خودارضایی: روشی بسیار ساده که برای همه کارآمد است

افسانه هایی که می گویند خودارضایی باعث نابینایی یا ناباروری می شود صحت ندارد. حقیقت: کرنر می‌گوید: «هیستری ضد پورن در فرهنگ ما زیاد است، و در حقیقت، مردان بیشتری نسبت به سال‌های گذشته خودارضایی می‌کنند. بنابراین، آن بدن‌های صاف و بدون مو یا ارگاسم‌های به ظاهر بی‌دردسر زنانه، مبنایی می‌شوند برای آنچه که آن‌ها فکر می‌کنند رابطه جنسی با شریک زندگی شبیه به آن است – یا باید باشد – حتی وقتی می‌دانند که پورن واقعیت ندارد. در زندگی واقعی، شما در حین رابطه جنسی دست و پا می زنید، استراحت می کنید، تشنه می شوید و حتی از تخت می افتید.

آنها هم اصطکاک ایجاد می کنند و هم به شما کمک می کنند تا ریتم خوبی داشته باشید. مشاوره با یک درمانگر جنسی نیز ممکن است به راهکارهای مقابله با خودارضایی بیش از حد کمک کند. به گفته یان کرنر، درمانگر و نویسنده جنسی، این تصور که مردان از خوردن زنان بیرون لذت نمی برند، درست نیست. در حالی که Paranormal یکی از آلیس کوپر بزرگ نیست، اما به نظر نمی رسد که کار یک آدم شسته و رفته که وقت و ایده ندارد باشد. وارهول در طول مدت اقامت خود در آنجا به باشگاه رقص مدرن و انجمن هنرهای زیبای دانشگاه پیوست. با توجه به برداشت های تاریخی و مدرن از کلیتوریس، کلیتوریس و آلت تناسلی بیش از 2500 سال توسط برخی از محققان از همه جهات به جز چینش آنها معادل تلقی می شد.

انگل گفت: "بیشتر مردم نمی دانند که کلیتوریس فراتر از نوبین در بالای فرج است، اما در واقع به سمت لب ها و شکم باز می گردد." این افراد اعتماد به نفس خود را از دست می دهند و همیشه در اطراف افراد عصبی هستند. برای مقایسه، این اعداد برای مردان مستقیم 95 درصد، برای مردان همجنس گرا 89 درصد و برای لزبین ها 86 درصد است. اغلب گفته می شود که مردان در حین رابطه جنسی بیشتر از زنان به ارگاسم متمرکز هستند و زنان به اندازه مردان به فواید ترک خود ارضايي بر چهره ارگاسم نیاز ندارند. : رابطه جنسی فقط در صورتی "خوب" است که به ارگاسم ختم شود. آنها "معمولا یا همیشه" در حین رابطه جنسی به میزان 65 درصد به ارگاسم می رسند.

یک نظرسنجی در سال 2017 روی 52000 بزرگسال با هویت‌های جنسی مختلف نشان داد که زنان دگرجنس‌گرا کمتر از هر گروه دیگری در حین رابطه جنسی با شریک زندگی خود به ارگاسم می‌رسند. حتی زمانی که رابطه جنسی به اوج ختم نمی شود، باز هم می تواند برای هر دو شریک زندگی بسیار خوبی داشته باشد. آیا زنان همچنان با شرم یا عدم آگاهی در مورد اندام تناسلی خود دست و پنجه نرم می کنند؟ همچنین اگر اندام تناسلی فرد دیگری را لمس کنید و سپس دستگاه تناسلی خود را لمس کنید، خطر ابتلا به بیماری مقاربتی وجود دارد. خودارضایی که توسط برخی فرهنگ ها و مذاهب مضمونی منفی دارد، خود تحریکی اندام تناسلی برای دستیابی به برانگیختگی و لذت جنسی است. در برخی موارد، خودارضایی می تواند به احساسات منفی منجر شود یا در جنبه های خاصی از زندگی فرد تداخل ایجاد کند.

او پس از ترک آئروجت و از دست دادن همسرش هلن به دست ویلفرد اسمیت و معشوق بعدی اش بتی (خواهر هلن) به ال. نظرسنجی در سال 2016 از 900 دانشجوی کالج دگرجنس گرا کانادایی به نظر می رسد که این موضوع را تایید می کند: نود و سه درصد از مردان گفتند که داشتن رابطه جنسی دهانی تا حدودی یا بسیار لذت بخش است. O'Reilly پیشنهاد می کند: «در کنار وان بنشینید و دست خود را در یک روغن سیلیکونی مانند Astroglide X Silicone Liquid بکشید. در نوامبر، آهنگ "بازگشت به زندگی" او به عنوان یک تک آهنگ از موسیقی متن فیلم Bumblebee منتشر شد. آهنگ خفه می شود در حالی که خانواده اش با او خداحافظی می کنند.

فاکس می‌گوید، علاوه بر اینکه یک تمرین آموزشی است، می‌تواند عمیقاً اروتیک باشد. بریتو افزود: «خودارضایی می‌تواند خودآرام‌بخش و آرام‌بخش باشد، و همچنین به شما امکان می‌دهد در مورد بدن خود بیاموزید؛ به‌ویژه، چه چیزی شما را تحریک می‌کند.» حقیقت: مهم نیست که مجرد هستید، در یک رابطه تک همسری یا عضوی از یک خانواده هستید: "خودارضایی سالم، طبیعی و بخشی از یک موجود جنسی بودن است."لیز افتون، درمانگر در گروه درمانی جنسیت و جنسی، گفت: "سکس در ابعاد بسیار فراتر از جنبه فیزیکی یا در هم افزایی منحصر به فرد با جسم عمل می کند." دوریان سولوت، مربی مسائل جنسی و یکی از نویسندگان کتاب I Love Female Female, ترک خود ارضايي به SELF می‌گوید، وقتی در مورد ارگاسم صحبت می‌کنیم، طولانی‌شدن صعود می‌تواند آنها را پس از رسیدن به آن بسیار شدیدتر کند.

من سعی می کنم یک پیراهن ضد خودارضایی را برای انسان تصور کنم و تا اینجای کار اساساً فقط یک پیراهن است، اما با دو گچ گیری در اطراف بازوها، بنابراین نمی توانید آنها را زیر کمر قرار دهید. لوری مینتز، نویسنده کتاب «خوش‌حال شدن: چرا برابری ارگاسم مهم است-و چگونه به آن برسیم»، قبلاً به هاف‌پست گفته بود. زمانی که اصلاً انتظارش را ندارید به ذهنتان می‌آید، و قبل از اینکه متوجه شوید، آن چیزی که فقط یک خارش خفه‌کننده بود تبدیل به یک خارش شدید می‌شود. یک. من نمی دانم فرکانس "عادی" چیست، اگر هم باشد، کاملا طبیعی است.

در اینجا من نمی توانم در مورد اعتقادات مذهبی اظهار نظر کنم، فقط می خواهم بگویم خودارضایی مانند ادرار کردن طبیعی است و هیچ قانونی در این دنیا نمی تواند شما را از خودارضایی باز دارد. تقصیر آن را به دلیل آموزش جنسی بد، باورهای فرهنگی یا مذهبی قدیمی، فیلم های مستهجن یا نادانی محض بدانیم، اما بسیاری از بزرگسالان هنوز در مورد رابطه جنسی به طرز تاسف باری اطلاعات نادرست دارند. افسانه: پورن باعث اختلال نعوظ در مردان جوان می شود. افسانه: زنان به اندازه مردان به ارگاسم ناشی از رابطه جنسی اهمیت نمی دهند. "ارگاسم زنان ممکن است در طول رابطه جنسی مبهم‌تر باشد، به خصوص مقاربت آلت تناسلی در واژن، که مستقیماً کلیتوریس را از دست می‌دهد، و بنابراین بسیاری از زنان به این ایده عادت کرده‌اند که همیشه ارگاسم نداشته باشند. آیا می‌دانستید که در واقع یک روز رسمی که ارگاسم را جشن می گیرد؟

حقیقت: شکاف ارگاسم برای زنان (به ویژه زنان مستقیم) واقعی است. "در برخی از زنان می تواند تا پنج اینچ باشد! "این کامل نیست، و نه مرد محور است. بنابراین دهانه واژن در واقع فقط یک قسمت از فرج است. واژن قسمت های خارجی آناتومی (فرج) را به قسمت های داخلی مانند رحم متصل می کند (اگر گیج هستید این نمودار را بررسی کنید). آن نوک خارجی یا «لوبیا» که گلنس نامیده می‌شود، تنها بخش کوچکی از شبکه کلیتورال بزرگ است که بیشتر آن داخلی است. در واقع، خودارضایی ممکن است بخشی از راه حل برای نعوظ بهتر باشد.

آکمن، دان (25 مه 2001). "پورن چقدر بزرگ است؟". استین، جاناتان (پاییز 2001). "به سوی یک طبقه بندی برای یهودیان اصلاح طلب برای ارزیابی رفتار جنسی". پیدا کردن شریک زندگی شما که گاه و بیگاه یکی را زیر دوش می مالید به این معنی نیست که او از وضعیت زندگی جنسی شما ناراضی است، بنابراین نباید آن را شخصی تلقی کرد. صحبت کن اگر احساس می کنید که شما و همسرتان در دو صفحه متفاوت در رابطه با رابطه جنسی هستید، تنها نیستید. به جز شکستگی آلت تناسلی که نادر است، مشکلات جسمی طولانی مدت ناشی از خودارضایی نیست. هنگامی که خودارضایی اجباری است یا جایگزین رابطه جنسی با شریک زندگی شما می شود، آنگاه می تواند دغدغه ای باشد که به عنوان یک زوج و/یا با یک متخصص سلامت روان قابل بحث باشد.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

پاربرگ سایت

تماس با ما