بهترین کتاب های تست

هر فصل دارای چند درسنامه می باشد و در پایان همه فصل ها هم، پاسخنامه کلیدی و تشریحی قرار گرفته است. کتاب ها و بهترین منابع کنکور 1401 معرفی شده در این مقاله، بر اساس نظر مشاور ارشد موسسه آموزشی بارسا، مهندس معین فلاح می باشد. همچنین تک جلدی بودن این کتاب از نظر به صرفه و اقتصادی بودن، می تواند دیگر ویژگی آن باشد. همچنین اگر بیشتر از یک هفته برنامه ریزی کنید احتمال اینکه از برنامه عقب بمانید بسیار بیشتر خواهد بود. این کتاب با 848 صفحه، دارای 2440 عدد تست هست که رویکردی کاملا کنکوری دارد و می توان به عنوان یک کتاب مکمل از آن استفاده کرد. جلد اول دارای حجم 466 صفحه و جلد دوم 397 صفحه است. لیست قیمت ها و تخفیف ها به صفحه تعرفه در منوهای اصلی سایت رجوع نمایید. در ضمن درسنامه این کتاب، غالبا به شکل نکته و تست می باشد که تجربه مولفین از کنکور و تست ها هم در میان این نکته ها در اختیار شما قرار گرفته است. در ادامه تست های مرتبط با آن مطلب با ترتیب ساده به سخت برای شما تهیه شده است تا بتوانید با اعتماد به نفس مناسبی، به سراغ سوالات بروید و روی درس مسلط شوید.

هم چنین برای یادگیری مفهومی و عمیق این درس، ما به شما توصیه می کنیم (مخصوصا برای دانش آموزانی که مفهوم مباحث را یاد نمی گیرند و از ابتدای کار سراغ حل تمرین و تست می روند) متن کتاب درسی را حتما مطالعه کرده و تمام تمرینات آن را حل کنید. آماده می کند. بنابراین قبل از اینکه به سراغ منبع خاصی بروید، این منبع مهم که راهنمای کامل شما در طول تحصیل خواهد بود، فراموش نکنید. بنابراین لازم است در کلاس درس ریاضی حضور فعال و آگاه داشته باشید. نکته: در خواندن دروس عمومی تداوم داشته باشید به این معنی که دروس عمومی را به تیتر یک زنگ تفریح در کنار سایر دروس داشته باشید. اما در ادامه برخی از اصول کلی آمادگی برای کنکور زبان را برای آشنایی شما داوطلبان عزیز خواهیم آورد. 1- کتاب حسابان جامع خیلی سبز: قالب کلی کتاب این گونه است که هر فصل شامل چند درس است که نام آنها بسیار شبیه به عناوین درس های کتاب درسی است.پاسخ تشریحی تست ها نیز در جلد دوم کتاب قرار گرفته اند. دلیل این موضوع عدم آگاهی از رشته ها در زمان انتخاب است که این موضوع باعث عقب افتادن آنها خواهد شد. خبر دقیق در مورد تاثیر معدل در کنکور سراسری 98 به محض اعلام از سوی سازمان سنجش در این بخش اعلام خواهد شد .

مشاور کنکور قم نی نی سایت

مدارک رسمی معتبر تایید هویت مشاور، تصویر کارت دانشجویی، کارنامه کنکور شامل رتبه و رشته و دانشگاه قبولی خود مشاور نیز جهت اطمینان به شما ارائه خواهد شد. امسال ما برای قبولی های رشته تجربی کنکور یک تندیس نفیس، یک گوشی پزشکی و یک دستگاه فشارسنج به عنوان هدیه ارسال کردیم. بررسی دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری ۹۹ این امکان را در اختیار داوطلبان قرار می دهد تا پس از محاسبه درصد دروس امتحانی، با استفاده از نرم افزارهای تخمین رتبه، رتبه و شانس قبولی خود را تخمین زده و قبل از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری به بررسی شانس قبولی خود بپردازند. داوطلبان باید توجه داشته باشند که قبل از انتخاب رشته نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته شیراز اقدام کنند. در واقع اگر خواننده قبل از این کتاب، کتاب مفصل تری را مطالعه کرده باشد یا از معلم خود درس را به درستی آموخته باشد، می تواند از درسنامه این کتاب برای مرور مشاوره کنکور 1400 – به این صفحه وب مراجعه کنید – مطالب استفاده کند. در برخی موارد منابع کنکور نظام جدید و نظام قدیم را به صورت مجزا معرفی کرده ایم تا داوطلبان کنکور نطام قدیم هم بتوانند از مناسب ترین کتاب های کمک آموزشی استفاده کنند.در ضمن قبل از هر چیزی، شما نیازمند یک دفتر برنامه ریزی هستید، تا به شکل اصولی و دقیق، به برنامه مطالعاتی خود برسید.

مشاور کنکور تلفنی

در بعضی از سوالات هم، روش سریع تر یا روش دومی برای شما تهیه شده است تا به مهارت حل مسئله شما کمک بکند. با توجه به اینکه شما با منابع کنکور نظام جدید آشنایی نداری، کتاب های سخت و مفهومی برای شروع مناسب نیستند. در انتخاب منابع وسواسی نباشید و شروع با منابع خیلی سبز و گاج مناسب تر است. دانلود برنامه راهبردی آزمون های گاج 1400 – 1401 : بودجه بندی آزمون های گاج کنکور 1401 : سلام دوستان . اما سوال دیگر دانش آموزان و دانش پژوهان از برترین مشاوران کنکور ایران آن است که، آیا در دوران جمع بندی می توانیم از خلاصه نکات و تست هایی که قبلاً علامت زده ایم استفاده کنیم ؟ این کتاب به صورت طبقه بندی شده دارای فصل، موضوع، زیر موضوع و درسنامه میباشد. لازم به ذکر است این کتاب دارای پاسخ نامه تشریحی برای تمامی تست ها می باشد. برخی از مؤسسات کنکور رو به فضای مجازی آورده اند و سعی دارند تا با درج مصاحبه ها و مطالب ساختگی از رتبه های برتر کنکور؛ اینگونه وانمود کنند که موفقیت این نفرات برتر؛ حاصل کلاس های کنکور، کتابها و یا آزمون های آزمایشی آنها بوده است.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما