حسن یزدانی در عجیب ترین انتخاب تاریخ کشتیبا وجود حضور ستارگانی چون حسن یزدانی در وزن 86 کیلوگرم، شاهد همسویی دیگر رقبا در این وزن برای مسابقات قهرمانی بین المللی 2022 هستیم.

به گزارش “ورزش سه”، با وجود اینکه حسن یزدانی هنوز به سه رویداد بزرگ سال 2022 یعنی بازی های آسیایی و جام جهانی راه پیدا نکرده اما در ترکیب داخلی قرار گرفته است.جدی و معروف. هر روز رقیب.

حسن یزدانی در سال های اخیر برای کسب عنوان نایب قهرمانی تیم ملی با مشکل جدی مواجه نشده است. اگرچه او همیشه قانون را رعایت کرده و در انتخابات شرکت کرده است، اما به نظر می رسد در سال 2022 اوضاع کمی سخت تر و پیچیده تر خواهد شد.

طبق چرخه تعیین شده از سوی فدراسیون بدنسازی، تمامی وزنه برداران به تدریج شناسایی می شوند. از قهرمانی کشور تا مسابقات مقدماتی جام جهانی و در نهایت خود عنوان، نفرات برتر دایره مدعی نایب قهرمانی تیم ملی هستند.

با دیدن فاصله دو رویداد بازی های آسیایی هانگژو و مسابقات جهانی بلگراد، این احتمال وجود دارد که تیم ملی امسال در بازی های المپیک وزن 86 کیلوگرم دو تیم ملی داشته باشد.2022.

بنابراین در کنار حسن یزدانی سایر حریفان این وزن نیز فرصت حضور در مسابقات رسمی امسال را خواهند داشت.

در وزن 86 کیلوگرم، عزت الله اکبری (قهرمان جهان)، علیرضا کریمی (قهرمان جهان) و کامران قاسم پور (قهرمان جهان) رقبای جدی حسن یزدانی هستند.

علیرضا کریمی; بازگشت به وزن 86 کیلوگرم با طلا

مسابقات انتخابی کشتی فرنگی جام تختی مرحله دوم انتخابی کشور در دومین روز از ماه برگزار شد.اسفند در وزن 86 کیلوگرم علیرضا کریمی قهرمان جهان به رینگ رفت و شکست خورد. هادیوا وایفور. کشتی‌گیری که پس از کسب مدال نقره جهان در نورسلطان شکست خورد و در مسابقات اخیر غایب بود، سرانجام با وزن قبلی خود به رینگ بازگشت و به نظر می‌رسد که آرزوی نایب قهرمانی را در گروه‌ها دارد. آزمون سراسری وزن 86 کیلوگرم. کریمی سابقه کشتی با حسن یزدانی را در کارنامه خود دارد اما در طول سال ها در اوزان 92 و 97 کیلوگرم شرکت کرده و حتی مدال های نقره و برنز جهان را نیز به دست آورده است.

علیرضا کریمی که رکورددار مدال طلا و نقره 92 کیلوگرم جهان است، با فرار از مسابقات مقدماتی جام جهانی، قهرمان وزن 86 کیلوگرم کشورمان شد.

عزت اکبری در آرزوی مبارزه با یزدانی

پیش از این عزت الله اکبری نایب قهرمان سبک آزاد جهان که به دلیل مشکلات کاری از مسابقات کشوری خداحافظی کرد، تصمیم به بازگشت گرفت و اعلام کرد که می خواهد در وزن 86 کیلوگرم با حسن یزدانی مسابقه دهد. قهرمان اسبق جهان در گفت و گوی اخیر خود گفت: هر شب به مراحل پایانی انتخابی ملی و کشتی با حسن یزدانی فکر می کنم، باید او را ببرم. “من قدرت ذهنی برای رسیدن به آن را دارم.”

عزت الله اکبری نایب قهرمان جهان در سال 2013 پس از چند بار خداحافظی با یزدانی به میادین بازگشت.

گاز مور; با تجربه تر و مطمئن تر از همیشه.

کامران قاسم پور قبل از المپیک توکیو در وزن 86 کیلوگرم با حسن یزدانی مسابقه داد که هرگز شانس حضور در بازی های جهانی و المپیک را نداشت تا اینکه تصمیم گرفت در جام جهانی 2021 توکیو به مقام قهرمانی برسد.نروژ جایی است که او در این رقابت ها حضور داشت. مدال طلای جهان را کسب کرد. از آنجایی که وزن 92 کیلوگرم المپیکی نیست و در بازی های آسیایی حضور ندارد، قاسم پور ممکن است تصمیم بگیرد برای سال جدید دوباره وزن خود را تغییر دهد. با این حال، تصمیم او به دلیل چرخه انتخاب ممکن است با مقاومت هایی روبرو شود. این در حالی است که قاسم پور اگر بخواهد در وزن 86 کیلوگرم کشتی بگیرد باید از حسن یزدانی در زمین باتجربه تر و خواستارتر باشد.

کامران قاسم پور پس از چند باخت مقابل یزدانی به مدال طلای وزن 92 کیلوگرم دست یافت اما برای حضور در المپیک و بازی های آسیایی مجبور به بازگشت به وزن 86 کیلوگرم شد.

شما خواهان انگیزه جوانی و غیره هستید.

احمد بذری قهرمان آسیا و امیرحسین فیروزپور قهرمان جهان از دیگر مدعیان وزن 86 کیلوگرم هستند که می توانند سلبریتی را به چالش بکشند. این دو کشتی گیر جوان نباید از لیست 86 کیلوگرم خط بخورند. وزنی که در سال 2022 شلوغ و جذاب خواهد بود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم