی از پایین‌ترین مقطع است و آموزش آن، مفاهیم مذهبی (دین رسمی کشور) را به همراه دارد. 1ابتدا عبارت «سایت وزارت آموزش و پرورش» به نشانی «medu.ir» را در مرورگر مورد نظر خود جستجو کرده سپس بر روی اولین سایت جستجو شده در گوگل با نام وزارت آموزش و پرورش کلیک کنید. ✔️ تمامی دانش آموزان و کارکنان وزارت آموزش و پرورش برای استفاده از خدمات این وزارتخانه می بایست به سایت medu.ir که لینک ورود مستقیم آن در متن مقاله نیز موجود است مراجعه نمایند. برای آشنایی با سوالات و تهیه بسته ویژه حیطه عمومی آزمون آموزش و پرورش سال ۱۴۰۲ اینجا کلیک کنید.

وزارت آموزش و پرورش

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از احتمال برگزاری آزمون استخدام دبیری این وزارتخانه در تیرماه سال جاری خبر داد. شرط سنی داوطلبان برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402 متناسب با مدرک تحصیلی آن ها تعیین می گردد. سامانه ثبت نام کتب درسی از جمله سامانه های بسیار پرکاربردی است که زیر نظر وزارت آموزش و پرورش و سایت این وزارت خانه فعالیت می کند. در این سامانه دانش آموزان می توانند اقدام به ثبت نام در کتاب های درسی به صورت تکی و گروهی کنند.

ثبت نام و شرکت در این آزمون با داشتن مدرک دانشگاهی حداقل فوق دیپلم امکان پذیر می باشد. البته در رشته های محدودی داشتن مدرک کاردانی قابل قبول است و در بیشتر رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش داشتن مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد الزامیست. جذب افراد از طریق آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ در مشاغل مربوطه به صورت استانی و بومی (به جز شهر تهران و مراکز استان ها) است. در ادامه شرایط احراز بومی بودن داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1402 را ذکر کرده ایم. کارشناسان سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا آماده اند تا اطلاعات لازم در خصوص سایت وزارت آموزش و پرورش به نشانی medu.ir را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا در اختیار متقاضیان قرار دهند. همچنین پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از تازه ترین اخبار مربوط به این حوزه عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام مدارس هیوا باشید.

2در حال حاضر، شما به سایت وزارت آموزش و پرورش وارد شده و می توانید از هر یک از خدمات این سایت استفاده نمایید. معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از دریافت مجوز استخدام ۳۱ هزار معلم در وزارت آموزش و پرورش خبر داد. به گزارش اقتصاد آنلاین، نتایج آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی تا ۱۲ خرداد منتشر می‌شود. فرایند مصاحبه یک هفته بعد از اعلام نتایج انجام می‌شود و حد نصاب های ۳۰ تا ۶۰ برای مصاحبه دعوت می‌شوند. صحرایی در اولین جلسه پرس و پاسخ خود در حضور خبرنگاران در خصوص جذب نیروهای جدید در آموزش و پرورش چهار محور اصلی جذب نیروی در آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۲ را تبیین نمود. ✔️ راهنمای کامل ورود به سایت آموزش و پرورش و استفاده از خدمات این سایت در متن مقاله قرار گرفته است.

آموزش پرورش

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت

تماس با ما