مسعود نمی خواهد خداحافظی کند.


مسعود شجاعی دستیار محمود شجاعی سرمربی تراکتورسازی تبریز در گفت و گو با رادیو ایران با اشاره به اخراج او در بازی دیروز مقابل شهر خودرو گفت: متاسفانه دوستان داور «خیلی مهربان» نیستند. 90 دقیقه بدون هیچ حرفی روی صحنه که داور در 3 متری استیج قرار دارد و آن صحنه را به راحتی روی صندلی می بینیم اما او آن صحنه را ندید که تعجب آور بود.

فحش و توهین نکردم و فقط یک اعتراض ساده کردم و گفتم چطور از این فاصله نگاه کنیم و نبینی در کمال ناباوری به من کارت قرمز نشان دهد و بیرونم کند.

وی در خصوص اعتراض خود به وقت‌های تلف شده در این دیدار گفت: اگر فیلم را تماشا کنید متوجه می‌شوید که فقط زمان‌های از دست رفته دروازه‌بان حریف را در نیمه اول به جز مصدومیت سایر بازیکنان حساب می‌کنید. حدود 3 دقیقه است که آدنا می تواند حداقل 4 دقیقه وقت تلف شده را صرف کند. او فقط دقیقه شماری کرد و من به داور گفتم فکر می کنم به خاطر سرما یک دقیقه تلف کردی و می خواستی زودتر به رختکن بروی اما گفتند سرما خوردیم و حالمان خوب است.

پاسخ برادر تراکتورسازی به اولین بازی مسعود شجاعی پس از حضور در تراکتورسازی دیروز، در این موارد چه کسی مسئول فنی و چه کسی است؟ ، اما تصمیم نهایی را مسعود می گیرد. وقتی مسعود در زمین باشد، تیم را کنترل می کند و ما از بیرون به او کمک می کنیم.

محمود شجاعی در پاسخ به اینکه اولین بحثی که درباره شما مطرح شد، رزومه بود که محمود شجاعی به عنوان مربی تراکتورسازی انتخاب شد، پاسخ داد: سوال خیلی خوبی برای روشن شدن این موضوع مطرح کردید. در تمام رده های سنی پایه تا بزرگسالان صنعت نفت آبادان فوتبال بازی کردم. زمانی که در تیم بزرگسالان صنعت نفت آبادان بازی می کردم به سه اردوی ملی فوتسال دعوت شدم و در تیم فوتبال زمینی خدمت کردم. بعد از اتمام فوتبال تمام دوره های مربیگری را گذراندم و کارم را از تیم داخلی شروع کردم که در این مرحله کمک زیادی به من کرد.

مربیگری جوانان، نوجوانان، جوانان و آرمان های صنعت نفت را برعهده داشته ام و تمامی کلاس های مربیگری از جمله کلاس C آسیا را در سال 2007، کلاس B آسیا در سال 2009 و کلاس A آسیا را در خدمت مرتضی محصص و معینی در سال 1393 با موفقیت گذرانده ام. ترک کرد و 14 روز در برزیل تمرین کرد. همچنین تحصیلاتم شامل فوق لیسانس روانشناسی ورزشی و لیسانس تربیت بدنی است.

زنوزی با توجه به درخواست مسعود شجاعی برای قبول هدایت سرخپوشان تبریزی و تلاش او برای سرمربیگری تراکتورسازی، خواهان مربیگری مسعود به دلیل اعتماد به نفس بالایی بود. – در مسعود شجاعی. این پیشنهاد به او داده شد زیرا مسعود تجربه چندین ساله بازی در اروپا، لالیگا، یونان و قطر را دارد.مربی و ادامه دهد. روی نیمکت بازی کنید.

برادر کاپیتان تراکتورسازی درباره اینکه مسعود شجاعی تا چه زمانی به اجرای خود ادامه می دهد، گفت: او معتقد است که یک سن و تا زمانی که توانایی و آمادگی لازم برای حضور در میدان را داشته باشی. سیدجلال حسینی با وجود اینکه سه سال از مسعود بزرگتر است و در دفاع هم بازی می کند، اما می بینید که همچنان سخت بازی می کند و مسعود می تواند چند سال دیگر بازی کند.

مسعود شجاعی، دستیار تراکتورسازی گفت: این احتمال وجود دارد که مسعود تا پایان فصل هدایت تراکتورسازی را برعهده داشته باشد: بستگی به تصمیم باشگاه دارد. مسعود به باشگاه اعلام کرد که با توجه به شرایط باشگاه این مسئولیت را پذیرفته تا در فرصتی مناسب به عنوان مربی انتخاب شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم