(تصویر) مدرن ترین فولکس واگن.


روآرو- شایعات مربوط به جدیدترین خودروی الکتریکی فولکس واگن مدت هاست که در فضای مجازی منتشر شده است، اما این خودروساز آلمانی بالاخره برخی از ویژگی های این خودروی آینده را فاش کرده است. فولکس واگن آیدی جدید. Buzz Cargo این خودرو بر روی یک پلتفرم اختصاصی با ویژگی‌های جدیدی ارائه می‌شود که می‌تواند آن را به پیشرفته‌ترین خودروی شرکت تبدیل کند.

به گزارش فرارو. جدیدترین خودروی برقی فولکس واگن چندان مورد استقبال مصرف کنندگان نیست، اما شبیه یک فولکس واگن ID است. Buzz Cargo قرار است این فضا را کاملاً تغییر دهد. گفته می شود این اولین خودروی تجاری فولکس واگن است که بر روی پلت فرم خودروی الکتریکی MEB این برند ساخته شده است.شخصیت آن همچنین به آن کمک می کند تا رکوردهای قابل توجهی در سطح بالا در کلاس خود به دست آورد.

البته این رکوردها هنوز به طور رسمی تایید نشده است، اما این خودرو با باتری 77 کیلووات ساعتی و پلت فرم الکتریکی ویژه باید بتواند به محدوده حرکتی خودروی الکتریکی گروه Stellantis (سیتروئن e-Dispatch، Vauxhall Vivaro-) برسد. و غیره) بهتر تمرین کنید. با شارژ کامل، این خودروها می توانند مسافتی در حدود 205 مایل را طی کنند، در حالی که هاچ بک VW ID.3 همان 77 وات باتری را تا 330 مایل دریافت می کند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که فولکس واگن جدید که پلت فرم ویژه خود را ارائه می دهد، می تواند مسافتی در حدود 250 مایل را فراهم کند که در مقایسه با رقبای خود بسیار حائز اهمیت است.

از نظر سایز ID. Buzz Cargo بخشی از خط خودروهای تجاری فولکس واگن بین Caddy Cargo و T6 Transporter است. طول آن 4712 میلی متر، عرض 1985 میلی متر و ارتفاع 1938 میلی متر است و اندازه آن در قسمت بار 3.9 متر مکعب است. این مقدار تقریباً یک متر مکعب بیشتر از Caddy Cargo است و فولکس واگن می گوید به اندازه کافی بزرگ است که دو یورو را در خود جای دهد. دسترسی به فضای ذخیره سازی از طریق یک درب عقب یا درب ذخیره سازی عقب است که توسط یک درب کشویی جانبی تک یا دوقلو پشتیبانی می شود. در پشتی دارای پنجره است و دیوارها را می توان با پنجره پوشاند. همچنین می توان آن را زیر صندلی سرنشین بارگیری کرد، اما حداکثر بار 650 کیلوگرم و ارتفاع 632 میلی متر به عنوان سطح بار اعلام شده است. فولکس واگن می‌گوید قصد دارد در آینده نزدیک پس از عرضه Buzz Cargo، یک مدل ID جدید با فاصله بین دو محور بیشتر عرضه کند.

جلوی شناسنامه Buzz Cargo یک گزینه طراحی کابین دو یا سه نفره خواهد داشت. از ویژگی های کابین می توان به صفحه نمایش دیجیتال راننده 5.4 اینچی و نمایشگر سرگرمی 10 اینچی اشاره کرد. این صفحه نمایش ها البته خود کابین نیز با اتصال به اینترنت از طریق گوشی هوشمند قابل استفاده خواهند بود. فضای ذخیره سازی کابین شامل یک جعبه وزوز اختیاری با یک محفظه چمدان 5 لیتری و یک کابین بالایی با جعبه یخ و درب بازکن بطری است. این اتاق در مدل دو نفره بین صندلی های جلو قفل شده و در صورت نیاز قابل جدا شدن است.

شناسه اجباری Buzz Cargo از یک موتور الکتریکی 201 اسب بخاری استفاده می کند که چرخ های عقب را به حرکت در می آورد. همچنین 310 نیوتن متر گشتاور از جم دارد، بنابراین شتاب باید سریع باشد و از آنجایی که چرخ های جلو آزاد هستند، فولکس واگن به راحتی می تواند 11.1 متر گشتاور باریک تولید کند. با این حال، طراحی بیرونی خودرو یک نکته مهم در بحث است. ظاهر شیک این خودرو با الهام از فولکس واگن 2 یا به اصطلاح Bulli طراحی شده است و چراغ های جلو براق و جمع و جور شبیه به سایر مدل های ID است. دینامیک خودرو برای افزایش عملکرد با رقم 0.29Cd اعلام شده توسط فولکس واگن بهبود یافته است.

خودروی جدید در هنگام عرضه در رنگ‌های سفید تا آبی در دسترس خواهد بود که گزینه رنگ استاندارد خواهد بود، اما That ID نام دارد. Buzz Cargo در رنگ های زرد، نارنجی و سبز نیز موجود است. شناسه قیمت Buzz Cargo هنوز به طور رسمی اعلام نشده است، اما این ویژگی به همراه برخی ویژگی‌های دیگر مانند Range و ارقام پردازش ممکن است در پایان تاریخ فروش آن در پایان سال جاری نمایش داده شود. مشخصات کامل این خودرو احتمالاً در پاییز رونمایی خواهد شد، بنابراین تا آن زمان باید منتظر باشیم.تایید نهایی این داده ها.

(تصویر) مدرن ترین خودروی فولکس واگن!

(تصویر) مدرن ترین خودروی فولکس واگن!

(تصویر) مدرن ترین خودروی فولکس واگن!

(تصویر) مدرن ترین خودروی فولکس واگن!

(تصویر) مدرن ترین خودروی فولکس واگن!

(تصویر) مدرن ترین خودروی فولکس واگن!

(تصویر) مدرن ترین خودروی فولکس واگن!

(تصویر) مدرن ترین خودروی فولکس واگن!

(تصویر) مدرن ترین خودروی فولکس واگن!

منبع: autoexpress

ترجمه: مصطفی جرفی فرارو


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم