پشت صحنه معافیت «منشا» مقابل استقلالخبرگزاری مهر: سرمربی گل گهر اجازه نداد گادوین منشا مقابل استقلال پنالتی بزند که گلزن این تیم در دقیقه اول بسیار ناراحت شد.

در آخرین دقیقه بازی استقلال و گل گهر در حالی که تیم میزبان در حال حمله بود و آبی های تهرانی در حال دفاع از ذخیره خود بودند، داور یک پنالتی برای گل گهر اعلام کرد. بسیاری از جمله خود گادوین منشا، بهترین گلزن لیگ در این فصل، انتظار دارند اوی پنالتی بزند. منشا حتی خود را آماده کرد تا دهمین گل فصلش را هم با یک گل بزند اما قلعه نویی با تصمیمی عجیب پنالتی را عوض کرد تا احمدرضا زنده روح عقب بماند.این.

این تصمیم ابتدا منشا را ناراحت کرد و دقایقی بعد ناراحتی خود را در زمین نشان داد و سپس امیر قلعه نویی به منشا واکنش نشان داد تا هم تیمی خود را از خود دور نگه دارد.

با پیگیری های خبرنگار مهر در ضربات پنالتی بانوان مشخص شد که قلعه نویی منشا گل های استقلال را دلگرم کننده می داند و ابهاماتی در مورد بازیکنان این تیم دارد، اینها عواملی است که باعث می شود او پنالتی را از دست بدهد. قلعه نویی برای افزایش شانس گلزنی در اینجا تصمیم گرفت احمدرضا زنده روش یکی از بهترین پنالتی های سال های اخیر لیگ برتر پشت خط حمله باشد.

زنده روش فصل گذشته را با سازندگان آغاز کرد و در نیمه اول حضورش در این تیم با 6 پنالتی پشت سر گذاشت، شش پنالتی در نیمه دوم و در این فصل دو بار به گل گهر منتقل شده است. او پنالتی را برای تیم عوض کرد.

مدافعی که از آن به عنوان امن ترین پنالتی گیر لیگ برتر یاد می شود، در حال حاضر پشت ضربات پنالتی گل گهر در دقایق پایانی مقابل ماشین سازی است. تساوی 0-0. اولین پنالتی فصلش را برای گل گهر به گل تبدیل کند. به همین دلیل در دقیقه 78 بازی تیمش مقابل استقلال توسط قلعه نویی پشت پنالتی منشا قرار گرفت تا بدون توجه به لبه، به راحتی این پنالتی را در اینجا به گل تبدیل کند.

دیدار دو تیم استقلال و گل گهر در هفته نهم لیگ برتر چهارشنبه در سیرجان برگزار شد. شاگردان فکری در این دیدار در دیداری جذاب و نزدیک تیم میزبان خود را با نتیجه 2 بر یک شکست دادند و به قله رسیدند. از جدول لیگ برتر


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم