واکنش تندی کنعانیان به سخنان حسن عباس: کمدیوی گفت: تئوری ها و نظریه های حسن عباسی به جای اینکه با واقعیت سیاسی مطابقت داشته باشد، شوخی است و می خواهد بیشتر دیده شود.

به گزارش ایلنا، حسین کنعانی، فعال سیاسی برجسته مردمی در تشریح شش دوره حسن عباسی برای معامله ایران با آمریکا گفت: به نظر می رسد او فرضیه ها و تئوری های طنز بیشتری دارد. واقعیت سیاسی جهان. البته ایشان این سخنان را برای این فرمودند که بعد از آمدن حضرت ولی عصر(عج) این اتفاقات بیفتد. نکته بعدی این است که عده ای در جامعه ما حرفه خود را به عموم مردم آشکارتر و ناآگاهتر از واقعیت های عصر حاضر و مسائل سیاسی و جهانی نشان می دهند.

این فعال سیاسی محلی در پاسخ به این سوال که با این شایعه چه باید کرد، گفت: کسی که زیاد شوخی می کند نباید مورد انتقاد قرار گیرد و باید فکر کنیم که باید جدی گرفته شود. صحبت های حسن عباسی بیشتر و بیشتر خنده دار شد چون می خواست توجه خبرنگاران را ببیند، به هدفش رسید و روی زبانش افتاد.

کنعان قبلاً گفت: «بله، یک انگیزه سیاسی در پشت حرف های او نهفته است. او با به سخره گرفتن واقعیت جامعه به ویژه بحث در وین که در حال حاضر موضوع بسیار حساسی برای جامعه و سیاست ماست، تلاش می کند تا این افکار را از نظر اجتماعی پذیرفتنی تر کند.

وی گفت: به نظر می رسد رسانه ها نباید به حرفه او توجه کنند و به آن فکر کنند. حسن عباسی فکر می کند دارد جنگ روانی علیه آمریکا می کند. اما این جنگ روانی هر چه بیشتر به افکار عمومی بازخواهد گشت، جایی که مردم ممکن است مجذوب این واقعیت شوند که خدای ناکرده برخی از اقشار این کشور بی‌سواد و بی‌سواد باشند.

حسن عباسی، مدیر اندیشکده یقین با اشاره به خواسته های شش گانه ایران از غرب گفت: امروز روز نه گفتن ما به تحریم ها نیست. ما نفت اسلامی ایران را به ونزوئلا آورده ایم و نه ترامپ و نه بایدن هیچ غلطی نمی توانند بکنند. همه اینها نشان می دهد که چهره جامعه جهانی تغییر کرده است، بنابراین ملت ایران باید امروز فهرست بلندبالایی از مطالبات را روی میز بگذارد.

عباسی گفت: در راس لیست این است که کاخ سفید را به حسینیه تبدیل کنیم، ثانیا عزت زن را کتمان کنیم، ثالثاً کلیت اسلام را بپذیرند، بالای 15 سال سن داشته باشند. لغو شد زیرا جمهوری اسلامی ایران این انحطاط اخلاقی و فساد را تحمل نمی کند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم