پرسپولیس را بدون تقویت ضد آهن متوقف کنیدتسنیم: دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان از ساعت 15 امروز (پنجشنبه) در هفته ششم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برگزار شد که این دیدار به پایان رسید. در تساوی یک بر یک.

امید عالیشاه در دقیقه 17 برای پرسپولیس گلزنی کرد و میلاد جهانی در دقیقه 90 برای ذوب آهن گل تساوی را به ثمر رساند. با این نتیجه پرسپولیس 10 امتیازی شد و به رده نهم جدول صعود کرد و ذوب آهن با 6 امتیاز نیز در رده پانزدهم قرار گرفت.

بنابراین پرسپولیس پس از تساوی با استقلال و گل گهر، لیگ دیگر را متوقف کرد. پرسپولیس که در 5 بازی اخیر این تیم گل نزده است نیز نتوانسته گلزنی کند تا تساوی بدون گل شیاطین سرخ لیگ برتری باقی بماند.

در نیمه دوم بازی پرسپولیس انگیزه لازم را از دست داد و بازی را به ذوب آهن تقدیم کرد.

ذوب آهن عبدالله حسینی در دقیقه 88 از بازی اخراج شد و این تیم پس از 10 سالگی توانست پرسپولیس را در تهران متوقف کند.

پرسپولیس: حامد لک، محمدحسین کنعانی زادگان، سیدجلال حسینی، سعید آقایی، سیامک نعمتی، کمال کامیابی نیا (70 شمسی)، احمد نوراللهی، امید عالیشاه (70 مهدی مهدیخانی)، احسان پهلوانیری، وحید رامانیری.

ترکیب آهن: شهاب گردان، وحید محمدزاده، سید عبدالله حسینی، قاسم حدادی فر (54-عرفان پورافراز)، علی دشتی، میلاد جهانی، مهرداد قنبری، ابوالفضل عکاشه (54-حسین شنانی)، دانیل مومندویچ (73-حسینه شینه) 73-حسین شنانی)، محمدی، س طلطانی نی.

داور: بیژن حیدری

نیمه اول

دقیقه 8: ضربه ایستگاهی را میلاد جهانی با ضربه مستقیم به سمت دروازه پرسپولیس به سمت دروازه ذوبی ها زد که حامد لک با مشت وارد دروازه حریفان کرد.

دقیقه 10: سعید آقایی اولین کارت زرد این دیدار را از بیژن حیدری دریافت کرد.

دقیقه 16: میلاد جهانی از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 17: ضربه کرنر پرسپولیس در داخل محوطه جریمه بر اثر اشتباه مدافع و دروازه بان ذوب آهن، امید عالیشاه را به گل رساند و اولین گل او را به ثمر رساند.از بازی های سرخپوشان تهرانی.

دقیقه 19: شهاب گردان توپ تیز سیامک نعمتی را به کرنر فرستاد.

دقیقه 34: امید عالیشاه فرار کرد و توپ خوبی را برای مهدی عبدی ارسال کرد اما پرسپولیس نمی تواند به این موقعیت خوب برسد و توپ را بالای دروازه بفرستد.

دقیقه 35: ضربه ایستگاهی خطرناک احمد نوراللهی را شهاب گردان با واکنشی خوب از زمین خارج کرد.

دقیقه 44: کار تمرینی ذوب آهن روی ضربه ایستگاهی موقعیت خطرناکی را روی دروازه پرسپولیس ایجاد کرد که مهاجم این تیم به هدر رفت.

نیمه دوم

دقیقه 52: حملات پیاپی ذوب آهن باعث شد این تیم در محوطه جریمه به گل برسد اما شوت مهر سلطانی فرصت را برای سرخپوشان اصفهانی هدر داد.

دقیقه 56: سیامک نعمتی به دلیل خطا روی ذوب آهن از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 61: کمال کامیابی نیا دیگر اخطار پرسپولیس در این بازی بود.

دقیقه 71: ضربه سر خطرناک علی دشتی با اختلاف کمی به تیر دروازه برخورد کرد.

دقیقه 75: ضربه سر آرمان رمضانی توسط سیامک نعمتی با فاصله کمی از کنار دروازه به اوت رسید.

دقیقه 83: ضربه ایستگاهی میلاد جهانی از روی دروازه لک به بیرون رفت.

دقیقه 85: ابراهیم تقی پور سرمربی ذوب آهن از بیژن حیدری به دلیل اعتراض به داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 88: ذوب آهن عبدالله حسینی به دلیل برخورد با مدافع پرسپولیس از داور مسابقه کارت قرمز گرفت.

دقیقه 90: حمله تند ذوب آهن و پاس از طریق مارکوویچ، میلاد جهانی را به گل خوبی تبدیل کرد و شاگرد رحمان رضایی را در این دیدار به تساوی کشاند.

دقیقه 5+90: ضد حمله ذوب آهن با غفلت بازیکنان این تیم به هدر رفت تا بازگشت ذوب آهن در ورزشگاه آزادی کامل نشود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم