چرا نمایندگان حقوق های چند ده میلیونی نمی گویند تحریم ها بی اثر شده است؟آفتاب یزد نوشت: کنگره موسوم به انقلاب مخالفت خود را با توافق احتمالی ایران و غرب بر سر احیای برجام آغاز کرده است. بله این حق مجلس است و چیزی در آن نیست. این نمایندگان چه از سر دلسوزی و چه به دلایل سیاسی و جناحی اعتراض کنند، قانون به آنها این حق را می دهد که در مورد هر موضوعی اظهار نظر کنند و در صورت لزوم قوانینی را تصویب کنند.

اکثر نمایندگان مجلس و حامیان رسانه ای آنها در انتقاد از مدل احیای برجام توسط یک دولت کلیدی، به طرز عجیبی بر بیانیه اصرار دارند. در این بیانیه آمده است: «تحریم ها بی اثر هستند، بنابراین نباید به غرب امتیاز داد…». حتی در جلسه غیرعلنی روز گذشته رئیس هیأت رئیسه ضمن گزارش جزییات جلسه از این واژه برای توجیه استدلال مجلس استفاده کرد.

همانطور که گفته شد کنگره می تواند با هر گونه توافق با غرب و آمریکا مخالفت کند و می تواند امروز قانونی را تصویب کند که تهران را از کلیه سازمان ها و مقررات بین المللی مستثنی کند، اما باید استدلال واقعی را برای اعتراض و تصمیم گیری آورد. ، این یک فرضیه نیست. و تخیل!

وضعیت اقتصادی این کشور به صراحت بیان می کند که با وجود همه وعده ها و تدابیر مسکن، وضعیت همچنان آشفته و سخت است، بنابراین این روزها که سال نو است نه می بینیم و نه رشد می کنیم.همه بوی رنگ و بوی عید. بنابراین عجیب است که نمایندگان مجلس و حامیان فشار و درد حقوق و دریافتی های چند ده میلیونی را احساس نمی کنند، بنابراین ادعا می کنند که آثار تحریم ها از بین رفته است، بنابراین نیازی به احیای آن نیست. برجام آنها عصبانی هستند و می دانند هر گونه تعامل در بازار ارز مساوی با فقر بیشتر آنهاست.

در واقع وقتی بازنشستگان بعد از عرق ریختن از وضعیت خود خجالت نمی‌کشند، عیدی پایان سال را می‌دهند، این ممنوعیت کارساز نیست. نمایندگان مجلس الان سوار بر اسب هستند و وضعیت مالی آنها خوب است بنابراین تحریم ها موثر نیست اما برای مردم عادی تحریم ها موثر است و آن را روی میز خود می بینند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم