نامه انتقادی ۲۳۷ نماینده به رئیس جمهور237 نماینده مجلس در نامه ای به رئیس جمهور از شایعه ادغام معاونان وزیر و کاهش ساختار تشکیلاتی به «مرکزی» انتقاد کردند و آن را «غیر منطقی» خواندند.

به گزارش ایسنا، متن کامل این خبر به شرح زیر است:

«حجت الاسلام والمسلمین دکتر. رئیسی

رئیس جمهور افتخاری جمهوری اسلامی ایران

سلام

همانطور که می دانید در شرایط کنونی که ارتباطات فکری، گفتاری و سیاسی، تعامل، تفاهم و همسویی بین دولت و مجلس بسیار است، با رویکرد مشترک و اصول قابل قبول، نمایندگان مردم از دولت انتظار دارند که از ظرفیت. برای حل مشکل. در کوتاه‌ترین زمان ممکن، روی «نارضایت‌کننده دهه ۹۰» روی هم قرار دهید و اعمال کنید.

چندپارگی اختیارات تصمیم گیری در معاونت اجرایی وزارت، باعث کاهش مسئولیت و تاخیر در کار مردم و رضایت از کار سایر نهادها شده که منجر به مردم و مشتریان می شود.نارضایتی. . جناب عالی می دانند که معرفی حقایق موجود به نمایندگان و ایجاد انسجام و هماهنگی بین شورای ملی و حکومت برای حل مشکلات مردم از وظایف داخلی وزارتخانه های مختلف زیرمجموعه شورای ملی است. به بهانه سقوط دولت یا ایجاد ساختار تشکیلاتی جدید اقدامات بی تدبیری نشان از رویارویی دولت با نمایندگان مردم در اذهان عمومی دارد.

تجربه تلخ کاهش پست نایب رئیسی مجلس شورای ملی در یکی دو وزارتخانه، باعث ایجاد مشکل در روابط نمایندگان با آن وزارتخانه ها شده و از این رو معاونان آن وزارتخانه ها کار مجلس شورای ملی را کار خود نمی دانند. . وزارتخانه اقدام بسیار بدی انجام داده و این امر باعث نارضایتی مشتریان شده است.

لذا از شما انتظار می رود که به حفظ ارتباط و تفاهم دولت و مجلس که سرمایه خوبی برای نظام است و باید از آن به خوبی استفاده شود، فرمان دهید. علاوه بر جلوگیری از هرگونه ادغام معاونت حقوقی، اقدامات مناسبی برای حفظ سمت معاونت حقوقی و امور مجلس در ساختار نهادی تمامی وزارتخانه ها انجام شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم