اتاق گرم از تب فرار می کندفرارواتاق فرار یکی از محبوب ترین کلمات کلیدی ایرانی در گوگل است. مشکلاتی که مشخصه داغ بودن این مدل بازی مهیج در کشورمان است در بین گیمرها افزایش یافته است و از طرفی افزایش تعداد اتاق های فرار در کل کشور نشان می دهد که وضعیت تجاری در این زمینه نیز وجود ندارد. بد علاوه بر 350 اتاق فرار در تهران، تم های مختلف این نوع بازی در کرج، اصفهان، شیراز و بسیاری از شهرهای کشور اجرا می شود.

در تهران گران ترین و پرطرفدارترین بلیت بازی اسکیپوروم حدود 150 هزار تومان است و این قیمت برای کسانی که بلیت اسکیپوروم کرج می خرند می تواند بیش از 100 هزار تومان باشد. بازی های Skiporum هم اکنون در کاشان، ورامین، قم، ساری و بسیاری از شهرهای دیگر محبوب هستند.

اتاق فرار؛ از تهران به شهرهای دیگر کشور

حداقل 350 اتاق فرار مختلف در تهران وجود دارد که به صورت وحشت، هیجان، رمز و راز و … بیان می شود. حالا پای این مدل بازی به شهرهای دیگر ایران هم کشیده می شود. به عنوان مثال در کرج حدود 70 اتاق فرار، در شیراز حداقل 30 گزینه وجود دارد و تعداد اتاق های فرار در اصفهان به بیش از 20 اتاق افزایش یافته است. مکانیسم اتاق فرار دقیقا برعکس بازی های کامپیوتری است.

در بازی های دیجیتال، رویدادهای دنیای واقعی را به صورت مجازی می بینیم، اما در اتاق فرار با بازی، فیلم، سریال یا هر چیز دیگری در قالب بازی های واقعی مواجه می شویم و باید اسرار پازل ها را درک کنیم. . Bad Breaking، Squid Games و بسیاری از نام‌های آشنای خارجی ممکن است موضوع بازی‌های فرار باشند و فعالان این گروه می‌گویند شرق آسیایی‌ها اتاق‌های فرار را برای اولین بار در سال‌های اخیر طراحی کرده‌اند.

هزینه اتاق فرار چقدر است؟

یک اتاق فرار می تواند تا 150000 اونس برای هر نفر هزینه داشته باشد. ارقامی که برخی از طراحان اتاق فرار در تهران در نظر گرفته اند و اتفاقا بیشترین امتیاز کاربران با این تجربه های بازی متعلق به گزینه 150 هزار تومانی است. برای مثال اتاق فرار ناگفته در منطقه نارمک از هر شرکت کننده 150 هزار تومان دریافت می کرد. ارقام مشابهی به اتاق فرار ارواح خام در شرق تهران و اتاق فرار تجربی 1942 در نزدیکی غرب تهران داده شده است. اما تخفیف در نظر گرفته شده برای گیمرها این امکان را برای تهرانی ها فراهم کرده است که تجربه یک دوچرخه سوار شهری را با مبلغ 20 یا 30 هزار روبل به دست آورند. ب

بیشترین تعداد اسکیپوروم در ایران بعد از تهران در کرج قابل مشاهده است. در این شهرها ارزش بازی در اتاق فرار با بیشترین امتیاز از بازیکنان بیش از 100 هزار تومان است. در جزیره کیش طراح اتاق فرار اتاق گنج سرزمین گمشده با رده تاریخی از هر شرکت کننده 85 هزار تومان دریافت کرد. 75 دقیقه بازی در اتاق فرار فوکوشیما اصفهان 60 هزار تومان قیمت دارد و هزینه برخی اتاق های فرار در سایر شهرهای ایران در جدول زیر قابل مشاهده است.

قیمت اتاق های فرار در شهرهای مختلف

شهر

اتاق فرار

مدت زمان بازی

هزینه برای هر نفر

تهران

اتاق مستاجر از نوع ترسناک

90 دقیقه

100 هزار نفر

تهران

اتاق فرار صحبت نمی کند

100 دقیقه

150 هزار

تهران

اتاق فرار دادگاهی 1942

75 دقیقه

130 هزار

تهران

اتاق فرار زامبی

120 دقیقه.

150 هزار

تهران

راهبه فراری فرار می کند

30 دقیقه

30000 توماس

کراچ

فرار از اتاق یک غریبه

90 دقیقه

120 هزار

کراچ

اتاق فرار

75 دقیقه

80000 توماس

کراچ

اتاق فرار هانیبال

60 دقیقه.

55 هزار تن

بوس

اتاق برای فرار از گنج گم شده

60 دقیقه.

85 هزار

س فهان

اتاق فرار فوکوشیما

75 دقیقه

60 هزار

مشهد

اتاق فرار از زندان

60 دقیقه.

40000 توماس


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم