بازگشت به دوران کوپن، اما این دوره الکترونیکی است!


روآرو- نمایندگان مجلس سازوکارهایی را برای حذف ارزهای ترجیحی و حمایت از مردم در قالب کالاهای برگ دار الکترونیکی و پزشکی، از طریق بیمه یا از طریق گزینه های مطمئن تعریف می کنند تا مردم بتوانند کالاها و این خدمات را در پایان شهریور تحویل دهند. 1400 و در سهمیه.

به گزارش فرارو، اگرچه نمایندگان مجلس تاکید کرده اند که این به معنای لغو دلار ۴۲۰۰ نیست، اما مکانیسم توزیع تغییر کرده است، اما در نهایت می توان گفت که توزیع دلار ۴۲۰۰ تومانی بین واردکنندگان به پایان رسیده است.

رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق در تشریح راه حل گفت: و دارو تا نرخ شهریور 1400 به دست مردم می رسد. در واقع به نظر می رسد کنگره با این مصوبه رای به دولت انداخته و به اصرار دولتمردان و سازمان های برنامه و بودجه با این مصوبه تخصیص بودجه 4200 دلاری فعلی رسیده است. تا پایان.

قیمت ها را نمی توان با کوپن کنترل کرد
علی قنبری کارشناس اقتصاد است. گفتگو با فارو وی با اشاره به برداشت 4200 تومانی ارز گفت: این موضوع را باید از دو منظر بررسی کرد، برداشت ارز ترجیحی را باید خوش شانسی دانست زیرا بسیاری از ارزها به شدت آسیب دیده اند و اجاره نامه های عجیبی وجود دارد. «ارائه شده توسط فرد.

وی افزود: ثانیاً 4200 توکن به هیچ وجه ماموریت مورد انتظار برای آن را انجام نداد و تنها در این بخش است که برخی مستاجران با استفاده از ارز دولتی به دنبال دارایی های طوفانی هستند. . اجناس و مایحتاج». ارز دولتی گران نشده است به طوری که در سال های اخیر شاهد هستیم که قیمت های بازار روز به روز به شدت افزایش یافته است.

اما به نظر می رسد قصد دولت برای توزیع کارت الکترونیکی یا کوپن بین مردم در ازای خروج ارز 4200 تومانی، طرح چندان موفقی نباشد، زیرا اکنون زمان صدور کارت است و کشور دیگری وجود ندارد. “قنبری گفت. تمام شد.”

کارشناسان اقتصادی با اشاره به اینکه در صورت ارائه کوپن برای برخی کالاها، شاهد افزایش دو برابری نرخ برخی کالاهای اساسی خواهیم بود، خاطرنشان می کنند: برخی از کالاها با قیمت دولتی و از طریق کوپن اما در ازای همان کالا توزیع می شود. نرخ سود آزاد در بازار نیز البته به هیچ وجه نمی توان این کار را انجام داد، زیرا در این صورت مانند دو ارز، شاهد فساد در این حوزه خواهیم بود، بنابراین توزیع کالاهای برگ الکترونیکی در حال حاضر بدون سند مالکیت امکان پذیر است. کالاهای مورد نیاز مردم را با قیمتی مقرون به صرفه که امکان پذیر نیست از 4200 تومان تحویل بگیرید.

وی گفت: دولت به جای اینکه بخواهد به مردم یارانه بدهد، باید در زمینه زیرساخت ها اقدام کند. تا زمانی که نتوانیم شغل پایدار ایجاد کنیم، در چند سال آینده یعنی در سال 88 و با اجرای طرح، درآمد مردم افزایش نمی یابد. دولت وقت برای هر ایرانی 45 هزار تومان وجه نقد اختصاص داد.

وی ادامه داد: اما از آن زمان تاکنون میزان یارانه‌ها ثابت شده و دولت‌ها برای ارائه کمک‌های ماهیانه با مشکل مواجه شده‌اند، زیرا در سال‌های اخیر با تورم بالایی مواجه بوده‌ایم، اما هیچ کارتی ارزشی ندارد، بنابراین دولت باید با رعایت قوانین به فکر ایجاد اشتغال باشد. اصول درست

قنبری گفت: اگر صادرات در کشور رشد کند و تولید کالا و خدمات افزایش یابد، تنها در صورتی که سطح رفاه عمومی و سطح زندگی مردم افزایش یابد، شغل ایجاد می شود و درآمد سرانه کشور افزایش می یابد. مردم بهتر خواهند شد و همه از این وضعیت سوء استفاده می کنند پس دولت باید در سیاست های خود تجدید نظر کند وگرنه با توزیع کارت های الکترونیکی وضعیت مردم بهتر نمی شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم