ویس کرمی در نهایت از مردم عذرخواهی کرددبیر کمیسیون مشترک حمایت از کاربران اینترنت اخیرا به دلیل استفاده از عبارات «گرگ مجازی» و «سگ آستین بلند» در توییتی خطاب به مخالفان طرح حفاظتی از مردم عذرخواهی کرد.

به گزارش ایسنا، مهرداد ویس کرمی، نماینده خرم آباد و عضو هیئت مدیره کمیسیون تلفیق حمایت از حقوق مصرف کنندگان از فضای مجازی در بیانیه ای با عنوان پیام عذرخواهی و شفاف سازی دکتر «ویس کرمی به افتخار و احترام.”

“نام خدا”
خدمت به مردم شریف اسلام ایرانی
با سلام و ادب

در پی انتشار توئیت اخیر اینجانب مبنی بر لزوم مشروعیت آنلاین، برخی جریانات سیاسی با لطیف الحلی از تعبیر دشمنان مردم و انقلاب اسلامی به عنوان توهین به مردم ایران، منتقدان استفاده کردند. یا مخالفان به اصطلاح «طرح دفاعی» … »تعبیر و رنجش هموطنان، مشتریان و بهانه های مزاحمت های روحی و روانی مردم لرستان و امواج دشمنان انقلاب و ظالمان فرصت های محلی. که با وجود تکذیب های من و توضیحات بعدی به نظر نمی رسد منتفی باشد.

اینجانب متواضعانه اعلام میدارم که به عنوان نماینده مردم کوچکترین توهینی را از مردم انقلاب ایران نهی کرده ام و بابت چنین رفتاری که موجب رنجش برخی از هموطنانم شده پوزش میطلبم.

لذا به منظور تداوم ارادت خود به کشور عزت ایران و جلوگیری از سوء استفاده دشمنان خبیث انقلاب اسلامی از کشور عزت کشورم بابت ناراحتی پیش آمده عذرخواهی می کنم و مایلم یک بار دیگر اعلام کنم که از ابتدا. منظورم کارمندان دولت یا منتقدان و مخالفان طرح های دفاعی نیست.

ضمن رد هر گونه ادعای افترا علیه اینترنت و اینترنت، از هیچ نقل قولی به غیر از آنچه در رسانه هایم منتشر شده است حمایت نمی کنم و اکثر آنها جعلی هستند.

و در نهایت برای نمازگزاران

مهرداد ویساکامی – 1400 12.14 »

این نماینده مجلس یک بار در حساب توییتر خود نوشت:

وی در تشریح دلایل مخالفت با طرح دفاعی نوشت:

“اینترنت؛
به دلیل اهمیت آن، امری حاکمیتی و قانونی است.
2. در کشورهای توسعه یافته قانونی است.
3. پیچیده، پیچیده و چند وجهی است.
4. گرگ های مجازی و گرگ های پا دراز از حقانیت خود می ترسند.
5. “مشروعیت به نفع یک تجارت مجازی سالم است.”

استفاده از واژه گرگ مجازی و سگ دراز در این توییت با واکنش های زیادی در فضای مجازی مواجه شد تا اینکه ساعاتی بعد ویس کرمی در توئیتی دیگر توضیحاتی منتشر کرد و نوشت:

“سگ ولگرد توهین نیست، بلکه عبارتی است که ریچارد المان (مدیر سابق سیا) از نابینایان و بی حقوق، مقلد و مبلغ دموکراسی لیبرال استفاده می کند. توسط یک واسطه انتزاعی!”

وی همچنین روز گذشته در پیامی دیگر در این انجمن مجازی در توئیتی نوشت:

«به هیچ وجه نمی‌توان «مردم شریف ایران» یا «منتقدان طرح دفاعی» را مصداق «بند ۴» این توییت دانست، بلکه الگوی آن مانند «زم» و «خادمان وطن‌خواه خارجی» است. “

این جریان تحریفی است که با فریب رسانه ها در حین دویدن به مردم شریف ایران توهین کرده است.»

اما ویس کرمی پس از واکنش گسترده از مردم عذرخواهی کرد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم