8 میلیاردی که انصاری و فرد و یحیی می ریزند!خراسان: حکم پرونده پرسپولیس در مورد ماریو بودیمیر، مهاجم کروات هنوز خشک نشده و شنیده ها حاکی از آن است که کریستین اوساگونا نیز از پرسپولیس درخواست کرده است. اوساگونا مهاجم نیجریه ای در نیم فصل دوم فصل نوزدهم با جدایی گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی پرسپولیس به پرسپولیس پیوست و مذاکرات با یحیی گل محمدی برای نیمکت نشینی سرخ ها در حال انجام است.

با این حال در توجیه جذب ذوب آهن سابق توسط سرمربی پرسپولیس برای کادرفنی، گفته می شود که خرید اوساگونا ایرلندی و آنتونی استوکس با واسطه و توافق گل محمدی صورت گرفته است که باعث هجمه دیگری شد. روی قرمزها برای مذاکره با یحیی در زمان حضورش در خودرو است. اوساگونا که پس از نیمه نهایی جام حذفی از این تیم جدا شد و به الشرطه عراق پیوست، طبق توافقات انجام شده با سرپرست باشگاه ظرف دو ماه آینده مطالبات خود را از سرخپوشان دریافت خواهد کرد.

اوساگونا برای حمله به پرسپولیس قرارداد 150 هزار تومانی 5 ماهه کوتاه و بی نتیجه داشت و تنها یک گل برای تیم لیگ برتری به ثمر رساند. عملکرد او در مسابقه تنیس سرخابی ها در 5 شهریور امسال نیز مورد انتقاد شدید هواداران پرسپولیس قرار گرفت و اعتراض خود را به محمدحسن انصاری فرد، سرمربی سابق باشگاه که با او نیز قرارداد امضا کرد، معترض بود. بازیکن تکنیکی اوساگونا را جذب کرد!

اوساگونا پس از حذف پرسپولیس از جام حذفی در پایان فصل برای قرمزها به شرط دریافت پیشنهاد خود در سه مرحله به مبلغ 25 هزار دلار، پرسپولیس را ترک کرد. اما پرسپولیس پس از گذشت دو ماه از تعهد خود نتوانست مبلغی را به حساب اوساگونا واریز کند. وکیل اوساگونا با ارسال نامه ای خواستار رسیدگی به این پرونده شده و در غیر این صورت پرونده او به کمیته انضباطی فیفا ارجاع خواهد شد. با این حال، سرمربی اوساگونا مدعی است که این بازیکن از گزینه های قرارداد خود مانند قهرمانی در لیگ برتر صرف نظر کرده و حدود 70 هزار دلار از پرسپولیس طلب دارد و تاکنون نتوانسته پیشنهاد او را بپذیرد، هرچند دو ایمیل ارسال کرده است. به کلوب.

ظاهرا با دریافت نامه ای از اوساگونا وکیل، سرمربی فعلی پرسپولیس قول داده است که این بازیکن و مدیربرنامه هایش چهارشنبه هفته گذشته غرامت او را پرداخت کنند اما هنوز خبری از پرداخت نشد و بعید است امروز فردا همین آفریقا باشد. بازیکنان به پرسپولیس در فیفا می پیوندند. اضافه کردن. حدود هشت روز از ارسال ایمیل دوم این بازیکن نیجریه ای به پرسپولیس می گذرد و طبق مفاد قراردادی که در زمان حضور مهدی رسول پناه رئیس سابق باشگاه داشت، می توانست به فیفا شکایت کند.

حالا پرسپولیس بعد از نگرانی گابریل کالدرون و ماریو بودمیر که بیش از 1.2 میلیون دلار از پرسپولیس طلب می کنند باید نگران اوساگونا باشد و شاید به زودی استوکس دیگر بازیکن بی کیفیت انتخاب شود.پرسپولیس در دوران انصاری فرد و مورد تایید قرار گرفت. گل محمدی گلایه می کند.

در واقع این دو بازیکن خارجی که در نیم فصل 19 وارد پرسپولیس شدند و کل باشگاه را 300 هزار دلار کردند و دستمزد بالایی به خصوص توسط استوکس می گیرند، نمونه ای از دور ریختن پول های حدودا است. 25000 دلار می شود 8 میلیارد تومان.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم