مومنی: فکری مربی بعدی استخبرگزاری میزان: پیشکسوت استقلال می گوید استراتژی استقلال خالی است. چون بازیکنان قدیمی این تیم با ایده های استراماچونی و مجیدی بازی می کنند.

محمد مومنی در خصوص دیدار روز گذشته (چهارشنبه) استقلال و گل گهر سیرجان که با برتری 2 بر صفر آبی پوشان پایتخت به پایان رسید: «بازی استقلال با گل گهر جنبه های زیادی دارد؛ این دیدار با گل گهر سیرجان به پایان رسید. اما مهم ترین نکته این بازی و همچنین بازی های قبلی استقلال این است که فلسفه تفکر نتیجه است. اولین فکر این است که نتیجه بخواهد و من به او حق می دهم و به این فکر احترام می گذارم.

وی افزود: استقلال در بازی دیروز از اشتباهات شخصی گل گهر بهترین استفاده را کرد و اگر پنالتی دوم گرفته می شد شرایط این تیم برای ادامه مسابقه بهتر بود. البته عظمت نمایش تاثیر زیادی در نتیجه مسابقه داشت. مشکلی که من در استقلال می بینم این است که از پایین به بالا کار نمی کند و این یک باگ است. مانورهای مستقل دارای فضا هستند. چرا که بازیکنان قدیمی تیم با ایده های استراماچونی و مجیدی بازی می کنند و بازیکنان جدید تیم هنوز در ترکیب استقلال قرار نگرفته اند.

پیشکسوت استقلال در مورد اینکه آیا افرادی مانند مظلومی، مرفعی و برهانی در استقلال می توانند کمک کنند یا خیر، گفت: هر سه نفر افرادی هستند که سوابق زیادی در استقلال دارند. مرفاوی و مظلومی سابقه مربیگری در استقلال را دارند و واقعا می توانند به این ایده کمک کنند. حضور برهانی در کادر فنی استقلال هم یک تجربه است و می تواند در آینده برای استقلالی ها مفید باشد.

مومنی در پایان با توجه به اینکه منصوریان گفته است دستیار فکری نباید به دنبال جایگزینی برای مربی باشد، گفت: این اظهارات صحت ندارد. من خودم سال هاست از فوتبال دور بودم. اما من هرگز به دنبال این حرفه ها نبودم. ما نباید به دنبال اختلاف باشیم و فوتبال را نابود نکنیم. برخی از مسائل مطرح شده ممکن است درست باشد اما نباید باشد. زیرا افرادی در خارج از کشور هستند که از این تفاوت ها سوء استفاده می کنند. الان جامعه در شرایط سختی است و باید از فوتبال برای ایجاد آرامش در جامعه استفاده کنیم. باعث اختلاف و تسلیم نشوید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم