علیپور: فسخ قرارداد پرتغالی دروغ استعلی علیپور، یکی از فرماندهان ایرانی که به ماریتیمو پیوسته، می گوید: «من روی اهداف اروپایی ام متمرکز هستم.

حذف علی علیپور از بازی دوشنبه شب مقابل ریو آوه شایعاتی مبنی بر پایان قرارداد او با این باشگاه پرتغالی و احتمال بازگشت او به پرسپولیس را به وجود آورده است. در یکی دو روز اخیر برخی رسانه ها و سایت های داخلی درباره این موضوع صحبت کرده و خواستار بازگشت علیپور به پرسپولیس شده اند… به همین دلیل با خود علی علیپور تماس گرفتیم تا صحت ماجرا را جویا شویم.

آیا قراردادت با ماریتیمو فسخ می شود و به ایران برمی گردی؟

اصلا. در حال حاضر تنها تمرکز من روی بازی و موفقیت در Mar ت تیمو است. من روی اهدافم در اروپا تمرکز می کنم نه چیز دیگری.

پس خبر فسخ قراردادت با مار ت تیمو و بازگشت به پرسپولیس صحت ندارد؟

این اطلاعات کاملا نادرست است. نمی دانم چرا این شایعات در مورد من ساخته شد؟

شاید به خاطر لیست بازی های گم شده با Rio Ave؟

هفته پیش به شما گفتم که آسیب کلیوی و کمی درد در ناحیه شکمم دارم و فقط چند روزی است که تحت درمان حرکتی هستم.

بله، یادم می‌آید که گفتی مصدوم شدی و نمی‌توانی در حال حاضر برای مارس تیمو بازی کنی…

بله، می دانید، من مورد تبعیض نیستم و دوست ندارم کوچک باشم. این شایعه مردم را آزار می دهد که چرا می گویند قرارداد علی علیپور رو به اتمام است.

آیا ماریلیمو، سرمربی جدید ماریتیمو برزیل، شما را باور می کند؟

حدود یک ماه است که او جایگزین آنگو لیتو ویدال در سمت مربیگری مار ت تیمو شده و هر روز در تمرین با من و سایر بازیکنان صحبت می کرد. من هم سعی می کنم بهتر و بیشتر از همیشه تمرین کنم زیرا صحبت های مربی بسیار الهام بخش است و امیدوارم بعد از ترک دوران مصدومیت بتوانم با تشویق بیشتری پاسخ مندز را بدهم.

پشیمان نیستید که در پرتغال نبودید؟

نه چرا بعدا پشیمون بشم؟!

با این حال، شما بازیکن ثابت پرسپولیس هستید و اکنون نیمکت نشینی در ماریتیمو سخت نیست؟

فراموش نکنید که من کمی دیر به تیم ملحق شدم و این یک باشگاه حرفه ای است. در پرتغال یا اروپا، اصلاح یا جا افتادن در یک تیم زمان می برد. من خیلی چیزها را ذکر کردم و آمدم اینجا. می توانم راحت تر به لیگ بروم و درآمد بیشتری کسب کنم.

منظورت لیگ قطره؟

حالا نمی‌خواهم نامم را فاش کنم، زیرا هرکسی آزاد است برای آینده شغلی خود تصمیم بگیرد. من در فوتبال پول نمی گیرم و اهداف بزرگی در سر دارم. من نمی خواهم با فکر کردن به مسائل حاشیه در کارم خللی ایجاد کنم.

شاید چون در رسانه ها کمی از ما فاصله دارید، به هر حال توقعی وجود داشته باشد.

خودتان می توانید شهادت دهید. من با اکثر روزنامه نگاران و روزنامه نگاران رابطه دوستانه دارم. البته رابطه ما همیشه محترمانه است و دلم برای شما و رسانه های ایران تنگ شده است، اما به راحتی می توانند تماس بگیرند و مرا پیدا کنند. با وجود اینکه این اتفاقات می افتد همانطور که گفتم من برای همه دوستانم احترام قائلم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم