چه کسی فضای معروف را پر می کند؟سعید معروف پس از المپیک توکیو با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرام خود از استعفای خود برای بازی در تیم ملی والیبال خبر داد. جواد کریمی دومین بازیکن تیم ملی در سال های اخیر از قهرمانی آسیا دفاع کرد و با عملکرد عالی خود این تیم را به مدال طلا رساند. اما حالا هم معروف خداحافظی می کنند و هم کریمی مصدوم است.

معروف پس از خداحافظی مدتی از باشگاه دور ماند تا اینکه در نیم فصل به فنرباغچه پیوست. کریمی که در تیم گرینهارد مازیک بلژیک بازی می کند، در اوایل بازی این تیم در لیگ قهرمانان اروپا مصدوم شد و هنوز به میدان نرسیده است. اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات 2022 کمتر از یک ماه دیگر آغاز می شود اما مشخص نیست کریمی چه زمانی می تواند تمرینات خود را آغاز کند.

با وجود اینکه کریمی 24 ساله خود را برای حضور در لیگ ملت ها آماده می کند و بار دیگر پاس اول تیم ملی می شود، اما بحث انتخاب پاس دوم و حتی پاس سوم برای تیم ملی همچنان فنی است. کارکنان بهروز عطایی سرمربی تیم ملی علاقه زیادی به علی رمضانی دارد. این بازیکن 23 ساله زیر نظر عطایی در هراز آمل هم کار می کرد و در مسابقات قهرمانی آسیا 2021 پاسور تیم دوم بود. اما این بازیکن هنوز با کیفیت قابل اعتماد فاصله دارد.

وقتی به سن بازیکنان باکیفیت لیگ والیبال ایران نگاه می کنیم، مشکل نگران کننده تر می شود. امیرحسینی و محمدطاهر وادی رهگذران اول و دوم پیکان 46 و 32 هستند. شهداب دیگر فینالیست لیگ برتر، مهدی مهدوی را به عنوان اولین بازیکن خود در 38 سالگی در اختیار دارد. پرویز پزشکی و فرزاد ملابهرانی، مسافران سپاهان، 42 و 36 ساله; علیرضا بهبودی مسافر ارومیه نیز 43 ساله است. از تیم های راه یافته به نیمه نهایی لیگ می توان به فاضل پژومان پاسور فولاد سیرجان 28 ساله اشاره کرد و با اینکه جوان به حساب نمی آید اما زیر 30 سال و کمتر از سایر تیم ها است.

علاوه بر این بازیکنان، امیرمحمد فلاحت خواه یکی دیگر از گزینه های تیم ملی است. این بازیکن 22 ساله زمانی که برای تیم جوانان ایران بازی می کرد قول یک پاس عالی را داد و حتی در کودکی توسط ایگور کولاکوویچ به اردوی تیم ملی دعوت شد. اما انتخاب اشتباه او در باشگاه باعث کاهش کیفیت فنی او شد. این بازیکن در حال حاضر برای سولهان اسپور ترکیه بازی می کند، اما از آنجایی که هنوز جوان است امیدوار است در کنار بازیکنانی مانند کریمی و رمضانی، آینده تیم ملی در این پست به موفقیت بازگردد. ارائه پاسپورت

از بین همه بازیکنان، بسیاری هنوز امیدوارند که برخی از بزرگترین بازیکنان تیم ملی را دوباره ببینند. از زمان خداحافظی وی فدراسیون موضع خاصی اتخاذ نکرده است. حضور کاپیتان امیر خوشخبر نیز این تردید را ایجاد کرد که معروف در تصمیم خود تجدید نظر کند. رابطه نزدیک کاپیتان سابق تیم ملی و کاپیتان را همه می دانند و به همین دلیل برخی امیدوارند که کاپیتان تیم ملی حداقل از جهات مهمی افراد مشهور را مجاب به بازگشت به تیم ملی کند. رقابت.

بهروز عطایی هفته آینده پس از پایان لیگ برتر باید لیست بازیکنان مورد نظر خود را اعلام کند. سرمربی ایرانی بعد از بیش از 10 سال مربیگری خارجی باید تیم ملی را برای تمام مسابقات سال آینده آماده کند. اما عطایی و همکارانش باید ابتدا به فکر این اعلام باشند. مهمترین پست در تیم والیبال.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم