6 ایده رمانتیک ارز دیجیتال

هیچ مبادله واقعی سکه های واقعی وجود ندارد. CBDC فرامرزی شامل ارز دیجیتال صادر شده توسط بانک مرکزی برای بانک‌های تجاری است که می‌تواند برای تراکنش‌های ارز خارجی در سراسر حوزه‌های قضایی مورد استفاده قرار گیرد. "کنترل" ارز مجازی مشتری را چگونه تعریف می کنید؟ ارز در اصل نشان دهنده وعده پرداخت بدهی است که توسط یک موسسه مالی مانند بانک یا فدرال رزرو پشتیبانی می شود. متمرکزسازی: از آنجایی که بیشتر ارزهای دیجیتال بانک مرکزی به جای غیرمتمرکز بودن مانند اکثر ارزهای دیجیتال متمرکز هستند، کنترل‌کننده‌های صدور CBDC می‌توانند با یک سوئیچ پول را از حساب هر کسی اضافه یا حذف کنند.

فریب Digital Currency Don’t

اگر سوئیچ فناوری کار کند، شاید حتی بتوانیم در مورد سیستم متریک صحبت کنیم. سوئیچ کارت اعتباری برای مصرف کننده متوسط ​​آمریکایی چه معنایی خواهد داشت؟ به این ترتیب، سرمایه‌گذاران متوسط ​​نمی‌توانند ریسک‌های نابه‌جا را که می‌تواند آنها را از بین ببرد، بپذیرند. میانگین طول عمر دستگاه های استخراج بیت کوین حدود 1.3 سال تخمین زده می شود. Foundry علاوه بر راه‌اندازی و راه‌اندازی تجهیزات استخراج ارز دیجیتال خود، تأمین مالی، تجهیزات تخصصی ماینینگ دیجیتال و تخصص را به دیگر استارت‌آپ‌های ارز دیجیتال ارائه می‌کند. آدرس ارز دیجیتال – XBT 1DGsY4ww3BJnWXTsnmTgWa6UWdoRXgA1pX; alt آدرس ارز دیجیتال – XBT 3Kp8Qc5z7yevDeoQxhS5RSSKnEi5x7AQ43; alt بیشتر مسافران بین‌المللی هنوز به چک‌های مسافرتی اعتماد می‌کردند، چک‌هایی که از مفقود شدن یا سرقت محافظت می‌کرد، اما همچنان باید برای پول محلی نقد می‌شد.

جزئیات واضح و بی طرفانه درباره Digital Currency (بدون همه هیپ)

مسافران آمریکایی اغلب از این که متوجه می شوند که تقریباً هیچ کشور دیگری هنوز این کار را انجام نمی دهد، شوکه می شوند. "اگر ما برای شروع بازی در برخی از این فناوری‌ها زود نشویم، زمان سختی خواهیم داشت – نرسیدن به عقب، اما زمان سختی برای تنظیم راه خود به سمت نوآوری." وسیل می گوید. سایر طرح‌ها برای پشتیبانی از موارد استفاده قانونی مهم، مانند اعتبار تضمین شده و حمایت از مصرف‌کننده در برابر تقلب، کار سخت‌تری خواهند داشت. با کارت های تراشه و پین، داده های کارت اعتباری روی یک تراشه کامپیوتری کوچک – نه یک نوار مغناطیسی – ذخیره می شود و مشتریان به جای امضای صفحه، یک پین چهار رقمی (شماره شناسایی شخصی) را مشت می کنند.S. در آوریل 2015 اتحادیه اروپا سقفی برای کارمزد مبادله به 0.3٪ برای کارت های اعتباری مصرف کننده و 0.2٪ برای کارت های نقدی اعمال کرد. با کارت‌های نوار مغناطیسی، کارت‌خوان باید قبل از تأیید شارژ، با شرکت کارت اعتباری «صحبت» کند. به جای جاسازی شماره کارت اعتباری و اطلاعات دارنده کارت در یک نوار مغناطیسی، تمام داده ها در یک تراشه کامپیوتری کوچک تعبیه شده در کارت قرار می گیرند.

Digital Currency چیست؟

این سیستم فوق‌العاده کاربرپسند است تا حدی که حتی افراد فن هراس و کاربرانی که به سختی باسواد هستند، آن را در تعداد زیادی از آن استفاده می‌کنند. سیستم Swipe and sign در ایالات متحده بسیار رایج است، سرمایه‌گذاران فناوری به دلیل این باور که توکن‌ها و سیستم نوعی ارز دیجیتال جهانی و شبکه مالی برای آینده خواهند بود، سکه‌ها را خریداری کرده و قیمت را بالا برده‌اند. در مقابل، تحت یک هدف سطح قیمت، قیمت‌های مصرف‌کننده همچنان نوسانات گذرا را نشان می‌دهند، اما سیاست پولی تضمین می‌کند که سطح کل قیمت در طول زمان به هدف خود بازگردد. شایان ذکر است که فناوری‌هایی که در حال حاضر برای ارزهای دیجیتال بخش خصوصی مورد استفاده قرار می‌گیرند، همان سطحی از قابلیت اطمینان، یکپارچگی و مقیاس‌پذیری فناوری اطلاعات را با سیستم‌های بانک مرکزی که امروزه مورد استفاده قرار می‌دهند، ارائه نمی‌کنند. طرفداران CBDC ها می گویند که آنها مزایایی را ارائه می دهند که اغلب به استیبل کوین ها نسبت داده شده است، از جمله هزینه های کمتر و تسویه پرداخت سریع تر نسبت به سیستم های موجود در برخی از نقاط جهان. دو قطبی کارت های پرداخت ویزا و مسترکارت به طور پیوسته در حال افزایش دامنه خود در بسیاری از نقاط جهان است.

و اگر الان یک تراشه و کارت پین بخواهید چطور؟ بانک‌های اروپایی می‌توانند برای خرید حضوری با کارت، پین امنیتی دارنده کارت را وارد کنند. در حالی که دولت های جهانی می خواهند جهان را در یک دفتر کل توزیع شده قرار دهند تا امور مالی را دیجیتالی کنند تا دولت ها بتوانند کنترل بیشتری داشته باشند، افراد بسیار باهوشی در این سیاره وجود دارند که برنامه های خود را دارند. بیت کوین شما هنوز وجود دارد – تا ابد در دفتر کل مجازی مشترک به نام بلاک چین ثبت شده است – اما دیگر هرگز نخواهید توانست آن را لمس کنید. در عوض، از یک کیف پول سخت افزاری مانند Trezor یا Ledger استفاده کنید که کلید خصوصی شما را ذخیره می کند و توسط هکرها غیرقابل دسترسی است. سال‌ها پس از تخلیه 24000 حساب بیت‌کوین توسط هکرها، هیچ یک از قربانیان حتی یک سنت هم دریافت نکرده‌اند. اگر مانند قربانیان حمله کوه Gox، (شاید احمقانه) به حرمت کلید خصوصی خود در یک صرافی آنلاین بیت کوین اعتماد کنید و هکرها بیایند و آن را سرقت کنند، چه می‌شود؟ ارز مجازی وسیله مبادله است و پیشوند ارز دیجیتال که Crypto است از رمزنگاری می آید. در بانک‌های مرکزی، وزارت‌های دارایی و گروه‌های کاری بین‌المللی، بحث‌ها در مورد پول دیجیتال و ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) به منصه ظهور رسیده است (BIS، 2020). به نظر می رسد مفید باشد برای بررسی.

بانک خلق چین شروع به اجرای آزمایشی یوان دیجیتال کرده است، در حالی که ایالات متحده و بانک مرکزی اروپا در حال بررسی توسعه CBDC هستند (ژائو 2020، بهاراتان 2020، مرش 2020). در همان زمان، یک ارز دیجیتال با پشتوانه فیات به نام لیبرا که توسط فیس بوک راه اندازی شده است، چشم انداز یک جایگزین صنعتی را افزایش داده است (Light et al. Ethereum 2.0 و انتظار می رود مدل staking در طول سال 2020 یا 2021 منتشر شود و انتظارات زیادی از این ارز وجود دارد. بنابراین، علاوه بر داشتن یک نظام اقتصادی مبتنی بر ایمان، جنبه‌های مالی دیگری نیز وجود دارد که آیینه دین است. الهیات پول؟

XRP، ارز، به عنوان وسیله ای برای ذخیره و مبادله ارزش نیست، بلکه بیشتر به عنوان نشانه ای برای محافظت از شبکه در برابر هرزنامه ها عمل می کند. هنگامی که یک سفارش بازار انتخاب می شود، معامله گر به صرافی اجازه می دهد تا سکه ها را با بهترین قیمت موجود در بازار آنلاین معامله کند. در نتیجه، مدیر دارایی‌های واقعی، حامیان مالی با ارز فیات، عموم مردم با DTC را در اختیار دارد که همیشه می‌تواند با قیمت فعلی بازار به فیات تبدیل شود. از آنجایی که کارت های نوار مغناطیسی نیازی به پین ​​ندارند، دزد می تواند به سادگی امضای جعلی را خط بکشد – آیا امضای "دیجیتال" شما شبیه امضای واقعی شماست؟

با این حال، نه نوار مغناطیسی و نه کارت های تراشه و پین محافظت زیادی در برابر خریدهای آنلاین تقلبی ارائه نمی دهند. در بازارهای نوظهور، افزایش پرداخت‌های تلفن همراه، ارسال حواله‌های ارسالی به خانه را برای کارگران بازی NFT بسیار آسان‌تر می‌کند. این امر حتی سفر را برای آمریکایی‌ها آسان‌تر می‌کند، بدون اینکه دردسر تبدیل ارز یا سرگردانی با کیوسک بلیت بدون سرنشین در ایستگاه قطاری که کارت‌های نوار مغناطیسی قدیمی ما را تشخیص نمی‌دهد، سفر کنند. جعل کارت های اعتباری نوار مغناطیسی نیز بسیار آسان تر از انواع تراشه و پین است.

همه فنی در نظر گرفته شده است.

کارت های اعتباری چیپ و پین چیست؟ کارت های اعتباری تراشه و پین نشان دهنده ارتقای فن آوری قابل توجهی به کارت های اعتباری نوار مغناطیسی سنتی است. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه عملکرد کارت های اعتباری، نحوه جلوگیری از سرقت هویت، و نکاتی برای سفر به خارج از کشور، مقالات مرتبط HowStuffWorks را در صفحه بعدی بررسی کنید. هو، الیز. تحلیلگران: هک کارت اعتباری بسیار فراتر از هدف است. همه فنی در نظر گرفته شده است. استاندارد بین المللی برای امنیت کارت اعتباری "تراشه و پین" نامیده می شود و اکنون در کیف پول های آمریکایی وجود دارد. آنا ماریا دااسکالسکو با Heimdal Security. علاوه بر پیشنهاد Gillibrand-Lummis، احتمالاً راه‌های بالقوه دیگری برای پرداختن به شکل‌گیری احتمالی دارایی‌های کریپتو وجود دارد – درست همانطور که کنگره در سال 2000 با تغییر بالقوه ماهیت معاملات آتی بر اساس شاخص‌های امنیتی برخورد کرد.

اگر تصمیم به استفاده از کیف پول های بیت کوین آنلاین برای راحتی دارید، از یک آدرس ایمیل و رمز عبور متفاوت برای هر کدام استفاده کنید. یا رمز اکانت خود را گم می کنید؟ به اندازه کافی بد است که بیت کوین ها از بین بروند اگر قیمت بیت کوین هایی که شما دارید کاهش یابد – و در ژانویه 2018 بسیار جابجا شده است. اما اگر حساب بیت کوین شما هک شود چه؟ صاحبان بیت کوین تشویق می شوند کلمات بذر بازیابی را روی یک تکه کاغذ بنویسند (کپی های دیجیتالی را می توان هک کرد) و آن را در مکانی امن ذخیره کنند. خبر خوب این است که اکثر کیف‌پول‌های بیت‌کوینی که روی تلفن، رایانه یا دستگاه‌های خارجی مانند کیف پول سخت‌افزاری بارگذاری می‌کنید، دارای یک هسته بازیابی 24 کلمه‌ای هستند که در صورت گم شدن یا دزدیده شدن دستگاه، می‌توانند کلید خصوصی شما را بازیابی کنند. و همانطور که بسیاری از سرمایه گذاران اولیه بیت کوین به طرز دردناکی متوجه شده اند، اگر کلید خصوصی خود را از دست بدهید، بیت کوین خود را از دست داده اید. 7 و 3.7 میلیون بیت کوین از گردش خارج شده اند زیرا صاحبان آنها کلیدهای خصوصی خود را در هارد دیسک های قدیمی گم کرده اند و کاغذهای خرد شده را در آن زمان از دست داده اند. بیت کوین فقط یک پنی ارزش داشت.

CoinDesk گزارش داد که Polygon در اواخر سال 2021 فاش کرد که آسیب پذیری را برطرف کرده است که حدود 20 میلیون دلار از سکه های آن را در معرض خطر قرار داده است. دو سوم از این مجموع در طی یک حمله گسترده به صرافی بیت کوین واقع در ژاپن در کوه Gox در سال 2014 به سرقت رفت. فاجعه Gox به عنوان هشداری برای سرمایه گذاران تازه کار بیت کوین است که کورکورانه اعتماد خود را – و ده ها هزار دلار سخت – نشان می دهد. پول نقد به دست آورده – در صرافی های آنلاین بیت کوین که در نیمه راه در سراسر جهان میزبانی می شوند. همچنین می‌توانید یک علامت بزرگ بالای سرتان بگذارید، «لطفاً من را پاره کنید! نوار مغناطیسی را ردیف کنید، کارت را بکشید، «OK» را فشار دهید تا مبلغی که باید شارژ شود، و سپس خط ناخوانا خود را روی صفحه امضا کنید. فرض کنید ما یک ارز الکترونیکی ایجاد می کنیم که سپس سعی می کنم آن را به گراهام منتقل کنم. اخیراً، در ماه سپتامبر، PBoC فعالیت‌های آزمایشگاه تحقیقات ارز دیجیتال را فراتر از پایتخت کشور گسترش داد و یک مرکز تحقیقاتی جدید در نانجینگ افتتاح کرد – که می‌تواند نشانه‌ای باشد که یک ارز دیجیتال ملی چین در حال کار است.

متیو گراهام، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری Sino Global Capital، پس از انتشار تصاویر لو رفته از کیف پول های DC/EP "بتا" در توییتر، این اهمیت را بیان کرد. یک قاضی حکم داد که پل ورنون، مدیر عامل Cryptsy و همکارانش به طور غیرقانونی پول را از حساب های مشتری خارج کرده و ورنون را به پرداخت 8.2 میلیون دلار به طبقه شاکیان محکوم کرد. همسر سابق او تسویه حساب کرد و موافقت کرد که یک خانه و دارایی های دیگر به ارزش بیش از 1 میلیون دلار را برای جبران بخشی از خسارت قربانیان از دست بدهد. ظاهراً یک محل دفن زباله در بریتانیا وجود دارد که حاوی یک هارد دیسک سطل زباله با یک کلید خصوصی به ارزش بیش از 7500 بیت کوین است – که امروزه حدود 100 میلیون دلار است. از سال 2011 بیش از 980000 بیت کوین از صرافی های بیت کوین آنلاین به سرقت رفته است. با قیمت بیت کوین بین 10،000 تا 17،000 دلار تا کنون در ژانویه 2018، این رقم بین 9.8 تا 16.6 میلیارد دلار رمزارز سرقت شده است. در 25 ژانویه 2021، Microstrategy اعلام کرد که به خرید بیت کوین ادامه می دهد و در همان تاریخ دارایی 70784 پوند به ارزش 2.38 میلیارد دلار است.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

پاربرگ سایت

تماس با ما