وکیل بودیمیر: ما یک یورو تخفیف نمی دهیم.تسنیم: مدافع کروات سابق پرسپولیس تاکید کرد که هیچ تخفیف یا فرصتی برای پاسخگویی به مطالبات مشتریان به باشگاه ارائه نخواهد کرد و همه بدهی ها باید یکجا پرداخت شود.

به گفته وکلای بودیمیر، در صورتی که ماریو بودیمیر مهاجم سابق کرواسی متهم به اتهامات دیگری شود، باشگاه پرسپولیس 75475000 به علاوه 5 درصد از سود سالانه خود را جریمه کرده است.

داوور رادیچ، وکیل ماریو بودیمیر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد این موضوع و اینکه آیا پرسپولیس تا به حال برای خرید بودیمیر مذاکره کرده است یا خیر، گفت. وی گفت: این مبلغ را قبل و در جریان شکایت مذاکره کردیم اما پرسپولیس به دلیل اینکه همیشه قول پرداخت بدهی را داده بود حاضر به پرداخت نشد اما این کار را نکرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا خواسته های بودیمیر برآورده شد، آیا او می تواند با پرسپولیس بر سر مبلغی به توافق برسد؟ وی گفت: امکان بازپرداخت این بدهی وجود ندارد و نمی‌خواهیم با پرسپولیس به توافق برسیم، زیرا قبل از این تصمیم 10 بار برای بسته شدن پرونده مهلت داده بودیم اما سرمربی همیشه همه چیز را به تعویق می‌اندازد. بنابراین اکنون این پول باید یکجا پرداخت شود.

وکیل ماریو بودیمیر می گوید انتقادات زیادی از سوی سرمربی قبلی پرسپولیس به دلیل عدم توافق با این بازیکن و اینکه آیا در گذشته تلاشی برای توافق با او صورت گرفته است، وجود داشته است. وی گفت: همانطور که گفتم شانسی برای توافق با پرسپولیس وجود ندارد. وضعیت سرمربی سابق یک مشکل در باشگاه است و چیزی نیست که بخواهم در مورد آن اظهار نظر کنم. پرداخت مطالبات بودیمیر باید سودآور باشد تا یک یورو از این مبلغ کم نشود و آن را تخفیف ندهیم. خود باشگاه می داند که چقدر هزینه خواهد داشت و این را فیفا و CAS تأیید کرده اند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم