استقلال نباید مرا عصبانی کند.


خبرورزشی: پیروز قربانی درباره وضعیت تیم فوتبال سایپا پیش از دیدار مقابل خودرو مشهد در هفته دهم لیگ برتر فوتبال گفت: ما تیم جوانی هستیم و می خواهیم به سبک خودمان فوتبال زیبایی ارائه دهیم. نمی گویم 100 درصد خوب هستیم، اما تا اینجای کار موفق بوده ایم. جدول چیزی نیست که ارزش ما را نشان دهد. با این حال، ما به کار بیشتری نیاز داریم.

استقلالی ها گفت: باید بگویم پرسپولیس یکی از تکنیکی ترین تیم های لیگ است و من همچنان به آن اعتقاد دارم. تیمی که چهار سال قهرمان لیگ شده و دو بار به فینال آسیا رسیده تیم بدی نیست . برای من مهم نیست که گروهی از دوستان چگونه علاقه مند هستند. مهم نیست که در اینترنت به من بد خطاب می شود زیرا من اصلاً وقت خواندن نظرات را ندارم و وقت خود را برای نظرات سطحی تلف می کنم.

بازیکن سابق استقلال و سرمربی فعلی سایپا خاطرنشان کرد: در مورد مسائل فنی صحبت می کنم. اگر تبعیض وجود داشته باشد، تیم باید آنقدر قوی باشد که آن را در زمین مستقر کند. برای من مهم نیست که شما چه فکر می کنید و آنچه به ذهنم می رسد را می گویم. اینکه مثل من در جامعه وجود ندارد، مشکل من نیست، مشکل جامعه است!

فضای مجازی برای کسانی است که می خواهند با فحش دادن کنار بکشند. از شنیدن آن شوکه نشدم. تقصیر من نیست که کسی ناراحت است. من X و Y نیستم که برای بدست آوردن دل کسی فریب بخورم.

من سال ها در استقلال بازی کردم و همه چیز از این تیم دارم. هواداران استقلال عزیز من هستند، اما نمی توانم خودم را گول بزنم. اینکه پرسپولیس تیم فنی است نباید استقلالی ها را ناامید کند. تبعیض همیشه وجود داشته است، اما ما این اصل را کنار گذاشته ایم و به چیزی که مانع از رشد فوتبال ما شده چسبیده ایم.

او در مورد نتیجه گفت: به دلیل اینکه احتمالا به سایپا می پیوندم نمی توانم استقلال را تماشا کنم اما وقتی این اتفاق بیفتد خوشحال می شوم. تیم تمام شده و در اوج ایستاده است، اما از آنجایی که من مسابقه آنها را ندیدم نمی توانم نظر بدهم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم