6 کسانی که از جنگ روسیه و اوکراین اطلاعی ندارند


احتمالا تنها شش نفر در جهان هستند که به لطف یک آزمایش عجیب، هیچ ایده ای از جنگ اوکراین ندارند. یکی از اعضای آزمایش هشت ماهه ناسا SIRIUS 21 است که در حال حاضر در اکسپرس مسکو به عنوان بخشی از شبیه سازی ماموریت فضایی زندگی می کند.

ویلیام براون 36 ساله و اشلی کوالسکی 32 ساله، اولگ بلینوف، ویکتوریا کریچنکو و اکاترینا کاریاکانا از روسیه به همراه صالح العامری از امارات در نوامبر به نیروهای خود پیوستند و انتظار می رود در ماه جولای وارد شوند. گفته می شود که تنها ارتباط آنها با جهان از طریق ایمیل است که به یک سرور امن ارسال می شود.

آخرین باری که دوستان براون در مورد او شنیدند قبل از حمله پوتین به اوکراین در 24 فوریه بود. دوست عکاسش ناتان کرین گفت: هفته گذشته با او تماس گرفتم و ویلیان از احتمال حمله آگاه بود. اما من مطمئن نیستم که او چقدر در این مورد می داند.

او گفت: «از آخرین نامه تا کنون خبری از او ندارم و این باعث می‌شود که فکر کنم روس‌ها نامه‌شان را نگه داشته‌اند تا این شش نفر بیشتر از شش جنایت جنگی که در جریان است، مطلع نشوند.» این اتفاق افتاد. در اوکراین.” این نظر شخصی من است و در مورد آن مطمئن نیستم.

6 نفری که از جنگ اوکراین خبر ندارند

6 نفری که از جنگ اوکراین خبر ندارند

ناتان افزود که ناسا در تلاش است تا غیرسیاسی باقی بماند، اما امیدوار است این برنامه به حالت تعلیق درآید. او گفت: «من می‌دانم که ناسا و برنامه تلاش می‌کنند از نظر سیاسی بی‌طرف بمانند، اما امیدوارم این پروژه به حالت تعلیق درآید. من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد.»

براون دارای تجربه نظامی، قراردادهای دفاعی، مشاوره مراقبت های بهداشتی و مهندسی نرم افزار است و کوالسکی قبلا برای این شرکت هواپیمایی کار می کرد. پست‌های رسانه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که تیم پروژه با غذاهای ویژه‌ای که آماده کرده‌اند، تعطیلاتی مانند روز شکرگزاری را جشن می‌گیرند.

6 نفری که از جنگ اوکراین خبر ندارند

گزارش شده است که هر شش نفر داخل یک عبارت در ساختمانی متعلق به دوران شوروی در حومه مسکو بودند و هدف از این آزمایش شبیه سازی شرایط سفرهای طولانی مدت بود. این تیم آزمایش‌های روزانه را انجام می‌دهد تا نحوه پاسخگویی آن‌ها به چالش‌های ذهنی و فیزیکی خود را آزمایش کند.

تا 1.000.000 تومان بخرید و ماه آینده پرداخت کنید

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت

تماس با ما