جلیلی رئیس دانشگاه صنعتی شریف شدبا تصویب کمیته انتصاب رئیس دانشگاه – شورای عالی انقلاب فرهنگی و با حکم وزیر علوم، دکتر جلیلی به سمت ریاست دانشگاه صنعتی شریف منصوب شد.

به گزارش دانشگاه صنعتی شریف، بر اساس مصوبه هفتصد و شصت و چهارمین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی مورخ 5 خرداد 1394 به منظور تسهیل در روند انتخابات رؤسای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، الزام به تایید رئیس جمهور جهانی. دبیرستان مشمول ماده 4 پژوهش و فناوری به کمیته منتخب متشکل از نماینده ارشد مدیران ارشد دانشگاه، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی رئیس شورای نظارت بر شورای عالی انقلاب فرهنگی

اعضاي شوراي عالي انقلاب فرهنگي مي‌توانند در خصوص انتخاب رؤساي دانشگاه‌ها در هيات منتخب نظر خود را اعلام كنند و در صورت عدم توافق بر سر نامزدي پيشنهادي رياست دانشگاه، حق آن شخص در صحن علني بررسي خواهد شد. شورای عالی انقلاب فرهنگی، تغییر حکم سرپرستی به رئیس کمیته انتصاب رئیس دانشگاه – شورای عالی انقلاب فرهنگی – ایجاد شود.

دکتر ذوالفیگل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در تاریخ 1400/7/14 دکتر جلیلی را پس از بررسی و تایید کمیته از تاریخ 12/12/16 به بعد دکتر جلیلی را به عنوان رئیس دانشگاه صنعتی شریف به مدت چهار سال به عنوان رئیس دانشگاه صنعتی شریف معرفی کرد. .

در متن این جمله آمده است:

سلام؛

با توجه به تعهد، مهارت و تجربیات ارزنده جنابعالی بر اساس قطعنامه 44 مورخ 1200-1400 کمیته تأسیس رؤسای دانشگاه ها – شورای عالی انقلاب فرهنگی از تاریخ 1400/12 به مدت چهار سال به ریاست دانشگاه صنعتی شریف منصوب شد. 16. شما خواهد شد.

انتظار می رود با پیروی از معارف اسلام، مبانی علم و روحیه انقلابی و راهبردهای اساسی دولت مردمی و جلب همکاری اساتید، مدیران، کارکنان محترم دانشگاه که نقشی شایسته در دستیابی به اهداف علم و فناوری به ویژه «تقویت ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت». “بازی. امید است با اتکال به خداوند متعال، رسالت و وظایف دانشگاه بر اساس سیاست ها، قوانین و برنامه ها، با رویکرد تغییر محور و مسئله محور برای دستیابی به «تمدن نوین اسلامی» و حرکت در مرزها باشد. و کسب مقام دیپلماتیک و علمی. نیدانید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم