محرم: به قهرمان پرسپولیس شک نکنیدایرنا: مدافع سابق پرسپولیس می گوید: با اطمینان و اطمینان می گویم که پرسپولیس بهترین تیم ایران است و مثل فصل گذشته چند هفته پیش قهرمان می شود.

«مجتبی محرمی» نامی خاص برای پرسپولیسی هاست. بازیکنی که سال ها در جناح چپ این تیم بازی کرده یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است.

چند هفته از نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا می گذرد، می توانید تحلیل کامل تری از بازی داشته باشید.

پرسپولیس در روز بد فوتبالی مقابل اولسان کره جنوبی شکست خورد و این دیدار را از دست داد. اگر بخواهیم این بازی را حفظ کنیم باید بگوییم پرسپولیس به خوبی حریفان را آنالیز کرد و همه ابزارهای نفوذ را تعطیل کرد. او در 90 دقیقه بازی به حریف اجازه ایجاد موقعیت نداد و با دو خطا دروازه اش باز شد.

این اشتباهات همیشه در فوتبال ایران اتفاق می افتد.

در چند سال اخیر اشتباهات زیادی رخ داده که به فوتبال ایران لطمه زده است. در همان دیدار پرسپولیس و اولسان، پرسپولیس کره جنوبی پس از به ثمر رساندن یک گل مجبور شد دقایقی بازی را کنترل کند تا اینکه سوت پایان نیمه اول به صدا درآمد. در ادامه نیمه دوم مهدی شیری آن اشتباه بزرگ را مرتکب شد و پنالتی دوم را به ثمر رساند تا اولسان قهرمان شود.

آیا این نایب قهرمانی پرسپولیس دست کمی از قهرمانی ندارد؟

در واقع پرسپولیس در دو سال اخیر دو بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده است و این نشان می دهد که شایسته ترین تیم ایران است. پرسپولیس به این دیدار آخر راه یافت و حریف بزرگی را شکست داد. آنها در فینال هم بازی کردند و اگر این اشتباهات اتفاق نیفتاد، حالا در مورد قهرمان قرمزها صحبت خواهیم کرد.

آیا این عدم قهرمانی روی فرآیندهای ذهنی پرسپولیس تاثیر گذاشته است؟

تحت هیچ شرایطی نمی توان گفت که عدم قهرمانی نمی تواند روی عملکرد پرسپولیس تاثیر بگذارد اما آنها بازیکنان حرفه ای هستند و به خوبی می دانند که برای موفقیت بیشتر باید گذشته را فراموش کنند و به فکر آینده باشند. پرسپولیس می خواهد جام هایی را کسب کند که در آینده با بدشانسی به دست نیاورد. یه چیزی میگم

چی؟

پرسپولیس دیر یا زود قهرمان لیگ قهرمانان آسیا می شود. قرمزها به روندی که سال ها داشتند ادامه خواهند داد و یکی دو سال آینده به اوج فوتبال آسیا خواهند رسید.

بشار رسن از پرسپولیس جدا شد.

بشار رسن یکی از بهترین و تاثیرگذارترین بازیکنان پرسپولیس است و نقش کلیدی در موفقیت ما در سال های اخیر داشته است اما پرسپولیس همیشه متکی به خود نیست. مطمئناً بازیکنان دیگر می توانند فضای این بازیکن را پر کنند.

این تیم در قائمشهر به مصاف نساجی مازندران رفت.

پرسپولیس مقابل نساجی و در زمین نامساعد فوتبال خوبی به نمایش گذاشت. آنهایی که قبلا فوتبال بازی می کردند به خوبی می دانند که توپ در زمین چمن مصنوعی سخت است و حالا تصور کنید که چمن مصنوعی پر از آب است. توپ تقریبا روی زمین حرکت کرد و ضربه آزاد را باز کردند. آنها گل زدند و سپس در آخرین لحظات توانستند با ضربه سیامک نعمتی که توپ به تیرک دروازه برخورد کرد گل تساوی را به ثمر برسانند.

شروع مجدد فصل را برای پرسپولیس چگونه می بینید؟

پرسپولیس سه بازی متوالی در لیگ برتر دارد و در صورت پیروزی در این بازی ها با اختلاف نسبت به سایر تیم ها در صدر قرار می گیرد. پرسپولیس در این فصل مدعی اصلی قهرمانی خواهد بود.

شما به قهرمانی این تیم امیدوار هستید.

با اطمینان و اطمینان می گویم که پرسپولیس بهترین تیم ایران است و مثل فصل گذشته چند هفته پیش قهرمانی می شود. این اتفاق می افتد و من به آنچه می گویم ایمان دارم.

یحیی گل محمدی توانایی این را دارد.

گل محمدی یکی از بهترین مربیان ایرانی است و شایستگی های خود را در دوران مربیگری خود ثابت کرده است. او توانست پرسپولیس را به فینال لیگ قهرمانان آسیا برساند و نتایج خوبی در لیگ ایران بگیرد.

حادثه تلخی رخ داد و یکی از هواداران پرسپولیس به دلیل از دست دادن قهرمانی جان خود را از دست داد.

از شنیدن این خبر خیلی ناراحت شدم. این موضوع کار پرسپولیس و مربی را سخت می کند. آنها باید بدانند که عملکرد آنها با زندگی بسیاری از طرفداران مرتبط است. هر پیروزی آنها باعث خوشحالی بسیاری می شود و هر شکست آنها را ناراحت می کند. یحیی گل م محمدی خیلی خوب کار کرد و با رفتن به خانه این هوادار و اهدای مدال نایب قهرمانی به پسرش دلداری داد.

پرسپولیس مقابل ذوب آهن در آزادی متوقف شد، این تساوی چه تاثیری بر عملکرد پرسپولیس خواهد داشت؟

این دیدار اگرچه برای پرسپولیس مهم است اما تاثیری در عملکرد این تیم در آینده نخواهد داشت. گل در آخرین لحظات از بدشانسی به ثمر رسید اما پرسپولیس تیم بزرگی بود و خستگی ناشی از فینال لیگ قهرمانان در این تساوی بی تاثیر بود. بی شک پرسپولیس کم کم از دست دادن جام ملت های آسیا را فراموش کرد و برای پنجمین سال پیاپی بار دیگر قهرمان لیگ برتر شد و به روند تیمی مطلوب بازگشت و دوباره قهرمان لیگ قهرمانان شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم