وحید امیری: هرجا یحیی بخواهد بازی می کنمخبرورزشی: وحید امیری وینگر پرسپولیس می گوید: با هر بازی که انجام می دهم سعی می کنم رضایت کادر فنی و هواداران را جلب کنم.

خیلی ها معتقدند وحید امیری نایب قهرمان پرسپولیس است. فوتبالیستی که به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده است می تواند پرسپولیس را شکست دهد و قهرمانی خود را جشن بگیرد.این مسابقه. خیلی ها وحید امیری را یک چپ پای تکنیکی و تندرو می دانند که او را خشن ترین بازیکن لیگ قهرمانان آسیا می دانند!

امیری، بین‌المللی پرسپولیس با اختلاف نسبت به سایر بازیکنان! البته نقش اصلی این بازیکن ملی پوش هافبک است اما به دلیل کمبود بازیکن در تیمش در منطقه حمله بازی می کند. در آستانه دیدار پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان شنیدن آخرین صحبت های وحید امیری خالی از لطف نبود.

خیلی وقت است که از یک هافبک و وینگر چپ به یک مدافع تبدیل شده و یک مهاجم هم هستی. آیا از پست جدید خود راضی هستید؟

این را همیشه می گویم و باز هم می گویم، جایی بازی می کنم که یحیی و کادر فنی بخواهند. من پرسپولیس هستم و الان این تیم در خط حمله به من نیاز دارد.

اما آیا شما یک هافبک طبیعی هستید؟

من فصل گذشته هافبک بودم و اوایل حضورم در پرسپولیس برای برانکو مهاجم بازی می کردم. سعی می کنم با هر بازی که می کنم رضایت کادر فنی و هواداران را جلب کنم.

دویدن و جنگیدن شما همیشه یک شهرت خاص و عام است. شما در بازی با منسوجات مازندران و زمین های غرق شده نیز زیاد می دوید و عکس های زیادی از آن دیدار سخت و شگفت انگیز شما در آرشیو داریم.

(با تواضع خاصی) در آن بازی همه پرسپولیسی ها دویدند و جنگیدند. کار خاصی نمیکنم این وظیفه من است که برای پرسپولیس کاندیدا شوم.

اما به نظر می رسد که شما در آن بازی انگیزه زیادی دارید.

ربطی به نساجی یا مسائل خاصی ندارد. در نیمه اول یک گل به ثمر رساندیم و در نیمه دوم همه تلاش کردیم تا به گل برسیم. ما نمی خواهیم دست خالی از مازندران برگردیم، اما واقعا کار سختی است. زمین غرق شده و توپ اصلا حرکت نمی کند. اکثر توپ های بلند پاس داده می شوند اما راهی برای خروج وجود ندارد. فکر می کنم اگر خوش شانس نباشیم می توانیم با 3 امتیاز از قائمشهر برگردیم. البته تیم خوب نساجی هم خیلی دوید و ثابت کرد که تیم پرتلاشی است.

حالا پنجشنبه با ذوب آهن اصفهان بازی می کنید. این مسابقه را چگونه می بینید؟

فولاد تیم قابل احترام است. ما کادر فنی خوب و بازیکنان باتجربه ای داریم که قطعا با انگیزه زیاد مقابل ما بازی می کنند اما ما هم پرسپولیسی هستیم و می خواهیم برنده شویم.

باز هم کارت زرد را از دست دادی و در بازی آخر محروم شدی؟

این فوتبال است. گاهی اوقات اتفاقات سرنوشت شما را تغییر می دهند. آخرین بازی آسیا به پایان رسید و در تاریخ ماندگار شد. باید به بازی های آینده فکر کنیم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم