خدمات مالیاتی در رشت و استان گیلان همتا حساب

شرکت پیشگامان حساب تنها مجری سیستم حسابداری C-MAN در ایران با بیش از یازده (11) سال سابقه­  فعالیت در عرصه بین المللی، ضمن رعایت تمامی استانداردهای مالیاتی روز دنیا توانسته به مودیان مالیاتی تعهد عدم علی الراس ارائه دهد. مودی عزیز، خدمات مالیاتی و امور مالیاتی یک تخصص است، بسیاری از مودیان بدون توجه به پیچیدگی های قوانین مالیاتی به همراه حسابداران خود در ادارات مالیات سعی بر حل کردن مسائل مالیاتی خود دارند. با توجه به این مسائل و پیچیدگی قوانیین مالیاتی قبل از هرگونه اقدامی با با یک تماس از مشاوره مالیاتی رایگان پیشگامان حساب بهره‌مند شوید.

و این حساسیت و دقت مستلزم این است که حسابدار یا مدیرمالی شما از دانش حسابداری و تجربه کافی برخوردار باشد که بتواند استانداردهای حسابداری اجرا و به قوانین مالیاتی تسلط کافی داشته باشد، شما میتوانید در زمینه اظهارنامه‌های مالیاتی از مشاوره و خدمات ما بهرمند گردید فقط کافیست با ما تماس بگیرید. ماده ۴۲ – شرکت معتمد مکلف است نشانی اقامتگاه قانونی خود را به مرکز اعلام و در صورت تغییر نشانی، مراتب را ظرف یک هفته از طریق سامانه مکاتبات الکترونیکی به مرکز اعلام نماید. ماده ۳۹- در صورتی‌که جهت فعالیت موضوع مجوز نیاز به اخذ مجوز و موافقت از سایر مراجع باشد شرکت­های معتمد مکلفند نسبت به از اخذ مجوزها و موافقت­های لازم از مراجع مرتبط اقدام نمایند.

  • به طوری که مالیات کسب و کار چندین درصدر افزایش می‌یابد و حتی در مواقعی کسب و کار باید فعالیت خود را متوقف کند.
  • اما با استفاده از خدمات مالیاتی امکان محاسبه مالیات به صورت علی الرأس به حداقل رسیده و استفاده از تخفیفات مالی و تقسیط مالیات نیز بیشتر می­شود.
  • دقت به آیین نامه خدمات تحریر دفاتر قانونی از جمله نکاتی است که در طراحی این دفاتر مورد توجه قرار می گیرد.
  • مساله ریسک مالیاتی برای شرکت ها مربوط به موضوع رسیدگی مالیاتی آن ها می باشد.
  • به اعتقاد ما هر چقدر سطح اگاهی فعالان اقتصادی و مجریان خدمات حسابداری و مالیاتی افزایش پیدا کند، بی شک هم مدیران کشور دغدغه ای بابت توسعه بازار و کسب سود نخواهند داشت و هم حسابداران و کارشناسان خدمات مالیاتی در بازار پر رونق این خدمات رکوردهای درآمدی خوبی را رقم میزنند.

امکان استعلام درخواست ها؛ که شامل استعلام بدهی مالیاتی، رفع تعهد ارزی و اظهارنامه های پلمپ دفاتر تجاری می شود. ماده ۳۳- تعرفه خدمات و فعالیت‌ها به صورت سالانه بوده و مبنای  فهرست تعرفه ابلاغی تعیین و تا ابلاغ تعرفه جدید معتبر می­باشد. همچنین وکلای مالیاتی قادرند با توجه به رای صادره لایحه متناسبی بنویسند و با استفاده از ادله کافی از پرونده موکل خود در هیات‌های مختلفمالیاتی دفاع کنند. اما با استفاده از خدمات مالیاتی امکان محاسبه مالیات به صورت علی الرأس به حداقل رسیده و استفاده از تخفیفات مالی و تقسیط مالیات نیز بیشتر می­شود. 1- مالیات مستقیم، مالیاتی است که پرداخت آن به طور مستقیم بر عهده یک نفر است که همان مؤدی مالیاتی است.

حتی طراحی این دفاتر هم توسط متخصصان انجام می شود تا در تکمیل آن ها مشکلی پیش نیاید. دقت به آیین نامه خدمات تحریر دفاتر قانونی از جمله نکاتی در جهت دانستن بیشتر در رابطه با خدمات حسابداری در این قسمت کلیک کنید است که در طراحی این دفاتر مورد توجه قرار می گیرد. در انتهای هر سال این دفاتر به سازمان امور مالیاتی ارائه می گردد تا بررسی شود.

قوانین مالیاتی در حوزه‌های مختلف بازار کار متفاوت است و تسلط بر شیوه محاسبه هر کدام بسیار حیاتی تلقی می‌شود. از جمله دیگر خدمات مالیاتی می توان به محاسبه مالیات قابل پرداخت توسط مشاورین مالیاتی اشاره کرد. در مورد شرکت های تجاری بزرگ یا دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی محاسبه میزان پرداخت مالیات کار ساده ای نیست. از جمله مهمترین خدمات مالیاتی می توان به پیگیری قانونی و حقوقی مالیات بر ارث اشاره کرد. مطابق با قانون مدنی با فوت یک شخص کلیه اموال و دارایی او به مالکیت وراث حین الفوت او در می آید.

مالیات بر مصرف

به این نکته هم توجه فرمایید در هر حالتی امور مالیاتی و حسابداری مانند رشته های در هم تنیده هستند و از همدیگر جدا نیستند و برای اینکه مجموعه ای عملکرد مناسب مالی داشته باشد هم باید از نظر حسابداری قوی باشد و هم امور مالیاتی خود را بهترین شکل مدیریت و اجرا کند. برون سپاری خدمات مالیاتی از راه‌های کم کردن هزینه‌های مربوطه و استفاده بهینه از زمان است. زیرا یافتن نیروی متخصص و با سابقه  برای هر کسب و کاری دشوار، زمان بر و پرهزینه است. با مراجعه به آدرس وب سایت راشا مشاوران راستین () و آشنایی هر چه بیشتر با تیم حرفه ای راشا و خدمات تخصصی اش و با اعتماد کامل به موسسه راشا، حرفه ای گرایی را تجربه نموده و با ما همراه شوید.

خدمات مالیاتی

یک حسابدار و مدیر ارشد مالیاتی باید خود را با قوانین هموراه به روز نگه دارند.درک اینکه با کوچکترین اشتباه یک حسابدار کارفرما می تواند ضرر های سنگینی متحمل شود از بزرگترین بدیهیات برای هر حسابداری است. برای اینکه دوران اظهارنامه و مالیات خود را به سلامت و آسودگی پشت سر بگذارید باید در طول سال حساب های خود را بررسی نمایید. طبق ماده 86 قانون مالیات های مستقیم، مودیان باید این مبلغ را ماهانه به حساب وزارت اقتصاد و دارایی واریز کنند و مهلت 30 روزه برای انجام این خدمات مالیاتی دارند. به طوری که در نیمه اول سال که ماه ها 31 روز هستند پرداخت در روز 31 ماه مجاز نبوده و مشمول جریمه می شوند. شرکت های خدمات مالیاتی تمامی اموری که مربوط به مالیات یک شرکت است را انجام می‌دهند. یا ممکن است تمامی امور مربوط به مالیات شرکت خود را به طور کامل به یک شرکت خدمات مالیاتی بسپارند.

♦ برخی از خدمات مالیاتی:

تا اینجا متوجه شدیم تمام کسانی که فعالیت تجاری و اقتصادی دارند در صورت کسب درآمد و داشتن سود باید سهم دولت را تحت عنوان مالیات پرداخت نمایند مگر اینکه مشمول معافیت هایی باشند یا فعالیت آن ها دارای نرخ صفر مالیاتی باشد. همواره کار کردن با موسسه حسابداری و دریافت خدمات مالیاتی از آن به شما این امکان را می دهد که بتوانید سایر خدمات حسابداری و مالی خود را نیز از موسسه حسابداری دریافت نمایید. علاوه بر این نظارت و بررسی اسناد و صورتهای مالی،برای استاندارد سازی آنها برای سازمان امور مالیاتی و کاهش ریسک ها و ابهامات آن،از جمله اقدامات شرکتهای خدمات مالیاتی می باشد. ما با داشتن یک تیم متخصص و با تجربه در این زمینه 21 سال سابقه کاری کسب کرده ایم و به بسیاری از مشاغل در حوزه های بازرگانی، تولیدی، پیمانکاری، خدماتی، فروشگاهی، بورسی و حتی اشخاص خدمات ارائه نموده ایم و این تجربه را در اختیار مشریان جدید نیز قرار میدهیم.

در صورت دریافت پیامک در این راستا همکاران ما پس از بررسی و مشاوره لازم و در صورت نیاز نسبت به ثبت اعتراض اقدام خواهند نمود. این سرویس به شما امکان می‌دهد که تمامی امور حسابداری مالیاتی خود را به‌طور کامل به تدبیر حساب بسپارید، بدون اینکه به استخدام نیروی ثابت حسابدار در شرکت نیاز داشته باشید. همچنین، متقاضیانی که قصد استعلام پرونده های مالیاتی خود را دارند، می توانند، جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، مقاله استعلام پرونده مالیاتی را مطالعه کنند. امکان استعلام اظهارنامه مالیاتی؛ که شامل اظهارنامه درآمد، نقل و انتقال ملک، مستغلات استیجاری و ارث می شود.

اطلاعات تماس

به همین دلیل توصیه می شود برای دستمزد خدمات مالیاتی تحقیق نمایید و بهترین انتخاب را داشته باشید. به عبارتی برای خدمات مالیاتی، دستمزد غیر معقول و بالا  پرداخت نکنید و همچنین به خاطر پیشنهاد دستمزدهای کم، فریب بعضی اشخاص را هم نخورید. خدمات مالیاتی که شما نیاز به آن دارید را باید به افراد متخصص و با تجربه در این زمینه سپرد.

از جمله مهم ترین خدمات مالیاتی می توان به تهیه و ارسال صورت معاملات فصلی، محاسبه و انجام امور مربط به مالیات بر ارزش افزوده، مالیات حقوق و مشاوره مالیاتی اشاره کرد. شما به عنوان یک مدیر کسب و کار به درستی از حساسیت مسائل مالیاتی آگاهی دارید و می دانید که در هر کسب و کاری که هستید موظف به پرداخت مالیات می باشید. مهم ترین مسئله در بحث پرداخت مالیات پیچیدگی قوانین و امور مربوط به مالیات است . از این رو شرکت های حسابداری که خدمات مالیاتی ارائه می کنند در این زمینه بسیار مشکل گشا خواهند بود. شرکت های ارائه دهنده خدمات مالیاتی موظف هستند که امور مالیاتی مربوط به کسب و کار شما را به درستی انجام دهند.

درآمد شرکت حسابداری در دوبی به مراتب ده ها برابر بیشتر از عرضه همین سرویس در ایران است. باید متذکر شویم که علاوه بر وضع قوانین جدید به صورت روزانه بخشنامه و آئین نامه های جدیدی از سوی سازمان امور مالیاتی منتشر می شود که نحوه عمل به آنها نیاز به تخصص دارد. دقت کنید که وقتی شرکت ثبت می کنید اطلاعات تان برای اداره مالیات ارسال می شود.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت

تماس با ما