مشاوره جنسی و زناشویی (سکس تراپی)

جهت دریافت وقت مشاوره سکس تراپی می توانید با شماره های مستقیم مرکز مشاوره جنسی مشهد در ارتباط باشید. اختلالات جنسی به طور مستقیم شایع ترین علت بروز مشکلات زناشویی بین زوجین شناخته می شود. مشکلات شخصی مربوط به رابطه جنسی به طور مثال اگر شما اخیرا به یک عفونت مقاربتی مبتلا شده باشید، میبایست به تنهایی سعی کنید، یاد بگیرید چگونه آن را با شریک زندگی خود در میان بگذارید. تمایلات و نیازهای جنسی افراد، بخش مهمی از زندگی روزمره شان را تشکیل می دهد که شیوه مواجهه با آن ها و رفع یا عدم رفع نیازشان، می تواند بر روابطشان تاثیرات ویژه ای بگذارد. جلسات درمان، توسط روانپزشک مجموعه نظارت میشود و تمام تلاش ما بر این است که مشاوره جنسی با بهروزترین استانداردهای جهانی را ارائه دهیم. در صورت لزوم و در موارد خاص، فرد جهت دریافت درمان دارویی به روانپزشک ارجاع داده می شود. اگر بگوییم که مشکلات جنسی، یکی از مهمترین عوامل بروز طلاق در زندگی های مشترک است، لزوم دریافت مشاوره جنسی و درمان مشکل، بیش از پیش برایتان اهمیت پیدا خواهد کرد. اختلال نعوظ به عنوان عدم وجود نعوظ یا حفظ نعوظ موجود در هنگام رابطه جنسی با شریک زندگی تعریف می شود که در سکس تراپی و مشاوره زناشویی بررسی خواهد شد .

، زیر نظر متخصص نیاز دارند.

اکثر مشکلات جنسی در افراد، به عوامل ثانویه و حتی شاید به نظر بی ربط مرتبط می شوند که نیاز به روانکاوی های تخصصی دارند. مشکلات و اختلالات جنسی و به ویژه در روابط بین زن و شوهر می تواند به مشکلات ثانویه در روابطشان نظیر سردی روابط و یا حتی بهم ریختگی کانون خانوادگی شان منجر گردد. هم چنین حتی در بین درمان های روانشناسی و یا دارو درمانی روانی، اغلب مراجعین با انواع اختلالات جنسی، به روانشناس بالینی سکس تراپ ارجاع داده می شوند تا یک روانپزشک و پروتکل های دارودرمانی. مراجعین مرکز هم شامل افراد متاهلی که در روابط جنسی شان با مشکل مواجه هستند می شود، هم افراد مجرد. این درمان ها تنها شامل زوجین و افراد متاهل نبوده و افراد مجردی که دچار برخی اختلالات پاراجنسی و مشکلات جنسی شده اند نیز به درمان های سکس تراپی، زیر نظر متخصص نیاز دارند. این درمان ها زیر نظر روانشناس بالینی مجرب در ارائه خدمات سکس تراپی، انجام می گیرند. اغلب متخصصان بر این باور هستند که sextherapy هم مانند سایر تراپی ها زمانیکه تمامی حوانب به شکا صادقانه در نظر گرفته شود و هر دو طرف تلاش مشترکی انجام دهند می تواند مفید باشد .

بسیاری بر این باورند که مشکلات جنسی شان با گذر زمان درمان خواهد شد و نیاز به اقدام خاصی نیست. بسیاری از خیانت های زناشویی و بهم خوردن زندگی های مشترک اغلب به همین مسئله مهم مربوط می شود. در مورد انتخاب خود برای شروع درمان با شریک زندگی خود صحبت کنید. درمان این مشکلات می تواند سال ها طول بکشد.قربانیان تجاوز جنسی و سو استفاده های جنسی، نیازمند به سال ها درمان برای داشتن رابطه جنسی شاد هستند. در برخی از موارد نیز مشکلات جنسی در اثر بروز سایر اختلالات روانشناختی مثل افسردگی یا اضطراب به وجود میآید. بروز هرگونه اختلال در تمایلات جنسی، نیاز به درمان های روانشناختی دارد. قبل از برنامه ریزی برای جلسات سکستراپی لازم است برخی نکات را مد نظر بگیرید و اطمینان حاصل کنید که درمانگر مورد نظر شما مناسب شماست و توانایی برطرف کردن مشکلتان را دارد. نکته بسیار مهم این است که سکس تراپی حتی در دوران پیش از ازدواج نیز تأثیرگذار است زیرا فرد میتواند نگرانیهای خود را برطرف کند و همچنین سکس تراپیست شیوههای آموزشی کارآمدی را در این رابطه آموزش خواهد داد. متاسفانه برخی از خانواده ها و یا زوجین تصور می کنند صرف مراجعه به یک سکستراپیست می تواند تمامی مشکلات آن ها را برطرف نماید.

از همین رو توجه به این مسئله و رفع هر گونه اختلال و ناسازگاری ها در روابط و تمایلات جنسی افراد، لازم است هر چه سریعتر درمان شود. روابط جنسی سالم بخش مهمی از زندگی مشترک افراد را تشکیل میدهد. هنگامی که اختلال عملکرد جنسی رخ می دهد، داشتن چنین زندگی جنسی ممکن است دشوار باشد. در هر جلسه، سکس تراپیست شما را به سمت مدیریت بهتر و پذیرش نگرانی هایی که ممکن است سبب اختلال عملکرد جنسی شده است، هدایت می نماید. یکی از مواردی که در سکستراپی خواهید آموخت این است که باید بیشتر بیاندیشید تا آگاه باشید : تمرین هایی در سکستراپی به شما می دهند که در آنها خواهید آموخت که باید در لحظه حال وجود داشته باشید و در گذشته و آینده فکر نکنید. گاهی زوجین قبل از مراجعه تلاشهایی در جهت بهبود دارند که اتفاقا ممکن است نتیجهبخش باشد. درمانگران با توجه به رویکرد درمانی خود، ممکن است از شیوههای مختلفی استفاده کنند. در نتیجه ، آن ها ممکن است از آناتومی و نحوه عملکرد بدن هنگام فعالیت جنسی آگاهی نداشته باشند . احساس خستگی مفرط، افسردگی و اضطراب نیز موجب کاهش میل جنسی میشود.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان