پیام یک کاپیتان جوان پس از مصاحبه کاترین با بی بی سیدر پی انتشار خبری اخیر درباره نفوذ کاترین شکدام نویسنده یهودی در ایران، سردار یدالله جوانی، معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیامی برای مردم ایران ارسال کرد.

کاترین شکدام روز گذشته در مصاحبه با بی بی سی فارسی اتهام جاسوسی و ارتباط با مقامات ایرانی را رد کرد.

متن پیام سردار جوانی به شرح زیر است:

به نام خدا

ایران عزیز

سلام

ایران عزیز از دوشنبه 9 اسفند لغایت دوشنبه 16 اسفند 1392 به مدت یک هفته مطالب در اینترنت با محوریت نام خدمتگزاران منتشر می شود که واقعا امتحان است برای همه عالی است.

هدف اصلی این داستان ها، خارج از قوانین اخلاقی و انسانی، گمراه کردن مردم و بی اعتمادی آنان به نظام و مسئولان کشور است. نقشه اینترنت شیطانی در راستای جنگ آگاهی علیه ایران، انقلاب اسلامی و نظام ولایی طراحی شده و صحنه هایی از این برنامه خنده دار در اینترنت اجرا شده است.

مصاحبه های بی بی سی فارسی با کاترین پرز شاکدام خواسته یا ناخواسته راه را بر دیگر اکران های این نقشه شیطانی مسدود کرد. اکنون خداوند متعال نقشه شیطان را پس داده است و تیرهای آنها به صخره اصابت کرده است. خدمت شما ملت شریف ایران که هزاران بار جان خود را فدا کرده اید تقدیم می کنم.

1. خداوند متعال را هزاران بار شکر می کنم به خاطر نعمت آرامشی که امروز به قلبم، همسرم و فرزندانم بخشیده است.

2. دغدغه اصلی امروز من آلوده کردن برخی از هموطنانم به گناه از طریق قضاوت نادرست و نشر اکاذیب در فضای واقعی و مجازی است. تا جایی که بنده در این مورد عذرخواهی می کنم و به جز کلاهبردارانی که در طراحی و اجرای این نقشه شوم نقش دارند و دزدان مردم، از همه شما عذرخواهی می کنم.

3. برای برخی از فعالان سیاسی که همواره در انتظار بروز حادثه ای برای مقابله با ظلم نظام انقلابی و نهادهای سپاه هستند. توصیه می کنم؛ قبل از رسیدن به آخر دنیا و در روز قیامت، از داستان کاترین پرز شاکدام و آنچه به نام او در فضای مجازی منتشر شده، عبرت بگیرید.

4- از سران قوای سه گانه می خواهم برای حفظ حقوق مردم، اصولی را برای مدیریت صحیح اینترنت در نظر بگیرند.

سربازان ولایت تسلیم ملت شدند
ادالله جوانانی


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم