چه زمانی سود سهام پرداخت کنیم؟رئیس بورس تایلند با بیان اینکه سود سهام عدالت تا 21 اسفند ماه واریز می شود، از پرداخت سود سهام عدالت تا 21 اسفند خبر داد.

به گزارش ایسنا، مجید عشقی خارج از مرکز داده بازار سرمایه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برخی شرکت ها سود خود را به شرکت سپرده گذاری مرکزی برای واریز سود به مشمولان پرداخت نکردند، گفت: سهم منصفانه است اما سازمان بورس باید خود را انجام دهد. کار کنید و این موضوع را از طریق کانال های مختلف ادامه دهید.

وی گفت: صحبت هایی مبنی بر عدم پرداخت سود از سوی شرکت های مخابراتی مطرح شده است که باید گفت که میزان سود زیاد نیست و تاثیر چندانی در میزان سود ندارد.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار درباره زمان پرداخت عادلانه سود سهام عدالت در سال 1399 گفت: این سود تا 21 اسفند در حساب مردم است.

تغییر اندازه چرخش

عشقی در ادامه در پاسخ به پرسش ایسنا درباره سایز نوسانی توضیح داد: فرآیندی برای تغییر اندازه نوسان انجام شد و به تدریج سایز بازتر شد. این تصمیم در سال جدید اعلام خواهد شد.

تاثیر مذاکرات بازار سرمایه

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار درباره تاثیر نتیجه مذاکرات سیاسی بر پایتخت گفت: سیاست دولت در مورد نرخ ارز بر عهده بانک مرکزی است و سیاست اصلی آن ثبات نرخ ارز است. بازارها. . “

عشقی گفت: در حال حاضر نرخ ارز ثابت است و شرکت ها بر این اساس خرید و فروش می کنند.

پرداخت سود از طریق سجام

وی با اشاره به سودی که مردم به برخی شرکت ها وارد می کنند، گفت: در بودجه سال آینده سود بر اساس سامانه سجام خواهد بود. در مرحله اول سود سال جاری از طریق سجام و در مرحله دوم سود سال قبل از شرکت ها وصول و از طریق سجام پرداخت می شود. البته سهامداران باید در این سامانه ثبت نام کنند.

اولین پیشرفت ها منتظر تغییرات جدید هستند.

رئیس سازمان جامعه مدنی درباره اصلاحات اولیه گفت که سازمان اجتماعی نمی تواند در مورد قیمت سهام اظهار نظر کند. قیمت سهام نیز غیرقابل پیش بینی است، اما شواهدی وجود دارد که روند رو به بهبود است.

عشقی افزود: تصمیمات در خصوص مدیریت صندوق به هیأت وزیران رسیده اما هنوز نهایی نشده است. اما تغییراتی در اساسنامه صندوق ایجاد می‌شود تا آن را به NAV نزدیک‌تر کند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم