بهترین سریال اکشن کره ای


روآرو- درام های کره ای معمولا ترکیبی از ژانرهای مختلف دارند و این یکی از دلایل جذابیت آن هاست. در بسیاری از درام‌های کره‌ای، می‌توانید ترکیبی از مضامین مختلف، از احساسات و انتقال‌ها گرفته تا اکشن‌ها و رازها را ببینید.

به گزارش فرارو؛ در اینجا ده درام کره ای برتر که علاوه بر داستان های متفاوت، صحنه های اکشن و جنایی را نیز به نمایش می گذارند، آورده شده است.

1. شهر بی قلب

داستان سریال در مورد زنی است که با کمک بازرسان مخفیانه وارد کارتل مواد مخدر می شود. او خود را در دنیایی پر از رمز و راز یافت و تشخیص درست و نادرست برایش دشوارتر شد.

این سریال با فیلمبرداری خاص و فضای تاریک و مرموز خود بینندگان را به اعماق دنیای جنایت می برد. خط داستانی سریال آن را کاملا غیرقابل پیش بینی و درگیرکننده می کند و ریتم های تند داستان، مخاطب را مضطرب و هیجان زده می کند.

بازی های سریالی (مخصوصا جونگ کیونگ هو) قوی و جذاب هستند. شخصیت ها عمیق و چندلایه هستند و اکثر آنها پر از صحنه های اکشن و هیجان انگیز هستند.

2. عروس خوشگل من

بهترین سریال اکشن کره ای

داستان در مورد مردی است که به دنبال ردی از نامزد گم شده خود می گردد. اما وضعیت زمانی پیچیده تر می شود که او متوجه می شود که این مربوط به دنیایی پر از رمز و راز و کدهای جنایی است. دنیایی که هیچ کس نمی تواند به آن اعتماد کند.

این سریال یک ماجراجویی واقعی است. احساس ابهام و فریب در اوج خود است و نحوه روایت داستان منحصر به فرد و خلاقانه است. داستان زوج جوان در این فیلم لایه های زیادی دارد که به تدریج برای بیننده آشکار می شود و در نهایت تصویری کامل از عشق عمیق ایجاد می کند. این سریال از آن دسته مواردی است که مضامین عاشقانه را به شکلی جذاب با مضامین اکشن و جنایی ترکیب می کند.

3. واحد پلیس 38

بهترین سریال اکشن کره ای

این سریال درباره مقامات دولتی و برخی مجرمان است که با یکدیگر همکاری می کنند تا فرارهای مالیاتی بزرگ را شناسایی و از آنها کلاهبرداری کنند.

«واحد پلیس 38» یکی از معروف ترین نمونه های این نوع جنایت در میان درام های کره ای است. استرس و هیجان سریال واقعا زیاد است و نقشه هایی که این گروه برای کلاهبرداری طراحی کرده اند جالب و شگفت انگیز است. آدم واقعاً دوست دارد ببیند این افراد تا کجا حاضرند برای تحقق برنامه خود پیش بروند.

زیرمجموعه های سریال آن را بیشتر می کند و باعث می شود سریال به بخش هایی با داستان های کاملاً مجزا تقسیم نشود. سه داستان اصلی در این مجموعه وجود دارد که به هم مرتبط هستند و هر داستان پر از تغییرات غیرقابل پیش بینی است.

4. نوادگان خورشید

بهترین سریال اکشن کره ای

شخصیت‌های اصلی سریال، کاپیتان‌های نیروهای ویژه و پزشکانی هستند که عاشق یکدیگر می‌شوند و رابطه آنها در دل حوادثی مانند بلایای طبیعی و ناآرامی‌های اجتماعی رخ می‌دهد.

“نسل خورشید” شگفت انگیز است! این سریال با هزینه زیادی ساخته شده و فیلمبرداری و جلوه های ویژه آن شگفت انگیز و شگفت انگیز است. سونگ جونگ کی و سونگ هی کیو هم اجراهای فوق العاده ای داشتند. پخش این سریال در سال 2016 آغاز شد و مانند یک بمب به نظر می رسد.

قهرمان داستان در میانه یک سری تراژدی زندگی می کند و به همین دلیل است که صحنه های اکشن زیادی در سریال وجود دارد. اما این تراژدی ها فرصت هایی برای عاشق شدن و آشنایی این قهرمانان با یکدیگر نیز هستند.

داستان اکشن عاشقانه و گاه کمدی به خوبی در سریال انطباق دارد و داستانی پر از چالش و هیجان را خلق می کند.

5. زمان بین سگ و گرگ

بهترین سریال اکشن کره ای

خلاصه داستان سریال درباره مردی است که به یک شبکه جنایی تایلندی که مسئول مرگ مادرش است نفوذ می کند. چیزی که او نمی داند این است که زنی که دوستش دارد در واقع دختر کاپیتان است.

«گرگ و میش» در ایجاد فضایی پر از ابهام و هیجان و داستانی منسجم و درگیرکننده بسیار موفق بوده است. بخش‌هایی از داستان یکی یکی با ریتم مناسب روی هم چیده شده‌اند و هر چه جلوتر می‌رویم، سریال جذاب‌تر می‌شود.

این سریال یکی از بهترین نقش های بازیگری لی جون گی را به نمایش می گذارد. شخصیت های او در این سریال آنقدر جنبه های مختلف دارند که او موفق می شود همه آنها را به تصویر بکشد.

6. دو هفته

بهترین سریال اکشن کره ای

«دو هفته» درباره مردی است که به قتل متهم شده و تنها دو هفته فرصت دارد تا بیگناهی خود را ثابت کند و دخترش را از سرطان نجات دهد.

این سریال یک ماجراجویی جالب و فوق العاده است و زمان کمی که قهرمان سریال برای انجام وظایفش در اختیار دارد بر هیجان و جذابیت داستان می افزاید. لی جون گی نیز نقش اصلی را در سریال بازی می کند و در اینجا او می تواند ماجراهای بیرونی شخصیت را با رشد و تکامل درونی خود ترکیب کند. شخصیت های دیگر سریال نیز باورپذیر هستند و در دل خط داستانی به هم متصل می شوند.

7. درمانگر

بهترین سریال اکشن کره ای

این سریال داستان یک روزنامه نگار زن به نام چای یانگ شین است که با یک درمانگر عرفانی و یک جنایتکار وارد رابطه می شود. او قرار بود رازهایی را فاش کند، اما خودش بخشی از این اسرار در مورد این شفا دهنده شد.

مجموعه “شفا دهنده” تقریباً هر نوع انگشت و موضوعی را که می توانید به آن فکر کنید شامل می شود: اکشن، درام، کمدی و عاشقانه. نحوه باز شدن داستان شگفت انگیز است و پازل های زیادی وجود دارد که بینندگان را پشت سر خود می کشاند. بازیگران نیز عالی هستند. به خصوص زوج اصلی سریال پارک مین یانگ و جی چانگ ووک که رابطه آنها در این سریال واقعاً نمونه ای درخشان از عشق در دل یک سریال است.

8. امضاء کردن

بهترین سریال اکشن کره ای

داستان سریال درباره دو کارآگاه در زمان حال است که با استفاده از رادیوهای قدیمی به بازپرسان گذشته متصل می شوند و از این طریق مشکلات جنایی را حل می کنند. اما کم کم متوجه شدند که این بازی به مرور زمان می تواند عواقب خطرناکی داشته باشد.

«سیگنال» از آن دسته سریال هایی است که با خط داستانی شگفت انگیز و پیچیده و ماهیت و انرژی بازی خود بلافاصله شما را مجذوب خود می کند. شیوه خاص تدوین و موسیقی زیبای این سریال احساسات شما را با داستان پیوند می دهد و از ابتدا تا انتها شما را مجذوب خود می کند.

این سریال واقعا سطح سریال جنایی کره ای را یک پله بالاتر برد. هم کلیت چندلایه داستان و هم جزییات واضح و پرجزئیات آن به خوبی جواب داد و «سیگنال» را به سریالی طولانی و فوق العاده تبدیل کرد.

9. شکارچی شهر

بهترین سریال اکشن کره ای

این سریال داستان مردی را روایت می کند که با هک کردن تجهیزات دولتی به دنبال انتقام از یک سیاستمدار فاسد مسئول مرگ پدرش است.

«شکارچی شهر» جنجالی ترین درام کره ای سال 2011 بود. موضوع سریال ترکیبی از اکشن، انتقام و عشق است. مخصوصا داستان انتقام در این مجموعه با ریتم و داستان گویی مناسب به خوبی پیش می رود و هیجان سریال را از ابتدا تا انتها حفظ می کند. رابطه پیچیده بین لی مین هو و پارک مین یانگ نیز بخش جذابی از داستان است.

10. ماسک عروس

بهترین سریال اکشن کره ای

این سریال حماسی داستان مردی نقابدار را روایت می کند که برای آزادی مردم کره در طول اشغال ژاپن در دهه 1930 جنگید.

این قطعا یکی از بهترین درام های کره ای است. سریالی با قهرمانان مرموز و ناشناخته و داستانی بی نقص، جالب و پر از هیجان و حماسه. سریال پر از صحنه های اکشن است و واقعا صحنه های اضافی و بیهوده ای در آن وجود ندارد.

جو وون بازی عالی خود را انجام داده است و رابطه بین او و پارک کی وونگ به طرز باورنکردنی شگفت انگیز است. خلاصه اینکه «ماسک عروس» یک سریال عالی و فوق العاده است و هیچکس نباید آن را از دست بدهد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم