معرفی پشه گیر هوشمند Thermacell


روآرو-در بهار بسیاری از پشه ها به طور ناگهانی در برخی مناطق ظاهر می شوند که مقابله با این حیوانات تشنه به خون آسان نیست. پوشاندن خود و محیط با آفت کش ها و سمپاشی باغتان با آفت کش ها یکی از متداول ترین روش های کنترل آفات است. اما این روش بهترین راه حل نیست و سازگار با محیط زیست نیست.

به گزارش فرارو. Thermacell اخیرا یک ماده دافع پشه طراحی کرده است. با استفاده از این حشره کش به جای نیاز به پوشاندن بدن برای جلوگیری از هجوم پشه ها، یک منطقه حفاظتی در اطراف شما ایجاد می شود تا از نزدیک شدن حشرات جلوگیری شود. دافع پشه هوشمند Liv که دیروز (1 مارس 2022) راه اندازی شد، اولین سیستم دافع پشه ترماسل برای خانه ها است.

طبق گفته Thermacell، یک سیستم کنترل شده با نرم افزار با سه مبدل و یک هاب به قیمت 699 دلار عرضه می شود. این سیستم در چهار بسته به قیمت 799 دلار برای پوشش 1260 فوت مربع یا پنج بسته به قیمت 899 دلار برای پوشش کمتر از 1600 فوت مربع به فروش می رسد. این حشره کش هوشمند با Amazon Alexa و Google Assistant برای جلوگیری از ویروس ها کار می کند. ترماسل بیش از دو دهه است که نسخه های قابل حمل دافع پشه را طراحی کرده است. این محصولات برای استفاده در کمپینگ، پاسیو روباز و نشستن روی پاسیو طراحی شده اند و تا کنون به صورت دستی و به راحتی قابل حمل بوده اند. Liv اولین دافع پشه هوشمند الکتریکی دائمی این شرکت است.

معرفی پشه گیر هوشمند Thermacell // ویرایش

Thermacell در ماده دافع پشه خود از 5.5% متوفلوترین (یک مولکول مصنوعی فهرست شده در EPA که یک نگهدارنده طبیعی است که در گل داودی منفور پشه ها یافت می شود) تشکیل شده است. سیستم Liv جعبه چاپگر را در داخل ضدیخ گرم می‌کند که آن را در هوا پخش می‌کند و یک ابر نامرئی و بی‌بو ایجاد می‌کند که پشه‌های کمی از اطراف آن عبور می‌کنند (به گفته Thermacell. کارایی 93٪).

این سیستم توسط مرکز اداره می شود. مرکز به پریز متصل است و می تواند تا پنج سپر را ارائه دهد. سپس توسط برنامه از طریق اتصال Wi-Fi کنترل می شود. کاربران می توانند در صورت نیاز سیستم را فعال و غیرفعال کنند، آن را تنظیم کرده و سطح نفوذ را کنترل کنند. این شرکت توصیه می کند قبل از اینکه بخواهید زمانی را در خارج از خانه بگذرانید، آن را 15 تا 30 دقیقه روشن کنید. Liv برای کنترل صدا روی بلندگوهای هوشمند Amazon Alexa و Google Nest اجرا می شود و هر جعبه چاپگر حدود 40 ساعت کار می کند. هزینه شارژ برای یک بسته شش رقمی 120 دلار است.

معرفی پشه گیر هوشمند Thermacell // ویرایش

لیو محصول ارزان قیمتی نیست و جایگزین آن برای این نوع حفاظ حیاط، سیستم سمپاشی شیمیایی است که معمولاً شامل پرداخت هزینه به شرکت برای ارائه خدمات و نصب سیستم اسپری پمپاژ آفت کش ها می شود.حشرات. هر دو محلول گران هستند و می توانند برای حشرات دیگری به جز پشه مضر باشند. Thermacell به The Verge گفت که هیچ مدرکی مبنی بر تاثیر لیو بر حشرات هم اندازه وجود ندارد. اما از آنجایی که شما آن را فقط در صورت تقاضا و در منطقه مرکزی استفاده می کنید، به جای ادامه دادن هرگونه عوارض جانبی منفی باید نسبت به سایر راه حل ها به حداقل برسد.

منبع: theverge


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم