سرمربی پیکان: پرسپولیس تیم خاصی نیست.فارس: سرمربی پیکان می گوید همه مربیان باید به تاکتیک های حریف احترام بگذارند و هیچکس حق ندارد از عملکرد پیکان انتقاد کند.

حسین پاشایی درباره پیروزی یک بر صفر پیکان مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته نهم لیگ برتر گفت: نفت مسجد سلیمان یکی از بهترین تیم های لیگ امسال است اما در این فصل با کمبود مواجه هستند. تجهیزات و مسائل. سال گذشته هم در کنار مردم محترم و خونگرم مسجدسلیمان فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و شهر همیشه برای ما یادآور خوبی و شادی است. پیکان دیروز خوب بازی کرد و به خصوص در نیمه دوم فوق العاده بودیم. همچنین با تیمی پرتلاش و دونده نتایج خوبی گرفتیم.

وی درباره اظهارات مهدی تارتار قبل از بازی مبنی بر اینکه از رویارویی با نفت خوشش نمی آید، توضیح داد: گاهی ورزش حرفه ای ایجاب می کند که برخلاف میل باطنی کاری انجام دهید. سال گذشته همراه با مردم مسجدسلیمان با نفتی که همیشه در خاطرات خوب ما بوده به نتایجی دست یافتیم. سال گذشته شخصیت خوبی به نفت مسجد سلیمان دادیم و رویارویی با این تیم کار ما را سخت کرد اما فوتبال تبدیل به یک حرفه شده و با وجود این شرایط باید موفقیت تیم فعلی خود را پیدا کنیم. خدا را شکر با یک مسابقه خوب نتیجه خوبی گرفتیم.

سرمربی پیکان با بیان اینکه فرزاد حاتمی تنها سه امتیاز برای این تیم کسب کرد، گفت: فرزاد یکی از بهترین فوتبالیست های ایران است. با اینکه سنش بالاتر است اما تجربه لازم را در خط حمله آخر دارد. حتی اگر شاخه های ما بالغ و با تجربه نیستند، تعویض روغن ما بسیار خوب عمل می کند. مهدی تارتار در اوایل این فصل مهارت و دقت خود را نسبت به پیکان نشان داد و حاتمی را جذب کرد. خدا را شکر حاتمی هم در همان دقایقی که در زمین بود ثابت کرد انتخابش درست بوده است. تفاوت او با جوان این است که از تنها فرصتش به خوبی استفاده می کند و دیروز نشان داد.

پاشایی درباره اعتراض باشگاه پیکان به جلسه نساجی و ماشین سازی پس از دیدار قائمشهری و پیکان توضیح داد: برنامه های کادر فنی ما مطابق برنامه های اعلام شده در ابتدای فصل است و اکنون دستورات «بازی باید انجام شود». مشاهده شده.” این غیرمعمول نیست که نساجی قبل از دیدار با ما، مقابل ماشین سازی بازی کند، اما نمی دانم چه مشکلی دارد تیمی که اول مقابل ما بازی کرد و بعد ماشین سازی را لمس کرد. این ناهماهنگی ها باعث اعتراض همه گروه ها شده است.

وی درباره حضور پرسپولیس به عنوان یک تیم ویژه گفت: من اصلا به این موضوع اعتقادی ندارم زیرا پرسپولیس به عنوان نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا افتخار می کند و می تواند شرایط بهتری برای این موضوع ایجاد کند. بسیاری از مربیان لیگ برتری به برنامه بازی این تیم اعتراض کردند. یک تیم ایجاد کنید. پرسپولیس، استقلال و سایر تیم ها نماینده کشورمان با حضور در مسابقات بین المللی هستند و برای آنها آرزوی موفقیت داریم. من نمی گویم شرایط را برای باخت سایر باشگاه ها فراهم کنند، بلکه باید شرایطی ایجاد کنند که ایران در مسابقات بین المللی خطری نداشته باشد و نتایج خوبی بگیرد.

نمی دانم منظورشان چیست، اما هر بازی پیکان دو تا سه دقیقه وقت اضافه می گیرد، این هم به دلیل تغییر بازیکنان اتفاق می افتد. هر مربی باید بر اساس آنچه که دارد برنامه ریزی کند. دفاع ما ممکن است طوری باشد که می خواهیم از پشت بازی کنیم، اما هرگز سعی نمی کنیم زمان را تلف کنیم.

پاشایی گفت: گاهی اوقات وقتی تیم عقب می نشیند ما به مقابله می پردازیم و در برخی بازی ها از جلو به حریف فشار می آوریم. همه مربیان باید به تاکتیک های حریف احترام بگذارند و هیچکس حق انتقاد از عملکرد تیم را ندارد. هر مربی باهوشی برای آنچه که دارد برنامه دارد و می خواهد از کادرش حداکثر استفاده را ببرد. یک بازی هم انجام دادیم تا پیکان تیم هماهنگ تری شود. پیکان از نظر چرخش توپ و فشار نیز فوتبال خوبی ارائه می دهد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم