(تصویر) زندگی مجلل داماد سابق پوتین که در لیست تحریم های انگلیس قرار دارد.


روآرو- کریل شامالوف، که به عنوان نزدیک ترین متحد پوتین توصیف می شود، اخیرا در فهرست تحریم های بریتانیا قرار گرفت.

به گزارش دیلی میل، میلیاردر 39 ساله پس از ازدواج با دختر پوتین ثروتی به دست آورد: هدیه 280 متری، سهام نفت و مالکیت یک خانه میلیونی 4 متری در بیاریتز فرانسه. یک میلیاردر

او به عنوان جوان ترین میلیاردر روسیه شناخته می شود. او پس از ازدواج مخفیانه با دختر پوتین، کاترینا در سال 2013، عضوی از خانواده پوتین شد. گذشته او به طور گسترده ای در رازداری پنهان است، اما او با پوتین و منافع تجاری خود در شرکت های بزرگ روسی در فرانسه ارتباط دارد.

از سال 2013 تا 2018، کریل به مدت پنج سال با دختر پوتین، کاترینا تیخونوا، زندگی کرد. عکس های عروسی سه روزه شامالوف و کاترینا در پیست اسکی ایگورا روسیه در سال 2013 ممنوعیت افشای جزئیات زندگی خانوادگی پوتین را شکست.

گفته می شود این زوج قبل از طلاق در سال 2018، 2 میلیارد دلار دارایی از شرکت خود جمع آوری کرده اند. شامالوف به عنوان یک شرکت پتروشیمی روسی شناخته می شود.

زندگی لاکچری داماد سابق پوتین در لیست تحریم های انگلیس

در سال 2018، “جانا ولکووا” با کریل ملاقات کرد و با او رابطه نامشروع داشت. حتی قبل از فارغ التحصیلی از دانشگاه در سال 2002، کریل به عنوان مشاور حقوقی ارشد گازپروم برای فعالیت های اقتصادی خارجی منصوب شد. او در آن زمان فقط 20 سال داشت.

زندگی لاکچری داماد سابق پوتین در لیست تحریم های انگلیس

سه سال بعد او مشاور حقوقی ارشد گازپرومبانک شد که در آن زمان هنوز زیرمجموعه گازپروم بود و سپس در سال 2008 به سیبور، بزرگترین شرکت پتروشیمی روسیه پیوست.

پدر او، نیکولای، از دوستان نزدیک پوتین، همچنان معاون رئیس شرکت پتروشیمی است. نیکولای همچنین یکی از سهامداران بانک روسیه است. بانک هایی که قبلا توسط مقامات اطلاعاتی به عنوان “بانک های خصوصی” نخبگان روسیه شناخته می شدند، توسط غرب تحریم شده اند.

سیریل که در دهه 1990 بزرگ شد، تعاونی Ozero را در نزدیکی سنت پترزبورگ تأسیس کرد. پترزبورگ با پوتین اعضای مختلفی که در توسعه اوزورو در روسیه نقش داشتند در دوران پوتین به شهرت رسیدند.

ثروت کریل مدت کوتاهی پس از ازدواج با دختر پوتین که به نظارت بر توسعه 1.7 میلیارد دلاری دانشگاه دولتی مسکو کمک کرد، افزایش یافت.

زندگی لاکچری داماد سابق پوتین در لیست تحریم های انگلیس

در 18 ماه پس از ازدواج آنها، شامالوف در فهرست مجله فوربس در 26 سالگی به عنوان ثروتمندترین مرد جهان و پس از به دست آوردن 17 درصد از سهام الیگارش Seabor، گنادی تیمچنکو، یکی دیگر از متحدان جهان قرار گرفت. پوتین به کوچکترین فرزند روسیه تبدیل شده است. میلیاردر.

این معامله زمانی انجام شد که فاش شد که شامالوف فقط 100 دلار (74.73) برای سهام ارزشمندتر پرداخت کرده است. 380 میلیون دلار (383 میلیون).

الکسی ناوالنی، فعال ضد فساد و رهبر ضد روسیه در آن زمان ادعا کرد که این معامله یک هدیه عروسی “380 میلیون دلاری” از سوی پوتین به دامادش بوده است.

گفته می شود در روز عروسی کریل با دختر پوتین، 100 نفر از شرکت کنندگان قول داده اند که آن را مخفی نگه دارند و مجبور شدند در مراسم عکس نگیرند. نگهبانان پشت محل برگزاری مراسم اجازه نزدیک شدن به مراسم را ندادند.

کریل در سال 2019 با جانا ازدواج کرد. این زوج به سراسر جهان از لندن تا یونان، ایتالیا، سوئیس و فرانسه سفر کردند. با این حال، در سال 2020، زانا درگیر یک پرونده جدایی از سیریل بود.

او گفت: “من به مردان واقعی اعتقاد دارم. متأسفانه در روسیه احساس معافیت از مجازات برای مردانی که به قدرت و نفوذ خود افتخار می کنند، به شدت مخدوش است.” ولکووا اکنون با فرزندانش در لندن زندگی می کند.

گفته می شود که کریل و برادرش یوری به طور منظم در رالی مسکو شرکت می کنند. برادران شامالوف روابط عمیقی با دیگر اعضای نخبه اطراف پوتین داشتند که انقلاب اقتصادی روسیه در دهه 2000 را به انجام رساندند و از طریق این تماس ها ثروت شخصی قابل توجهی را جمع آوری کردند.

گفته می شود که کریل پس از خرید یک خانه زیبا به مساحت 300 متر مربع به ارزش 5 میلیون یونلیون در استراحتگاه ساحلی بیاریتز که به عنوان یک مقصد گردشگری جذاب برای ثروتمندان روس شناخته می شود، وارد بازار املاک خارجی شده است.

زندگی لاکچری داماد سابق پوتین در لیست تحریم های انگلیس


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم