امیرآبادی: استقلال قهرمان شدفارس: کاپیتان سابق استقلال می گوید هرکسی می گوید استقلال خوب بازی نمی کند، نیمه اول مقابل گل گهر را دوباره تماشا کند.

مهدی امیرآبادی در خصوص پیروزی استقلال مقابل گل گهر که آبی ها را به بالای جدول رساند، گفت: بازی خوبی را هر دو تیم انجام دادند. این دیدار 6 امتیازی شد زیرا بازی با حریفی که در بالای جدول قرار دارد بسیار مهم است. هفته گذشته گفتم فکری با اینکه همه بازیکنانش را در اختیار نداشت و با تیمش خوب تمرین نکرد، نسبت به مربیان قبلی نتیجه خوبی گرفت. او در این مدت زمان کمی دارد و باید در این زمینه ها به او حق داد.

وی افزود: استقلال هفته به هفته بهتر می شود. مطمئنم اگر استقلالی ها متحد شوند تیم پیروز می شود و همه در پایان فصل خوشحال خواهیم شد. حسینی هم دروازه بان خوبی است که اگر فرصتی به او داده شود مطمئنا شایستگی هایش را ثابت می کند.

کاپیتان سابق استقلال یادآور شد: چند روز پیش به این موضوع اشاره کردم که استقلال نباید کادر پزشکی قدرتمندی را که همیشه دارد از دست بدهد. می بینید که اگر استقلالی های مصدوم در این هفته ها حضور داشتند، شرایط تیم چند هفته پیش چگونه تغییر می کرد. حضور بازیکنانی مثل دیابت، شجاعیان، نادری و… در هر بازی می تواند موثر باشد.

امیرآبادی ادامه می دهد: استقلال با این زیباروها بازی می کند و دست مربی باز است. کسانی که می گویند استقلال خوب بازی نکرد، نیمه اول را دوباره مقابل گل گهر ببینند. گل گهر گروه کمی نیست و در زمین خودش به تیم باج نمی دهد مخصوصاً وقتی قلعه نوف مربی اش است. استقلال را نیمه تمام می بینید که همه کار می کنند و حتی می توانند گل سوم را بزنند. در نیمه دوم اگر استقلال عقب نشینی می کرد باز هم طبیعی بود که تیمی که در خانه پشت سر دو گل قرار داشت برای گلزنی و برگرداندن بازی مشکل داشت.

او گفت: استقلال سه امتیاز شیرین گرفت و واقعا در آینده حرف های زیادی برای گفتن دارد. تا زمانی که بازیکنان از مصاحبه محروم باشند و از بیرون دور باشند، داشتن کادر فنی متمرکز برای دو بازی آینده مقابل آلومینیوم و پرسپولیس می تواند کار سختی باشد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم