تیم حقوقی برای پرسپولیس مهمتر از شام استایرنا: پیشکسوت پرسپولیس می گوید این تیم چقدر باید از این قضایا و سوء مدیریت ها لطمه بخورد. در این شرایط استفاده از تیم وکلا برای پرسپولیس مهمتر از صرف شام است.

حمید درخشان روز پنجشنبه با اشاره به تساوی پرسپولیس و نساجی در دیدار فینال هفته پنجم لیگ برتر گفت: با توجه به شرایط موجود در زمین نمی‌توان درباره بحث فنی صحبت کرد. تیم خوبی در لیگ است.” تنها چیزی که می توانم در مورد این بازی بگویم این است که تا زمانی که بازیکنان سالم خارج از زمین هستند، جای شکر دارد.

وی در خصوص اینکه خیلی ها معتقدند پرسپولیس بعد از فینال آسیا ضرر کرد، افزود: از فینال آسیا فقط یک بازی گذشته است و آن هم با یک بازی، از نظر ورزشگاه های سرپوشیده و مراتع بد، پرسپولیس را نمی توان سنجید. مطمئنا پرسپولیس با قدرت از این دیدار به لیگ برمی گردد. در خانه تیم های بزرگ دنیا مثل رئال مادرید نمی توانند کار فنی انجام دهند.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد که پرسپولیس باید منتظر فینال لیگ قهرمانان باشد. سایر تیم ها باید روی قهرمانی و کسب امتیاز در لیگ تمرکز کنند و هفته آینده برای قهرمانی در لیگ گام های محکمی برداشته شود.

او درباره شکایت ماریو بودیمیر و تسویه 15 میلیارد دلاری این باشگاه گفت: متأسفانه سرمربی قبلی نه تنها کارآمد نبود، بلکه بار سنگینی بر باشگاه وارد کرد. با همه این گلایه ها واقعا فوتبال ما مورد تمسخر قرار می گیرد و انگار باید دست از فوتبال برداریم. ما واقعا ناامید شدیم. هر وقت گروه آرام می شود، مورد دیگری پیش می آید. با شنیدن این خبر تعجب کردیم.

درخشان با اشاره به لزوم جذب یک وکیل خوب گفت: مگر می شود باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس تیم حقوقی خوبی برای حفظ حقوق این قشر نداشته باشد؟ افرادی که در پرسپولیس به عنوان معاون حقوقی فعالیت می کنند و نام آنها در کنار این گروه ذکر شده است، تا به حال در چه مواردی می توانیم برنده شویم؟ پرونده برانکو؟ القاعده؟ کدام یک؟ بس است. فوتبال ما تا الان با این مشکل مواجه بودیم. چرا قراردادی که بستند توسط وکیل بررسی نشد تا پرسپولیس اینگونه مورد حمله قرار نگیرد؟

این مسائل روی تیم نیز تاثیر منفی خواهد گذاشت. امیدوارم این مسائل حل شود تا پرسپولیس دیگر درگیر این چالش های جزئی نباشد و مورد هجمه قرار نگیرد.

سرمربی اسبق پرسپولیس درباره شانس موفقیت پرسپولیس در لیگ امسال گفت: پرسپولیس نشان داده که از نظر فنی پیشرفته است و امسال هم قهرمان خواهد شد. امیدوارم به این مسائل رسیدگی شود تا ذهن کادر فنی و بازیکنان درگیر مسائل جزئی نشود که این مسائل شایسته تیم بزرگ پرسپولیس و نایب قهرمان آسیا نیست.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم