ورزش کنید تا زن-مرد شوید!


فدراسیون دوومیدانی برای ورزشکارانی که فقط مجاز به تمرین در محوطه دانشگاه هستند، برنامه عجیبی در نظر گرفته است.

به گزارش ایسنا، فدراسیون دوومیدانی اخیراً برنامه تمرینی برای ورزشکاران و مربیان این رشته را اعلام کرده است، زیرا آنها واجد شرایط حضور و تمرین در ورزشگاه آفتاب انقلاب، تنها ورزشگاه تخصصی دوومیدانی در جهان هستند، در کشوری که این برنامه دریافت کرده است بسیاری از انتقادات، ورزشکاران و مربیان دو و میدانی ایجاد کرده اند.

مقامات فدرال اخیراً برنامه ای تنظیم کرده اند تا با محدود کردن ساعات تمرین ورزشکاران، از تمرین مردان و زنان با یکدیگر جلوگیری کنند. زنان حق دارند در همان روز از صبح تا 2 بعدازظهر و مردان در همان روز از ساعت 14 تا 20 ورزش کنند.

در هر روز، این ساعت آموزشی ابتدا برای مردان و سپس برای زنان به صورت معکوس اعمال می شود.

مشکلات زیادی در این مورد وجود دارد. اول اینکه ورزشکاران راه و میدانی تهران و همچنین ملی پوشان که از شهرهای مختلف تهران تمرین می کنند به جز ورزشگاه آفتاب انقلاب مسیر خاصی برای تمرین ندارند. در نتیجه با اجرای این تصمیم باید آموزش های خود را کاهش دهند.

مشکل دیگر این است که بسیاری از دوندگان جوانان و نوجوانانی هستند که به مدرسه و دانشگاه می روند و باید زمانی را به مدرسه اختصاص دهند و به انجام تکالیف و تحقیق بپردازند. بنابراین طبیعتا فرصت کمتری برای تمرین دارند و ممکن است ساعات تمرین آنها با ساعات برنامه تمرینی فدرال مطابقت نداشته باشد و اصلا نتوانند تمرین کنند.

مهمترین چیز این است که به ابعاد قهرمانی که ترمز کرده است برگردیم و آن را به طور کامل متوقف کنیم، زیرا ورزشکار ملی که برای قهرمانی در استادیوم های بزرگی مانند آسیا، جهان و المپیک تلاش می کند، نیاز به تمرین منظم دارد، نه اینکه کات کند. تمرین با برنامه

به احتمال زیاد فقط در فضای عمومی دنبال می شود. البته در بحث عمومی به دلیل عدم تخصص (آفتاب انقلاب تهران تنها تخصص کشور است) مطمئناً چندان موفق نبوده و این ورزش مادرانه روزی رو به افول خواهد رفت.به یک روز.

دوومیدانی ایران سال ها بدون حاشیه و زیر نظر وزارت ورزش و جوانان در کنار هم تمرین می کردند و پرچم ایران را در میادین مختلف به اهتزاز در می آوردند. از دل این آموزش، قهرمانان بزرگ و نامداری هستند که این ورزش را ارج نهاده اند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم