مشاهده بازار تشک


پس از ساعت ها ترافیک، نشستن پشت میز یا صندلی در کلاس یا محل کار، خواب راحت شبانه اجتناب ناپذیر است. در این صورت هیچ چیز بهتر از یک تشک گرم و نرم نیست که خستگی را از تن شما دور کند. در سال های اخیر بهترین تشک های ایرانی وارد بازار شده است. اگر قصد خرید تشک جدید برای تخت خود دارید، می توانید نیاز خود را با کالای ایرانی برطرف کنید.

به گزارش دنیای اقتصاد، گاهی اوقات هنگام خرید، بودجه شما حرف اول را می زند. اما تشک چیزی نیست که هر سال عوض کنید و نو بخرید. بنابراین برای کیفیت بهتر هزینه زیادی می شود، به خصوص که تشک بر سلامت کمر و گردن نیز تأثیر می گذارد.

تشک ها به چند دسته کلی تقسیم می شوند. دسته اول تشک های طبی هستند. پزشکان معمولاً برای افراد مبتلا به کمردرد تشک طبی تجویز می کنند. این مدل منبع آب ندارد و حرکت نمی کند. تشک های فنری بسیار راحت هستند و مخصوصا برای کسانی که اضافه وزن دارند توصیه می شود. تشک های کیسه فنری که به تشک های متحرک نیز معروف هستند، پرطرفدار و با کیفیت هستند. زیرا بدن همه را حمل می کند و هنگام غلتیدن تکان نمی خورد.

مهم ترین نکته در خرید تشک نرمی و دوام آن است. آیا به تشک نرم یا سفت نیاز دارید؟ یا تشک ما بین شما دو نفر را دوست دارید؟ فرقی نمی کند تشکی که می خرید گران باشد یا از بهترین الیاف برای ساخت آن استفاده شده باشد. اگر سطح نرمی یا سفتی برای شما مناسب نیست. مطمئناً خوب نمی خوابید.

در زمینه این سوال علاوه بر میزان نرمی و سفتی تشک باید به نوع آن نیز توجه کرد. تشک مموری فوم، فوم تزریق ژل، لاتکس، اینتراستینگ، هیبرید، کلاف، قابل تنظیم و بالش دار از انواع تشک های موجود در بازار هستند.

تشک ها نیز در اندازه های متفاوتی عرضه می شوند. آنها می توانند برای تخت های یک نفره یا دو نفره یا برای تخت های کودک یا نوجوان مناسب باشند. طول تشک ثابت و 200 سانتی متر است اما عرض آنها تعیین کننده اندازه است. اندازه تشک از عرض 90 تا 200 سانتی متر متغیر است.

به گزارش زست، اندازه کلی تشک به شرح زیر است:

• تشک یک نفره: 200*90 سانتی متر

طول تشک یک نفره: 200*120 سانتی متر

تشک دو نفره / کامل: 200 در 140 سانتی متر

تشک ملکه: 200*160 س

• تشک کینگ: 200*180 سانتی متر

در بازار تشک علاوه بر برخی از برندهای مرغوب خارجی که امروزه بسیار گران هستند، شرکت های ایرانی نیز وجود دارند که مدت هاست محصولات باکیفیت را در اختیار مشتریان قرار می دهند. این نامه ها ممکن است برای شما آشنا باشند، اما ممکن است از قیمت های به روز و تفاوت محصولات آنها مطلع نباشید.

به گزارش ربالشتی، برندهای مختلف ایرانی و خارجی در بازار تشک بزرگ تهران عرضه می شود. در گوشه و کنار پایتخت کشورمان می توانید مراکزی را پیدا کنید که این نوع روتختی را در رنگ ها، کیفیت ها و به طور کلی اندازه ها به فروش می رسانند. این بازاریاب ها می توانند تشک های یک نفره، تشک دو نفره، تشک ویسکوز و بسیاری از انواع تشک های مسافرتی ارزان را ارائه دهند. البته اکثر این تامین کنندگان در اینترنت نیز فعال هستند و محصولات خود را از این طریق به فروش می رسانند.

در شهرهای مختلف ایران بازارهای بزرگ و کوچکی وجود دارد که در آن انواع تشک های ایرانی و خارجی عرضه می شود. این بازارها محصولات با کیفیت متفاوتی را عرضه می کنند.

تجارت تشک تحت سلطه بازارهای بزرگ است و آنها هستند که این محصول را در اندازه ها و رنگ های مختلف به فروش می رسانند. در چنین مراکزی می توانید مغازه های تعمیر تشک را نیز پیدا کنید و از آنها نیز می توان تشک های دست دوم ساخت داخل و خارج از کشور را خریداری کرد.

در هر صورت بهترین تشک های طبی، تشک های ابری ارزان و یا سایر مدل ها و طرح های این محصول را می توانید از بازارهای بزرگ خریداری کنید. در این بازارها نمایندگان بسیاری از شرکت های ایرانی و خارجی که در زمینه توزیع تشک مسافرتی و فروش تشک راحتی فعالیت می کنند، حضور دارند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم