نمایشگر دوچرخه برقی با رادار


روآرو-Cannondale به تازگی دوچرخه الکترونیکی جدیدی به نام Mavaro Neo منتشر کرده است. این دوچرخه الکترونیکی کاربردی برای استفاده شهری طراحی شده است. Cannondale وعده “قدرت بیشتر، راحتی بیشتر و اطمینان بیشتر” را با این دوچرخه می دهد.

به گزارش فرارو. این دوچرخه دارای باتری 750 وات ساعتی است که نسبت به بسیاری از دوچرخه های برقی شارژ بیشتری دارد. همچنین ادعا شده است که این دوچرخه دارای برد 175 کیلومتر (109 مایل) است. ویژگی های این دوچرخه الکترونیکی به شرح زیر است:

راحتی
سیستم تعلیق معمولاً در اشکال مختلف ارائه می شود. شاید چشمگیرترین تناسب مکانیکی سیستم تعلیق HeadShok باشد که از سیستم جدید پشتیبانی سوزن Quad Gage Cannondale برای ارائه حرکت انعطاف پذیر 50 میلی متری و اصطکاک کم استفاده می کند. پایه صندلی تعلیق موازی با پایه محکم به قطر 31.6 میلی متر ریل ها را تسهیل می کند. بالشتک این سیستم از الاستومر ساخته شده است (گروه خاصی از چند خطی که در اثر اعمال نیرو تعداد زیادی تغییر شکل آهسته از خود نشان می دهد).

همچنین از موازی برای کنترل جهت حرکت استفاده می کند. وجود حجم زیاد تایرهای 2.2 اینچی / 55 میلی‌متری کروزر باعث کاهش فشار و در نتیجه کنترل ارتعاش با سرعت بالا توسط لاستیک‌ها می‌شود. ماوارو نئو علاوه بر انواع سیستم تعلیق، کارایی هندسی خود را برای یک سواری راحت و راحت در موقعیت عمودی افزایش می دهد. اندازه چرخ های مختلف نیز بین فریم های کوچکتر و بزرگتر برای کمک به حفظ تناسب مشخص شده است. سایزهای کوچک و متوسط ​​دارای چرخ های 27.5 اینچی و بزرگتر دارای چرخ های 29 اینچی هستند.

ضمانتنامه
این دوچرخه دارای لاستیک های پهن و محکم است. ویژگی بارز این دوچرخه رادار عقب گارمین واریا است. این رادار از طریق کنسول فرمان به شما می گوید که ماشین پشت شما کجاست و چقدر فاصله دارید. چراغ های جلو و عقب موتور سیکلت برای دید بهتر در شب تعبیه شده است. دوچرخه همچنین دارای تسمه فشاری کربنی درب است که تعمیر و نگهداری را کاهش می دهد. زیرا نیازی به روغن کاری و روغن کاری ندارد و در شرایط مرطوب زنگ نمی زند.

دوچرخه

قدرت
این دوچرخه دارای قدرت باتری بزرگ 750 وات در ساعت با برد عالی است. اکثر دوچرخه های الکترونیکی دارای باتری حدودا 400 وات هستند. بنابراین، ادعا می شود که ماوارو نئو با یک بار شارژ می تواند 175 کیلومتر (109 مایل) را طی کند. اگر راکت دوچرخه را تا حداکثر ظرفیت خود بارگیری کنید و با بالاترین تنظیمات کمکی سوار شوید، طبیعتاً برد کاهش می یابد. استفاده از روتر جلو و عقب 203 میلی متری و پمپ هیدرولیک Magura CT2 نیز قدرت بیشتری تولید می کند. در جاده، روتورها معمولاً 160 میلی متر هستند. دوچرخه های کوهستانی قدرتمند معمولاً چنین ترمزهای غیرمعمولی دارند.

قیمت
این دوچرخه دارای دو نوع قاب (سنتی و پله ای) است که هر کدام در چهار سایز کوچک، متوسط، بزرگ و فوق بزرگ می باشد. در حال حاضر فقط قیمت 5800 برای این محصول اعلام شده است.

منبع: cyclingweekly


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم