روشنفکران بازی هر بازی بهتر می شوندفرهیختگان: استقلال روز گذشته در هفته نهم لیگ برتر موفق شد بازی خارج از خانه مقابل گل گهر را با نتیجه 2 بر صفر به پایان برساند تا حس بهتری نسبت به بازی های پیش رو به خصوص دربی داشته باشد.بزرگ پایتخت به خصوص اینکه بازی های زیادی وجود داشته است. انتقاد از روشنفکران در هفته های اخیر اما استقلال تا اینجای کار نتایج خوبی نسبت به فصول اخیر داشته است.

در خصوص نمایش استقلال در سیرجان با محسن بیاتی نیا کارشناس ملی فوتبال کشورمان تماس گرفتیم تا این بازی را از نظر کارشناسی بررسی کنیم. او به فرهیختگان گفت: اگر بخواهیم از هفته اول تا بازی استقلال را ببینیم، آنچه مشخص و بدیهی است این است که این تیم بهتر و بهتر بازی می کند و روند امیدوارکننده است. »

“البته اینکه گفتن بازی بهتر است دلیل نمی شود که در تیم ضعف وجود داشته باشد و به نظر من نقاط ضعفی در تیم وجود دارد که باید نادیده گرفته شود و مربی آن را هدایت کند. اینها مشکلات کمتر در تیم محمود فکری است، استقلال در جدول دست نیافتنی تر است.»

بیاتی نیا با بیان اینکه استقلال امسال نسبت به پارسال مدافعان بهتری دارد و با وجود اینکه گل های زیادی در پایان بازی به ثمر رساند، می توان امیدوار بود که با ما دفاعی قوی بسازند، گفت: سازش های بیشتری وجود خواهد داشت. البته نباید از واکنش رشید مظاهری در این بازی غافل شد و او واکنش های خوبی داشت و نگذاشت توپش باز شود.»

گل گهر کارشناس فوتبال افزود: گل گهر تیمی است که شروع خوبی در لیگ داشته است اما باید بدانیم هر تیم ناشناس بعد از چند هفته توسط حریف مشخص می شود. بدیهی است مهاجمان این تیم روز خوبی مقابل استقلال نداشتند و در عوض در روز خوبی برای استقلال به این دیدار رسیدند.

بیاتی نیا با اشاره به بالا رفتن روحیه استقلالی ها در آستانه دربی گفت: اینکه می گویند برد قبل از دربی باعث بالا رفتن روحیه تیم می شود و بالعکس اصلا درست نیست، این موضوع روحیه تیم را پایین می آورد. دربی یک بازی خاص با استرس شخصی است. اکنون غیبت تماشاگران در بازی می تواند کمی از این استرس بکاهد، اما در کل بازیکنان دوست دارند با نمایش بهترین عملکرد خود در این بازی، هواداران تیم خود را خوشحال کنند و این فلسفه وجود دارد: «این بازی واقعاً با همه بازی های دیگر متفاوت است. در لیگ.”

«پرسپولیس یکی از بهترین و تکنیکی ترین تیم های لیگ است و با توجه به حضور در فینال آسیا احساس خوبی دارد. اما هر تیمی نقاط ضعف و قوت خودش را دارد و اگر استقلالی ها نتیجه می خواهند باید در آستانه دربی نقاط ضعف خود را به حداقل برسانند.»


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم